Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

MehmetAlper

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper
Cihazım
Mi 10t
Konular
0
Yazdığınız sorunların hiç birini yaşamıyorum ...Mutlaka bu yazdığınız sorunlar Rom ile ilgili olabilir bende olmadı..Üzerindeki Rom Miui Global 12.0.7
Hocam bendeki 12.0.10 hala ara sıra her zaman değil ekran kapanmıyor konuşma esnasında. Güç tuşu ile çağrı sonlandırmayı kapattım. Konuşurken ekranı kitliyorum şimdilik.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Hocam bendeki 12.0.10 hala ara sıra her zaman değil ekran kapanmıyor konuşma esnasında. Güç tuşu ile çağrı sonlandırmayı kapattım. Konuşurken ekranı kitliyorum şimdilik.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sizin Romu kullanmadığım için bir yorum yapamıyacağım.cihazımda olan Romdan memnunum..Büyük.bir olasılıkla sizin sorun Romdan kaynaklıdır ...

edy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ediz
Cihazım
xiaomi
Konular
4
Valla dostum arkadaş bugün sipariş verecekti engelledim bende. Dediğim gibi bir makina var cnc makinası gibi. Cihazın modelini giriyor malzemeyi koyuyor cihaz malzemeyi telefonun modeline göre kesiyor ve sonra cihaz yerleştiriliyor ve koruyucu telefona yapıştırılıyor. Bu cihazdan bulursan yaptır düşme darbelerine karşıda sağlam. Tornavida arkası ile vuruyorlar birşey olmuyor gözümle gördüm. Bende mi note 10 için yaptıracağım izmit merkezde.
Köşeler her zaman zayıf bölgedir. Genelde ekran koruyuculara ortadan vurunca kolay kolay bir şey olmaz. Fakat köşelerden darbe alınca ne telefon ekranı ne ekran koruyucu buna dayanamıyor. Zayıf yönleri. Bu yüzden standart ekranı kalınlaştırmayacak çizilmelere karşı olsun yeter.

Dipnot: Küçüçük bir taş parçasıyla ekran patlamış biriyim. Eminim tornavida ile vurduğunuz ekranda daha basit cisimler ile köşeden patlayacaktır.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Köşeler her zaman zayıf bölgedir. Genelde ekran koruyuculara ortadan vurunca kolay kolay bir şey olmaz. Fakat köşelerden darbe alınca ne telefon ekranı ne ekran koruyucu buna dayanamıyor. Zayıf yönleri. Bu yüzden standart ekranı kalınlaştırmayacak çizilmelere karşı olsun yeter.

Dipnot: Küçüçük bir taş parçasıyla ekran patlamış biriyim. Eminim tornavida ile vurduğunuz ekranda daha basit cisimler ile köşeden patlayacaktır.
Sağlık bakanının koronavirüse karşı söylediği söz gibi (Elimizdeki en büyük koz bu hastalığa yakalanmamak) Yapacağınız en iyi koruma cihazı düşürmemek. Bu bahsettiğim koruyucu ile ilgili paylaşım yaptım. bakabilirsin. he kişinin kendi tercihidir. Ne denli korur orası için kimse garanti veremez ama sürekli köşelerden hava alan ekran koruyucularından olmadığı konusunda içim rahat olduğu için bunu yaptıracağım.

• Beğen
Tepkiler: edy

edy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ediz
Cihazım
xiaomi
Konular
4
Sağlık bakanının koronavirüse karşı söylediği söz gibi (Elimizdeki en büyük koz bu hastalığa yakalanmamak) Yapacağınız en iyi koruma cihazı düşürmemek. Bu bahsettiğim koruyucu ile ilgili paylaşım yaptım. bakabilirsin. he kişinin kendi tercihidir. Ne denli korur orası için kimse garanti veremez ama sürekli köşelerden hava alan ekran koruyucularından olmadığı konusunda içim rahat olduğu için bunu yaptıracağım.

Ne sağlık bakanı ne koronavirüsü nasıl bir benzetmedir bu ya :) Dezenfektanı eline sürmek yerine içiyor musun ;)

Merak etme konuna baktım. Video da eklemişsin ceviz kırıyor :) Çok bir espirisi yok çizilmeye karşı korur sadece zaten o materyalde.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Ne sağlık bakanı ne koronavirüsü nasıl bir benzetmedir bu ya :) Dezenfektanı eline sürmek yerine içiyor musun ;)

Merak etme konuna baktım. Video da eklemişsin ceviz kırıyor :) Çok bir espirisi yok çizilmeye karşı korur sadece zaten o materyalde.
Espri anlayışın yoksa birşey diyemem, ben sana diyorumki cihazı düşürdükten sonra hepsi kırılıyor isterse gorilla glass 7 olsun. Materyal çizilmelere karşı mı koruyor yoksa darbe emilimi yüksek mi kullanmadığın için yorum yapman çok saçma değil mi ? sen daha iyisini bul onu kullan kardeşim tamam mı ? hadi Eyvallah

xreaLy+

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
Xiaomi MI 6
Konular
0
Cihazı Türkiye'de satan görmedim. Nereden alabiliriz bu cihazı.

edy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ediz
Cihazım
xiaomi
Konular
4
Espri anlayışın yoksa birşey diyemem, ben sana diyorumki cihazı düşürdükten sonra hepsi kırılıyor isterse gorilla glass 7 olsun. Materyal çizilmelere karşı mı koruyor yoksa darbe emilimi yüksek mi kullanmadığın için yorum yapman çok saçma değil mi ? sen daha iyisini bul onu kullan kardeşim tamam mı ? hadi Eyvallah

Başarılı cevap :)

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
Bende kullanıyorum Mi 10T pro ama ses konusunda söylenildiği gibi çok iyi değil elimde mi 8 var onunla kiyasladim aynı şok oldum.
Aynı mı ? Aynı değil tam tersine Mi10 T'nin sesi 1,5 kat daha iyi ses deyince yükseklik anlamına gelmez. Ses ve müzik mesleğim olduğu için kalitesi gerçekten çok iyi bas ve tiz dengesi bambaşka. Birde benden sizlere bir öneri müzik dinlerken sesi son seviyeye almayın bir tık altında durursa daha temiz ses alırız.

Üst Alt