Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
Arkadaşlar mi 10t pro aldım. Annemde redmi note 7 var. Ekran parlaklığını iki telefonda da full yaptığımda benim ekran sarı duruyor. Ekran ayarlarından soğuk kısmını seçsemde redmi note 7 bembeyaz dururken benimki sarımtırak. Bu genelde böylemi yoksa ips ekranla mı alakalı? Yada benim tel mi arızalı. Konu hakkında bilgisi olan varmı? Teşekkürler
Merhabalar ekran sarı durmaması lazım bende kullanıyorum öyle bir şey yok

FarFara

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
9
Merhabalar ekran sarı durmaması lazım bende kullanıyorum öyle bir şey yok
Ekran gözüme sarı gelmiyor ama başka telefonla karşılaştırdığımda hafif sarımtırak görünüyor. Çözemedim

Wers

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 10 T Pro
Konular
2
Merhaba,

Düz siyah kılıf ekran koruyucu ve kamera koruyucu almak istiyorum. Tavsiye edeceğiniz bir yer var mı?

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
Merhaba,

Düz siyah kılıf ekran koruyucu ve kamera koruyucu almak istiyorum. Tavsiye edeceğiniz bir yer var mı ?
Zore de kamera koruyuculu olan model var. Kaliteli bir şey istersen Spigen öneririm ekran koruyucuda ise Zoreden şaşma

Noblex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi mix 2
Meslek
İnşaat Mühendisi
Konular
3
Merhaba cihazımda şuan global MIUI 12.0.8 yüklü, güncellemesini yapmadım, bazı yerlerden aldığım bilgilere göre MIUI 12.0.11.0 da bazı sorunlar varmış. Güncelleme yapmadan şuan yüklü olanla devam etmeli miyim. Yoksa ben mi yanlış biliyorum MIUI 12.0.11.0 sorunsuz çalışıyor mu. Şu yakınlık sensörü problemini telefon görüşmelerinde yaşamadım güncelleme yapınca o sorunu yaşamaktan çekiniyorum.

Son düzenleme:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Noblex, Bu konu cihaz ile ilgili deneyimlerin yazıldığı kısım, siz rom ile ilgili bilgi,kullanıcı deneyimi okumak/öğrenmek istiyorsanız linkte yer alan romlardan kullandığınız rom ile ilgili konuyu bulup sorabilir,deneyimlerinizi aktarabilirsiniz...

Forum kuralları 3.16

M.Sami

Xiaomi Mİ 11 - 12/256 Special Edition
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
Merhaba cihazımda şuan global MIUI 12.0.8 yüklü, güncellemesini yapmadım, bazı yerlerden aldığım bilgilere göre MIUI 12.0.11.0 da bazı sorunlar varmış. Güncelleme yapmadan şuan yüklü olanla devam etmeli miyim. Yoksa ben mi yanlış biliyorum MIUI 12.0.11.0 sorunsuz çalışıyor mu. Şu yakınlık sensörü problemini telefon görüşmelerinde yaşamadım güncelleme yapınca o sorunu yaşamaktan çekiniyorum.
belli bir süre sonra cihaz kendi yapacak bu güncellemeyi istemiyorsan yapmasını gece uyurken 4g ve wifi kapat uyu yoksa bir sabah kalkarsın telefon güncellenmiş olur
onun dışında her güncelleme her cihaz sorunlu olacak diye birşey yok.
bu güncelleme binlerce tester cihazların geçiyor alpa geçiyor öyle stabil çıkıyor beta olsa sakın yapma derdim ama gelen güncelleme stabil.

celasunss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
celal
Cihazım
mi10t
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
iyi günler arkadaşlar, sarja göre ekran süresi çok az geldi bana, sosyal medya dışında bir iş yapmadım telefonda, bunun sebebi nedir?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
celasunss, Sizde bir üst mesajda yazdığım gibi ilgili konuya soru sorun lütfen, cihaz ana bölümde pil süresi ile ilgili konu mevcut,lütfen inceleyin..

Üst Alt