Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

Yakup2147

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
1
arkadaşlar !YARDIM!. ben aldığımdan beri güncellemedim 12.0.11.0 sürümündeyim, normal mağazadan aldım. şimdi güncellemek istediğimde uygun güncelleme yok hatası veriyor. manuel olarak indirdim global rom dosyasını c.mi.com'dan seçip manuel yüklemeye çalıştığımda da güncelleme doğrulanamıyor, bu kararlı rom yüklenemiyor diyor. hatası veriyor. yardım? servise mi göndermeliyim
servislik bir durum yok hocam
Android 10 olduğu için ota yoluyla guncelliyemiyorsunuz malesef
Twrp veya fastboot yoluyla romu atmanız gerekiyor

twrp nasıl yüklenir ardından twrp den room nasıl yüklenir.

Veya fastboot ile mi flash yoluyla rom nasıl atılır

Gibi konulara bakarak yapabilirsiniz çok zor işlemler değil ilk defa yapacaksanız bu işlemleri dikkatlice okuyup anlayarak yapmanızı tavsiye ederim ve en önemlisi yedek alın

aevrenm

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
42
Arkadaşlar cihazımı satıyorum. Foruma özel 5500₺.

Pazarlık kesinlikle yoktur. Teklif bile etmeyin. Ürün yurt dışından hediye geldi. Hiç kullanılmadı. Her iki sim kart çalışıyor. e devlet 3'er ay hak tanıyo. Imei attırınca tek sime düşer. Dediğim gibi ürün sıfır gibi. Gidip telefonculardan sıfır almakla aynıdır. Gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Kılcal çizik dahi yoktur. yanında kırmızı kılıf + 33w orjinal şarj aleti ile verilecektir.

Karapapak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 12T Pro
Konular
2
Arkadaşlar yurtdışı alayım diyorum. Gördüğüm kadarıyla konuşurken sensör sorunu kronik bir sorun gibi. Herkes bundan bahsediyor. Bunu göz ardı edersek tavsiye eder misiniz? Mi 8'imin miladı doldu çünkü 😔

bg70

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
baris
Cihazım
mi 10t pro
Konular
0
servislik bir durum yok hocam
Android 10 olduğu için ota yoluyla guncelliyemiyorsunuz malesef
Twrp veya fastboot yoluyla romu atmanız gerekiyor

twrp nasıl yüklenir ardından twrp den room nasıl yüklenir.

Veya fastboot ile mi flash yoluyla rom nasıl atılır

Gibi konulara bakarak yapabilirsiniz çok zor işlemler değil ilk defa yapacaksanız bu işlemleri dikkatlice okuyup anlayarak yapmanızı tavsiye ederim ve en önemlisi yedek alın
Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim. Benim çekincem şu twrp veya mi flash programları orijinal değil. 3. parti uygulamaları, bunlarla cihazıma yazılım atmayı güvenli bulmuyorum yanlış mı düşünüyorum? genellikle virüs gibi sitelerden indiriliyor bu tarz programlar

ADS

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
Mi 10 T
Meslek
Elektronik teknisy
Konular
13
Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim. Benim çekincem şu twrp veya mi flash programları orijinal değil. 3. parti uygulamaları, bunlarla cihazıma yazılım atmayı güvenli bulmuyorum yanlış mı düşünüyorum? genellikle virüs gibi sitelerden indiriliyor bu tarz programlar
Merhaba Twrp bilmem ama. mi flash orijinal
Xiaomi kendi sitesi

bg70

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
baris
Cihazım
mi 10t pro
Konular
0
Xiaomi kendi sitesi
Burası Xiaomi'nin kendi sitesi değil, sitede intel qualcomm driverları bile bulunuyor. Bir de rom dosyasını da mi'nin sitesinden değil de başka 3. parti sitelerden indirmek zorunda kalıyoruz (mifirm.net gibi), bunlar bir sıkıntı yaratır mı bunu merak ediyorum. Çünkü direkt 3. parti siteden yazılım indirip 3. parti yazılım ile telefonun içerisine kuruyoruz bu güvenlik açısından bir sıkıntı değil mi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Xiaomi kendi sitesi
mesela mi flash tool ile sıkışan rom'u kurtarmak için mifirm'den gidip tgz uzantılı son sürüm romu yüklemem gerekiyor. ama orijinal mi sitesi falan değil. xiaomi'nin bu yönünü hiç sevmedim. bilmediğim yayıncılar tarafından telefonuma yazılım atıp bankacılık uygulamaları vs. kullanacağım bana normal gelmiyor

bg70

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
baris
Cihazım
mi 10t pro
Konular
0
Arkadaşlar şunu fark ettim internette herkes orijinal olmayan mi indirme sitelerini kullanıyor kendi sitesinde şöyle bir alan var: , buradan son rom'u bulup indirdim flash tool'u da indirdim. Usb hata ayıklama modunun açık olmasına gerek var mı fast boot işlemini yaparken?

Devices marked with ★ are locked. If your device is locked, please to unlock it first. Devices marked with ☆ are unlocked. If your device is unlocked, please just follow the following tutorial to complete the ROM flashing.

bir de böyle bir şey demiş bunu anlamadım.

Son olarak 12.5.10 güncellemesi şarj ve cihaz performansı olarak üzer mi?

Teşekkürler cevap verecekler için.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Burası Xiaomi'nin kendi sitesi değil, sitede intel qualcomm driverları bile bulunuyor. Bir de rom dosyasını da mi'nin sitesinden değil de başka 3. parti sitelerden indirmek zorunda kalıyoruz (mifirm.net gibi), bunlar bir sıkıntı yaratır mı bunu merak ediyorum. Çünkü direkt 3. parti siteden yazılım indirip 3. parti yazılım ile telefonun içerisine kuruyoruz bu güvenlik açısından bir sıkıntı değil mi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

mesela mi flash tool ile sıkışan rom'u kurtarmak için mifirm'den gidip tgz uzantılı son sürüm romu yüklemem gerekiyor. ama orijinal mi sitesi falan değil. xiaomi'nin bu yönünü hiç sevmedim. bilmediğim yayıncılar tarafından telefonuma yazılım atıp bankacılık uygulamaları vs. kullanacağım bana normal gelmiyor

xiaomitools sitesi de MIUI Türkiye platformlarından biridir hocam. Site üzerinde bulunan dosyalar resmi kaynaklardan indirilip kaybolmaması için kendi sunucularımıza yüklemiş olduğumuz dosyalardır. Bu siteye ve bizlere güveniyorsanız xiaomitools'a da güvenebilirsiniz :)

bg70

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
baris
Cihazım
mi 10t pro
Konular
0
xiaomitools sitesi de MIUI Türkiye platformlarından biridir hocam. Site üzerinde bulunan dosyalar resmi kaynaklardan indirilip kaybolmaması için kendi sunucularımıza yüklemiş olduğumuz dosyalardır. Bu siteye ve bizlere güveniyorsanız xiaomitools'a da güvenebilirsiniz :)
Bilmiyordum eğer öyleyse güvenim tam, teşekkürler
Bir sorum olacak fastboot yöntemi ile rom yükleyeceğim. Bootloader kilidim açık, hata ayıklama modunu da açmalı mıyım?

İlyas_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlyas
Cihazım
Xperia z3
Konular
0
Arkadaşlar cihazımı satıyorum. Foruma özel 5500₺.

Pazarlık kesinlikle yoktur. Teklif bile etmeyin. Ürün yurt dışından hediye geldi. Hiç kullanılmadı. Her iki sim kart çalışıyor. e devlet 3'er ay hak tanıyo. Imei attırınca tek sime düşer. Dediğim gibi ürün sıfır gibi. Gidip telefonculardan sıfır almakla aynıdır. Gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Kılcal çizik dahi yoktur. yanında kırmızı kılıf + 33w orjinal şarj aleti ile verilecektir.
S.a hocam cihazla ilgileniyorum. Hangi şehirdesiniz.

Üst Alt