Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

Murat2780

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Xiaomi k20 pro
Konular
1
Yabancı forumlarda kullanan arkadaşlar ısındığını yazmış? Sizlerde durum nedir? Telefonu almayı düşünüyorum ama üstüne 600 daha ekleyip oneplus 8t alsammı kararsızım
Evet pubg oynadığım için yazıyorum ısınıyor yazılımsal olduğunu düşünüyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi storeda çalışıyorum telefon ekran konusunda amoled kadar iyi değil tabiki ama aratmıyor kesinlikle ısınma problemi yok gayet alınabilir bir cihaz kamera konusunda tartışmasız mi 10 pro alıyor deneyimlediğim kadarıyla ekran ile oynarken saatler geçiyor sorunuz var ise alabilirim
Benimki pubg da ısınıyor nedendir acaba

rethinkk07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mussy
Cihazım
mi10t
Konular
0
eu 12.0.12 stabil sürümünü kullanıyorum ağır yük altında ya da pubg de ılıma oluyor ancak öyle ciddi ısınma yok hocam bende,Android 11 romundaysanız ondan olabilir diye düşünüyorum, daha önce deneme amaçlı geçmiştim Android 10 sürüme göre bir miktar ısınma artışı gozlemlemiştim

celasunss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
celal
Cihazım
mi10t
Konular
0
Telefonla herhangi bir uygulamaya girdiğimde alt tarafında beyaz bir çizgi gidip geliyor, bu girdiğim her uygulamada oluyor. Telefonu yere düşürmediği için donanımsal bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Siz değerli arkadaşlarımın çözümlerini, görüşlerini bekliyorum.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
celasunss, Tam ekran hareketlerinden gizleyin...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
celasunss, Garantili ise servise gönderin, görmediğim bir şey için daha fazla çözüm önerim yok maalesef...

FairLighty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mı 10T Pro
Konular
32
Arkadaşlar merhabalar
Az once mi 10t pro ile airpods denedim ancak ses iphone a gore asiri az bunu neden yapar. Gelistirici seceneklerinden mutlak sesi devre disi birak geldi aklima ancak o secenek kaybolmuş bulamiyorum

Efe38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Menmet
Cihazım
Mi8
Konular
0
Mi10t pro kullanıyorum yeni şöyle bir sorunla karşılaş tım telefona çağrı geldiğinde güç butonuna basınca ekran kapanıyor tuş kilidini girip açınca son aramalar ve kişiler kayboluyor telefonu yeniden başlatın ca kişiler ve son arananlar gözüküyor ama sadece en son arayan numara gözükmüyor kapanmadan önce gelen çağrı . Diğer bir sorun ben birini arıyorum veya biri beni cevap veriyorum kulağıma götürdüm de sensör devreye giriyor ekran kararıyor ve bir daha ekran açılmıyor karşı taraf kapatmadan çağrı yı sonlandıramıyorum bu gibi sorunla karşılaşan varmı benim yakın çevremde ikinci sorunu yaşayan iki kişi var teşekkür ederim

emreayknr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi6
Konular
0
Herkese Merhaba yaklaşık 1 aydır Mi10T Pro kullanıcısıyım , öncesinde mi6 kullanıyordum.Benim Telefon ile ilgili tek bir problemim var oda dokunmatik ile alakalı.
2 hafta süresince birşey yoktu fakat şimdi mesela bildirim geliyor , kaydırarak kapatmak istiyorum ama kaymıyor takılı kalıyor gibi bu sorunu sadece ekranın üst kısmında yapıyor.Brawl stars oyununda mesela joystick tutamıyorum dokunuyorum algılamıyor

Üst Alt