Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
20
Ben n11 den evdeki 2 cihaz için ekran koruyucu aldım. Sipariş ederken şüphem vardı. Ama ürün için birebir. Henüz takmadım ama kalıbı kamera deliği birebir uyuyor. 2 alana bir hediye de vardı ben alırkenbb
Özelden veya buradan(yasak değil ise) link alabilir miyim hocam?

mehmedmsy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmed
Cihazım
not 2
Konular
6
Hayırlı akşamlar arkadaşlar elimde poco f2 pro var ve mi10 t ye geçmek istiyorum aklımda bazı sorular var
Cihazda camera kısmı da portre sensörü bulunmuyor mi10t pronun kullanan arkadaşlar yazabilirmi deneyimlerini.
Cihazın ahize performansı nasıl pocoda baya düşük geldi bana.
Pugb de oynarken ses nasil geliyor hem alt hoparlör ve ahize den oyun sesi geliyor mu ?? Tatmin edici bir şekilde.
Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Nhd29

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kahraman
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Emin misiniz hocam? Yukarıda arkadaşlar bulunamıyor demiş ama harici olarak mı bahsettiler acaba?
Arkadaşlar mi 10T pro kullanıyorum ekran koruyucu üzerinde geliyor bence yeterli almaya gerek yok

cotstatiyan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cotsta
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Mühendis
Konular
1
Arkadaşlar diğer forumlarda bu telefonlarla ilgili ekran sensörü çalışmıyor,telefon görüşmesi yaparken telefonu kulağımıza götürmemize rağmen ekran kapanmıyor diyorlar.hatırlatsanız mi note 10 lite ın kronik sorunuydu.
kullananlar arasında bu sorunu yaşayan var mı?

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Arkadaşlar diğer forumlarda bu telefonlarla ilgili ekran sensörü çalışmıyor,telefon görüşmesi yaparken telefonu kulağımıza götürmemize rağmen ekran kapanmıyor diyorlar.hatırlatsanız mi note 10 lite ın kronik sorunuydu.
kullananlar arasında bu sorunu yaşayan var mı?
Yazdığınız sorunların hiç birini yaşamıyorum ...Mutlaka bu yazdığınız sorunlar Rom ile ilgili olabilir bende olmadı..Üzerindeki Rom Miui Global 12.0.7

Nhd29

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kahraman
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Arkadaşlar şuan kullanmakta olduğum Mi 10T pro var karşılaştığım bir sorun var bu sorunu şuan elimde olan Mi 8 de yaşıyorum sıkıntı şu internette Google'da gezinirken ekranda donma var hiç bir işlem yapamıyorum bu koyla ilgili bilgisi veya aynı problemi yaşayan varsa yazarmisiniz

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
Dostlar dün elime ulaştı Mi10T 8 GB RAM herşey çok güzel. Özellikle ses konusu beni tatmin etti müzisyenim zaten bas tiz dengesi çok iyi. Bazı arkadaşlar ses dengesi kötü demişler yorumlarda, çok basslı müzik dinlerken ses ister istemez bozuyor. O da gayet normal. Bunların dışında kamera güzel özellikle gece çekimi çok hoşuma gitti. Hız konusunda diyecek söz yok Sd 865'i biliyoruz zaten. 144 Hz'i kullandıktan sonra mi8 i alıyorum elime hiç kullanmak istemiyorum. Amoled değil ekran fakat ben IPS'ciyim. Neden diyeceksiniz Amoled benim gözümü yoruyor. Mİ6 kullanırken Ips'di sakin kalıyordu gözlerim, fakat Mİ8'de hemen gözümde yanmalar oluyordu. Birde Amoled ekranda pixel yanması oluyor bildiğimiz üzere. Gelelim telefonun dezavantajına çok büyük elde tutması biraz zor oluyor zamanla alışılır diye düşünüyorum. İlk gözlemlediklerim bunlar dostlar. Sağlıklı günler hepinize...

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Dostlar dün elime ulaştı Mi10T 8 GB RAM herşey çok güzel. Özellikle ses konusu beni tatmin etti müzisyenim zaten bas tiz dengesi çok iyi. Bazı arkadaşlar ses dengesi kötü demişler yorumlarda, çok basslı müzik dinlerken ses ister istemez bozuyor. O da gayet normal. Bunların dışında kamera güzel özellikle gece çekimi çok hoşuma gitti. Hız konusunda diyecek söz yok Sd 865'i biliyoruz zaten. 144 Hz'i kullandıktan sonra mi8 i alıyorum elime hiç kullanmak istemiyorum. Amoled değil ekran fakat ben IPS'ciyim. Neden diyeceksiniz Amoled benim gözümü yoruyor. Mİ6 kullanırken Ips'di sakin kalıyordu gözlerim, fakat Mİ8'de hemen gözümde yanmalar oluyordu. Birde Amoled ekranda pixel yanması oluyor bildiğimiz üzere. Gelelim telefonun dezavantajına çok büyük elde tutması biraz zor oluyor zamanla alışılır diye düşünüyorum. İlk gözlemlediklerim bunlar dostlar. Sağlıklı günler hepinize...
Hayırlı olsun güle güle kullanın..

Nhd29

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kahraman
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Bende kullanıyorum Mi 10T pro ama ses konusunda söylenildiği gibi çok iyi değil elimde mi 8 var onunla kiyasladim aynı şok oldum.

Üst Alt