Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

methlayf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metehan
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Dostlar merhaba;

2 yıllık Redmi note 7 kullanımından sonra Mi 10T Pro'ya geçmeyi duşunuyorum ama kayıtsız mı yoksa kayıtlı mı alsam diye arada kaldım. Çunku bir yerde kayıtsız cihaza imei atıldığı zaman şebeke çekmeme ve batarya sömuru problemi oluyor diye okudum. Eğer öyle bir sorun yok ise ay başında kayıtsız cihazı alacağım var isede 1 ay daha erteleyeceğım. Bilgisi olan biri beni aydınlatabilir mi. Teşekkurler, iyi forumlar.

• Beğen
Tepkiler: edy

nadir0335

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir Kirkit
Cihazım
Mi 9
Konular
28
Dostlar merhaba;

2 yıllık Redmi note 7 kullanımından sonra Mi 10T Pro'ya geçmeyi duşunuyorum ama kayıtsız mı yoksa kayıtlı mı alsam diye arada kaldım. Çunku bir yerde kayıtsız cihaza imei atıldığı zaman şebeke çekmeme ve batarya sömuru problemi oluyor diye okudum. Eğer öyle bir sorun yok ise ay başında kayıtsız cihazı alacağım var isede 1 ay daha erteleyeceğım. Bilgisi olan biri beni aydınlatabilir mi. Teşekkurler, iyi forumlar.
reis o işi düzgün yapan birisini bulursan bir sıkıntı çıkmaz. Facebook gruplarında var veyahut aldığınız yer zaten garantisini verir.

methlayf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metehan
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
reis o işi düzgün yapan birisini bulursan bir sıkıntı çıkmaz. Facebook gruplarında var veyahut aldığınız yer zaten garantisini verir.
herhangi gibi bir baglanti yasa batarya sorunu olmaz diyorsunuz o zaman hocam

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19
Merhaba herkese, arkadaşım 10t aldı yarın gelecek telefon fakat ekran koruyucu bulamadık. Kullanan arkadaşların tavsiyesi olur mu? Tercihen yurtiçi, hızlı teslimartlı yurtdışı da olabilir. Şimdiden teşekkürler cevaplar için.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Merhaba herkese, arkadaşım 10t aldı yarın gelecek telefon fakat ekran koruyucu bulamadık. Kullanan arkadaşların tavsiyesi olur mu? Tercihen yurtiçi, hızlı teslimartlı yurtdışı da olabilir. Şimdiden teşekkürler cevaplar için.
Zor bulunuyor. Mi storede bile yok. Bizde arkadaşa mi10t pro aldık bulamadık, İzmitte bir telefoncu var cnc makinası gibi bir makina var içinde binlerce telefon modeli var modeli yazıyor malzemeyi koyuyor makina o modele göre malzemeyi kesip cihaza yapıştırıyor. Fakat ondada mi 10tpro yok. güncelleme gelecek onu bekliyoruz. Aynı makine mi Storeye de gelecekmiş takip edin derim. Ekranı kırılmalara da koruyor.

edy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ediz
Cihazım
xiaomi
Konular
4
Mi 10 t pro da kutusunda ekran koruyucu üzerinde direk geldi. Mi10t de vardır sanırım

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19
Mi 10 t pro da kutusunda ekran koruyucu üzerinde direk geldi. Mi10t de vardır sanırım
Emin misiniz hocam? Yukarıda arkadaşlar bulunamıyor demiş ama harici olarak mı bahsettiler acaba?

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Emin misiniz hocam? Yukarıda arkadaşlar bulunamıyor demiş ama harici olarak mı bahsettiler acaba?
Üstünde incecik (çizilmelere karşı koruyan, darbelere karşı değil) bir ekran koruyucu geliyor. En azından Mi10Tpro için böyleydi. Mi10t içinde aynıdır muhtemelen. Ama ben Kalın, ekranı koruyan bir ekran koruyucu taktırayım dersen zor bulunuyor. Hatta şu an bulunamıyor gibi birşey. Belli yerler dışında.

• Beğen
Tepkiler: edy

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19
Üstünde incecik (çizilmelere karşı koruyan, darbelere karşı değil) bir ekran koruyucu geliyor. En azından Mi10Tpro için böyleydi. Mi10t içinde aynıdır muhtemelen. Ama ben Kalın, ekranı koruyan bir ekran koruyucu taktırayım dersen zor bulunuyor. Hatta şu an bulunamıyor gibi birşey. Belli yerler dışında.
Anladım hocam. O belli yerler nereleri peki?

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular