Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

matraks__06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Mi10T
Konular
0
Mi10t pro kullanıyorum yeni şöyle bir sorunla karşılaş tım telefona çağrı geldiğinde güç butonuna basınca ekran kapanıyor tuş kilidini girip açınca son aramalar ve kişiler kayboluyor telefonu yeniden başlatın ca kişiler ve son arananlar gözüküyor ama sadece en son arayan numara gözükmüyor kapanmadan önce gelen çağrı . Diğer bir sorun ben birini arıyorum veya biri beni cevap veriyorum kulağıma götürdüm de sensör devreye giriyor ekran kararıyor ve bir daha ekran açılmıyor karşı taraf kapatmadan çağrı yı sonlandıramıyorum bu gibi sorunla karşılaşan varmı benim yakın çevremde ikinci sorunu yaşayan iki kişi var teşekkür ederim
İyi günler dostum 2. Söylediğin problem çoğu kullanıcıda mevcut, yakınlık sensör u ile alakalı. umarım gelecek olan güncelleme ile bu sorun son bulur.

1dost

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
T.D.
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
25
Muharrem5896, Asla imei sıkıntısı olmaz,sadece işi bilmeyen biri yaparsa sıkıntı olur,tercih sizin arada ki fark çok fazla bence değmez o farka...

Stock yazılım sıkıntılarını güncelleme yapanlara sorun çoğu isyanlarda ve geri eski sürüme dönüş yok maalesef...

IMEI atılınca telefon sıfırlanıyor mu

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

sedatkuhlen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
1
Merhaba arkadaşlar.
Mi10t pro Android 11 MIUI 12.1.2 sürümünü kullanıyorum. Sorunum şu. Konuşurken kulağıma götürdügumde ekran hali ile kararıyor. Ancak konuşma esnasında kulağımdan uzaklastirmadigim halde ekran aydınlanıyor ve istemediğim tuşlara yanak ile dokunuyor duruma geliyorum. Konuşma esnasında hiç bir şekilde ekranın aydınlanmasıni sağlamanın bir yolu var mıdır ?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
1dost, Hiç bir soruyu değilde bildiğim şeyleri es geçmiyorum ;) Yes~~

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
Hocam bu telefon iyi mi hissiyatı iphone gibi güzel mi arkası cam mı metal mi oyunlarda en yüksek ayarlarda tetikleme yapıyor mu ortalama 4,5 sene götürür mü beni çiçek gibi cihazımı kullanırım cevaplarsan sevinirim!?
Hissiyatı güzel arkası cam herşey güzel tek dezavantajı telefon büyük

kocumit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ümit
Cihazım
10T PRO
Konular
0
Xiaomi Mi 10T Pro ile Bluetooth üzerinden Huawei Watch Gt2 akıllı saati bulamıyorum. Çok saçma bir sorun Huawei ile görüştüğümde bizim saatimiz uyumlu telefonunuza baktırın diyor. Xiaomi ise saatiniz yeni nesil telefonlar ile uyumlu değil diyor. Saati Mi10T Pro haricinde bütün telefonlar buluyor ve sorunsuz çalışıyor. Huawei healt uygulaması yüklü ve güncel. Daha önceki telefonumda sorunsuz kullanmıştım bu saati. Mi 10T Pro maalesef bu saati bluetooth üzerinden bulmuyor. Böyle bir sorunla karşılaşan oldumu. Hiçkimse çözüm bulamadı bu can sıkıcı soruna
Huawei Health uygulaması ile beraber çalışıyor. Uygulamayı silerseniz, eşleşmiyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Xiaomi Mi 10T Pro ile Bluetooth üzerinden Huawei Watch Gt2 akıllı saati bulamıyorum. Çok saçma bir sorun Huawei ile görüştüğümde bizim saatimiz uyumlu telefonunuza baktırın diyor. Xiaomi ise saatiniz yeni nesil telefonlar ile uyumlu değil diyor. Saati Mi10T Pro haricinde bütün telefonlar buluyor ve sorunsuz çalışıyor. Huawei healt uygulaması yüklü ve güncel. Daha önceki telefonumda sorunsuz kullanmıştım bu saati. Mi 10T Pro maalesef bu saati bluetooth üzerinden bulmuyor. Böyle bir sorunla karşılaşan oldumu. Hiçkimse çözüm bulamadı bu can sıkıcı soruna
Google Play den Android Sistem WebView kurulu ve güncelleyiniz.
Huawei Health uygulaması ile beraber çalışıyor. Uygulamayı silerseniz, eşleşmiyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Google Play den Android Sistem WebView kurulu ve güncelleyiniz.
Huawei App yükleyiniz, sonra Huawei Health uygulamasını yükleyiniz, beraber çalışıyor. Uygulamayı silerseniz, eşleşmiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

fsmfatih

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fff
Cihazım
Mi 10t
Konular
5
Arkadaşlar iyi akşamlar bende mi10t 8/128 alarak aranıza katılmak istiyorum çalar yurtdışı girişli iki tür cihaz var birisi orjinal kutulu diğeri fason kutulu bunların farkları tam olarak nedir yardımcı olursanız sevinirim

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
fsmfatih, Hiç bir fark yok, orijinal diye fazla para verme sakın, satarken de kimse orijinal kutu diye fazla para vermez ayrıca....

Üst Alt