Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
Selamlar. 11t pro almaya para yetmiyor. Bunun yerine 10t pro almak nasil olur sizce beyler? Telefon her şeyiyle güzel. Tek cekincem LCD panel olması. Amoled olsa on numara olurmuş.
TR cihazı alacaksanız almayın, fiyatının ürünü değil şahsen.

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Selamlar. 11t pro almaya para yetmiyor. Bunun yerine 10t pro almak nasil olur sizce beyler? Telefon her şeyiyle güzel. Tek cekincem LCD panel olması. Amoled olsa on numara olurmuş.
Arkadaşın dediği gibi garantili alınmaz cihaz bu paraya, Samsung almanızı tavsiye ederim garantili olacaksa... Bende mi10t pro var mikrofonu arızalı şu an maalesef, amoled üst segment tavsiye ederim...

Mugrab

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mugrab
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
27
Hocam acikcasi cokta kotu bir telefon değil. Problem olarak sensör ve bazende arayüzde kasılmalar oluyor ama düzeliyor. Diğer noktalarda fena değil. Cihazı çokta kurcalayan biri değilseniz gündelik hayat için güzel ama telefondan çok iyi anlayan biri iseniz kesinlikle sizi tatmin etmez. Bu cihazı kullanan her bireyin gözeri farkli cihazlarda diye düşünüyorum. Gözler farkli bir model arıyor diye düşünüyorum

melik4423

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Melik
Cihazım
Mi Note 10 pro
Konular
1
Miui 13 nezaman gelecek

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
TR cihazı alacaksanız almayın, fiyatının ürünü değil şahsen.
Tr garantili alamam hocam zaten. Gerek de yok. Yurtdışı benim için fazlasıyla yeterli.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşın dediği gibi garantili alınmaz cihaz bu paraya, Samsung almanızı tavsiye ederim garantili olacaksa... Bende mi10t pro var mikrofonu arızalı şu an maalesef, amoled üst segment tavsiye ederim...
Yurtdisi olarak düşünüyorum hocam. Yerlilerin fiyatlar malum.

Hocam acikcasi cokta kotu bir telefon değil. Problem olarak sensör ve bazende arayüzde kasılmalar oluyor ama düzeliyor. Diğer noktalarda fena değil. Cihazı çokta kurcalayan biri değilseniz gündelik hayat için güzel ama telefondan çok iyi anlayan biri iseniz kesinlikle sizi tatmin etmez. Bu cihazı kullanan her bireyin gözeri farkli cihazlarda diye düşünüyorum. Gözler farkli bir model arıyor diye düşünüyorum
Mi9t var şu an bende. Performans dışında memnunum açıkçası. 9tye göre de performans bayağı fark eder diye düşünüyorum.. İdealini bulana kadar rom değişip kurcalarim telefonu. Ayar vs yaparım. Onun dışında oyun oynayayım yok testler yapayım falan isim olmuyor. Bu senaryoda iyi olur diye düşündüm ama bilemiyorum açıkçası.

Son düzenleme:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
Tr garantili alamam hocam zaten. Gerek de yok. Yurtdışı benim için fazlasıyla yeterli.

Yurtdisi olarak düşünüyorum hocam. Yerlilerin fiyatlar malum.

Mi9t var şu an bende. Performans dışında memnunum açıkçası. 9tye göre de performans bayağı fark eder diye düşünüyorum.. İdealini bulana kadar rom değişip kurcalarim telefonu. Ayar vs yaparım. Onun dışında oyun oynayayım yok testler yapayım falan isim olmuyor. Bu senaryoda iyi olur diye düşündüm ama bilemiyorum açıkçası.
S20FE bakın.

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Snapdragon'lu versiyonu alın yanlızhighfive~~

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
son gelen güncelleme ile birlikte telefonda kasmalar mevcut sizde de var mı ?

CrawLTR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Umut
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
20