Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Bilmiyordum eğer öyleyse güvenim tam, teşekkürler
Bir sorum olacak fastboot yöntemi ile rom yükleyeceğim. Bootloader kilidim açık, hata ayıklama modunu da açmalı mıyım?

Rica ederiz :)

Hayır gerekli değil hocam.

Hata ayıklama adb üzerinden işlem yapılırken gereklidir.

Yakup2147

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
1
Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim. Benim çekincem şu twrp veya mi flash programları orijinal değil. 3. parti uygulamaları, bunlarla cihazıma yazılım atmayı güvenli bulmuyorum yanlış mı düşünüyorum? genellikle virüs gibi sitelerden indiriliyor bu tarz programlar
Mi downloader uygulamasını play Store'dan indirip cihazınız üzerinden romu indirip ardından PC ye atarsınız ben güvenilir olarak o uygulamayı biliyorum umarım işinizi görür

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Alt mikrofon arıza yaptı, ses karşı tarafa uğultulu hışırtılı gidiyor, hatta sesim hiç gitmiyor desem doğru söylerim, 13.02 eea yükledim ,bir nebze düzeldi sanırım, ama sabah görüştüğüm kişi sesimin hiç gelemediğini söyledi, yani demek oluyor ki mikrofon kesin bir şekilde bozuk şu an, tamiri çözümü net bilen arkadaşlar var ise yardımcı olabilirlerse sevinirim, forumdaki bir çok arkadaş bu durumdan muzdarip, hayırlısı diyorum.

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Arkadaşlar, MIUI 13 yükleyen var mı? Batarya ve performans nasıl, yorum yapabilir misiniz?

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Batarya sanırım biraz kısalıyor, eea stabil denedim, şimdi global yüklemeyi düşünüyorum, performans derken bence artmış, ekran renkleri canlılık gayet iyi, akıcıda... Kamera daha iyi olmuş bence...

Dobroski

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi mi9t
Konular
8
Merhaba arkadaşlar mi10t pro 8/250 gb modellerinde problem olduğu yönde sorunlar varmış bu ne kadar doğru bilenler rica etsem aydınlatabilir mi daha yeni aldım cihazı elime ulaşmadı henüz daha gelmeden can sıkıcı şeyler duydum umarım öyle değildir 😟

mertylmz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
3
Merhaba arkadaşlar mi10t pro 8/250 gb modellerinde problem olduğu yönde sorunlar varmış bu ne kadar doğru bilenler rica etsem aydınlatabilir mi daha yeni aldım cihazı elime ulaşmadı henüz daha gelmeden can sıkıcı şeyler duydum umarım öyle değildir 😟
ben alalı 2 ay oldu. kimi cihazlarda mikrofon sorunu çıkabiliyor kimlerinde çıkmıyor,şahsen benimkinde öyle bir problem yok. Telefonun kronik olarak yakınlık sensörü sıkıntısı var miui 13 ile %80 çözüldüğü söyleniyor.

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
ben alalı 2 ay oldu. kimi cihazlarda mikrofon sorunu çıkabiliyor kimlerinde çıkmıyor,şahsen benimkinde öyle bir problem yok. Telefonun kronik olarak yakınlık sensörü sıkıntısı var miui 13 ile %80 çözüldüğü söyleniyor.
Aynen öyle sensör problemi bitti desem yeridir, hiç aklıma bile gelmiyor, ama mikrofonum bozuldu, aşağı sol köşeyi ön yüzü yere bakacak şekilde vurduğum zaman yere düzelebiliyor, ses kayıt ederken ip gibi oluyor,zigzag çizmiyor, düzeldiğini anlayabiliyorum haha--headbang~~... Başka problemim yok ama bu problem benim için hatta herkes için büyük problem.. size tavsiyem sert düşürmeyin telefonu o yüzden olduğu söyleniyor, kılıfımın koruyuculuğu ile hava atarken oldu sanırım çok defa, yere atmayın telefonu.. :D cihazım 8/128 mi10t pro... Alan olsada satsam... Tamir için 500-600₺ istedi, yere düşürme falan dedi, bende beklemedeyim daha yaptırmadım, kulaklık ile kullanıyorum...

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
Selamlar. 11t pro almaya para yetmiyor. Bunun yerine 10t pro almak nasil olur sizce beyler? Telefon her şeyiyle güzel. Tek cekincem LCD panel olması. Amoled olsa on numara olurmuş.

Üst Alt