Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Dün 10t pro aldım. Bugün rom atacağım. Google arama - mesajlaşma olmayan, arama kaydetme özelliği olan, pil konusunda iyi olan rom tavsiyeniz var mı?
eu 12.5.8 rakipsiz şu anda.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Hocam eminmisin eu romdan kimse memnun değil
Eski sürümler sorunlu maalesef. O konuda herkese katılıyorum ancak güncel 12.5.8'i ben çok beğendim. Sistemi R/W yapıp biraz da düzenledim. Sistem başlatıcıyı eski sürüme döndürdüm. Her şey mükemmel akıcı. Şu an çok iyi anlaşıyoruz. :D
144 hz ile 8 saat ekran süresi 15 saat bekleme ile günü aşırı kullanımda kapatıyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-03-13-13-37-56-999_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2022-03-13-13-37-56-999_com.miui.home.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 41

emrb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
yok
Konular
10
Eski sürümler sorunlu maalesef. O konuda herkese katılıyorum ancak güncel 12.5.8'i ben çok beğendim. Sistemi R/W yapıp biraz da düzenledim. Sistem başlatıcıyı eski sürüme döndürdüm. Her şey mükemmel akıcı. Şu an çok iyi anlaşıyoruz. :D
144 hz ile 8 saat ekran süresi 15 saat bekleme ile günü aşırı kullanımda kapatıyor.
google arama mı normal mi hocam ve ses kaydedici var mı? R/W falan bilmiyorum ben yapmalı mıyım?

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Proda sorunsuz calisir mi acaba bu surum.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
google arama mı normal mi hocam ve ses kaydedici var mı? R/W falan bilmiyorum ben yapmalı mıyım?
Miui arama ve mesajlaşma var. Ses kaydedici vb her şey mevcut. Standart kullanıcı için r/w gerekli değil ben ekstra özellikler kullandığım için yaptım. Siz eu ya da Endonezya rom kullanmalısınız. Endonezya rom biraz çöpler içeriyor eu daha sade.

Proda sorunsuz calisir mi acaba bu surum.
Evet her ikisi için ortak rom zaten sorunsuz çalışıyor.

Buradan indirip deneyebilirsiniz.

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Miui arama ve mesajlaşma var. Ses kaydedici vb her şey mevcut. Standart kullanıcı için r/w gerekli değil ben ekstra özellikler kullandığım için yaptım. Siz eu ya da Endonezya rom kullanmalısınız. Endonezya rom biraz çöpler içeriyor eu daha sade.

Evet her ikisi için ortak rom zaten sorunsuz çalışıyor.

Buradan indirip deneyebilirsiniz.
Bilgi icin tesekkurler hocam.Cihazi ablam kullaniyor standart kullanici olunca pek birsey fark edemiyor ben kullansam kesin yuklerdim. Aksi bir durum icin aklimda bu rom.

Kabusemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkan
Cihazım
mi 13 ultra
Konular
7
Bilgi icin tesekkurler hocam.Cihazi ablam kullaniyor standart kullanici olunca pek birsey fark edemiyor ben kullansam kesin yuklerdim. Aksi bir durum icin aklimda bu rom.
Eu rom sade guzel ama problem tema 4 gun kullandim gayet basarili ama gel gelelim tekrar endonezye stok roma dondum ...

M2007J3SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yss2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 10 t
Konular
0
Tr 12.5.1 romundan global 12.5.8 veya pil açısından önerebileceğiniz rom var mı ? Cihazın bl kilidi açık değil.

bg70

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
baris
Cihazım
mi 10t pro
Konular
0
arkadaşlar !YARDIM!. ben aldığımdan beri güncellemedim 12.0.11.0 sürümündeyim, normal mağazadan aldım. şimdi güncellemek istediğimde uygun güncelleme yok hatası veriyor. manuel olarak indirdim global rom dosyasını c.mi.com'dan seçip manuel yüklemeye çalıştığımda da güncelleme doğrulanamıyor, bu kararlı rom yüklenemiyor diyor. hatası veriyor. yardım? servise mi göndermeliyim

Üst Alt