Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
Arkadaşlar Mi10T modeline ekran koruyucu nano takdırdım. Orjinali değil yalnız bu telefona en yakın olanı taktırdım. Ekranın sağ üst köşede ve altta az bişey hava kaldı. Sizler de böyle bir sorun var mı ?

cw34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fxy
Cihazım
Mi10T
Konular
2
Arkadaşlar Mi10T modeline ekran koruyucu nano takdırdım. Orjinali değil yalnız bu telefona en yakın olanı taktırdım. Ekranın sağ üst köşede ve altta az bişey hava kaldı. Sizler de böyle bir sorun var mı ?
Bende aldığımda takılı olan koruyucu duruyor.
Bir sorun yok. O boşluklar İyi takamadigindandir.

Mechaniccc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adem
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
0
merhabalar
1 aydır mı10 t pro kullanıyorum kamera uygulamasında asırı ısınıyor cihaz acaba benim cihazdamı sıkıntı var . bu konuda aynı sıkıntıyı yasayan var mı?
tesekkürler

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
Arkadaşlar şarjınız nasıl gidiyor.

edy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ediz
Cihazım
xiaomi
Konular
4
merhabalar
1 aydır mı10 t pro kullanıyorum kamera uygulamasında asırı ısınıyor cihaz acaba benim cihazdamı sıkıntı var . bu konuda aynı sıkıntıyı yasayan var mı?
tesekkürler
İlk çıktığında aldım hiç böyle bir sorun ile karşılaşmadım. Hatta telefonla ilgili hiç sorun yaşamadım rom:Eu

deppom

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
0
merhabalar
tesekkürler
Video çekerken bende de ısınıyor özellikle 4k çekerken ama aşırı da değil ısınma bence. Yalnız fotoğraf çekimi yaparken hiç ısınma olmadı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar şarjınız nasıl gidiyor.
Şarj konusunda ben oldukça memnunum, oyun oynamıyorum ama bunun dışında yoğun bir kullanımım var, özellikle telefon görüşmesi, chrome ve youtube çok kullanıyorum. Genelde 12-13 saat ekran süresi alıyorum.

deppom

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
0
Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Mi10T Pro almayı düşünüyorum ancak ekran hakkında yapılan yorumlar çok kafamı karıştırdı. Özellikle Poco F2 Pro ile yapılan karşılaştırma videoları. İzlediğim yerli bi videoda mi10t pro yu yere gömüp poco f2 pro yu göklere çıkarıyorlar. Ybancılar tam tersi ekranın amolede yakın olduğunu söylüyor. Gerçekten ekranı bu kadar kötü ve renkler bu kadar cansız mı ? Bahse konu videonun linki bırakıyorum. Kullanan arkadaşlar ekran konusundaki görüşlerini belirtebilir mi? Teşekkürler şimdiden..

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Bu videoyu almadan önce ben de izlemiştim. Bu içerikleri üreten arkadaş aslında güzel karşılaştırmalar yapıyor fakat bu karşılaştırmada gerçekten çok kötü görünmüş Mi 10T ekranı fakat burada kullanılan kamera daha doğrusu çekim yapan kamera, ortam ışığı vb etkenlerin de çok önemi var. Yabancı kanallarda yapılan incelemelerde bu şekilde görünmüyor. Ben de buna güvenerek satın aldım. Önceki telefonum Mi Note 10 Lite idi, biliyorsunuz ki amoled ekranlı bir cihaz. Satın aldığımda ikisi de yanyana çok inceledim ekranları, amoled siyahı gerçekten simsiyah gösteriyor. Fakat beyaz noktasında Mi 10T daha beyazdı Mi Note 10 Lite'a göre. Siyah ağırlıklı ve koyu renklerde Mi Note 10 Lite daha iyi gibi olsa da canlı görsel ve videolarda Mi 10T daha güzel ve parlak geldi bana. Ama gece modunda amoled ile bir şeyler izlemek gözü daha az yorar onu diyebilirim çünkü bu cihazdaki IPS ekran daha çok ışık veriyor ne kadar kıssanda ortama göre gözü bir süre sonra yorabiliyor. Ama diğer IPS ekranlı telefonlar ile kıyas yapacak olursak Xiaomi bu telefonda gerçekten iyi bir IPS ekran kullanmış, kalite anlamında kullanıcıyı üzmüyor. Ben telefonumu değiştirip Mi 10T Pro'ya geçince IPS ekrana uyum sağlamam çok uzun sürmedi ve hiç rahatsız edici bir noktası olmadı. Renk ayarlarından doygunluğu arttırıp biraz daha koyu siyah elde ettim, geceleri rahat bir şeyler izleyebiliyorum. Almadan önce tek çekincem pil ömrü idi malum IPS ekranlar Amoled'e göre daha fazla pil tüketiyor, o anlamda da hiç sorun yaşamadım, Mi Note 10 Lite'a göre yaklaşık 1 saat daha az ekran süresi alıyorum ki fazla bir şey değil. Biraz uzun oldu ama özetle Mi 10T/10T Pro ekranı kullanıcısını üzecek kötü bir ekran değil.

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
Video çekerken bende de ısınıyor özellikle 4k çekerken ama aşırı da değil ısınma bence. Yalnız fotoğraf çekimi yaparken hiç ısınma olmadı.

Şarj konusunda ben oldukça memnunum, oyun oynamıyorum ama bunun dışında yoğun bir kullanımım var, özellikle telefon görüşmesi, chrome ve youtube çok kullanıyorum. Genelde 12-13 saat ekran süresi alıyorum.

Ekran süresi bu şekilde yazıyor bende

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-12-29-09-01-21-716_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-12-29-09-01-21-716_com.miui.securitycenter.jpg
    120,1 KB · Görüntüleme: 59

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
Arkadaşlar kaç saat ekran süresi alıyorsunuz.
Bende böyle gözüküyor neden anlamadım.

%60 dan gözüküyor pil

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-03-00-47-38-083_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2021-01-03-00-47-38-083_com.miui.securitycenter.jpg
    122 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_2021-01-03-00-47-35-018_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2021-01-03-00-47-35-018_com.miui.securitycenter.jpg
    244,4 KB · Görüntüleme: 48
Üst Alt