Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

MONAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco F5
Meslek
Ticaret
Konular
20
Herkese selamlar. yaklaşik 15 gündür mi 10T kulllaniyorum. İphone 11 den gectim.ve iyikide gecmisim. İlk önce pilden başlayayim. Pil suresi ve ekran suresi mukemmel diyebilirim.elimden dusmedigi halde oyun ve sosyal medya kullanarak abartisiz soyluyorum 2 gün yetiyor. Ekran 144hz yenileme hizi zaten mukemmel bi olay akiyor cihaz.ses desen super bi ses cikiyor steryo oldugundan hic bogulma yok.yani düsünmeden gucunuz yetiyorsa alin . Bakin iphone 11 den gectim diyorum daha stabil calisan bi cihaz desem şuana kadar yeridir.uzun zamanda ne olur bilmem ama asık oldum resmen . Ayrica cihazimı mi shop tan aldim Türkiye istanbul kayitli garantili halde.mi band 5 de hediye ettiler.. insallah herkes bu cihazi kullanmak nasip olur.

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
Herkese selamlar. yaklaşik 15 gündür mi 10T kulllaniyorum. İphone 11 den gectim.ve iyikide gecmisim. İlk önce pilden başlayayim. Pil suresi ve ekran suresi mukemmel diyebilirim.elimden dusmedigi halde oyun ve sosyal medya kullanarak abartisiz soyluyorum 2 gün yetiyor. Ekran 144hz yenileme hizi zaten mukemmel bi olay akiyor cihaz.ses desen super bi ses cikiyor steryo oldugundan hic bogulma yok.yani düsünmeden gucunuz yetiyorsa alin . Bakin iphone 11 den gectim diyorum daha stabil calisan bi cihaz desem şuana kadar yeridir.uzun zamanda ne olur bilmem ama asık oldum resmen . Ayrica cihazimı mi shop tan aldim Türkiye istanbul kayitli garantili halde.mi band 5 de hediye ettiler.. insallah herkes bu cihazi kullanmak nasip olur.
Hayırlı olsun güle güle kullanın

Selim_alp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selim
Cihazım
İphone
Konular
0
Arkadaşlar kaç saat ekran süresi alıyorsunuz.
Bende böyle gözüküyor neden anlamadım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

%60 dan gözüküyor pil
Benim bildiğim gece 00.00 da ekran süresi sıfırlanıyor

Kjaer1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bil
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
13
Arkadaşlar cihazla ilgili açılmış telegram grubu var mıdır?

miYAV

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Mi 10t
Konular
0
Bende alalı bir hafta oluyor LG g4 den geçtim video oynatıcısını sevmedim sağdan soldan ses kısıp yükseltme yok ana ekrana çıkınca video kaldığı yerden devam etmiyor birde namaz saatlerini gösteren bir program var kilit ekranında ki widgetde saatleri bı gösterse bı göstermiyor bı türlü ayar tutturamadık birde bi kez video açarken cihaz döndü açıkçası bazen şeytan iade et diye dürtüyor

XDroid

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Galaxy S8+
Konular
6
Çok uzun süreler PUBG Mobile oynayan birisiyim. Telefon harika görünüyor. 144hz ekran Snapdragon 865 koymuşlar ama bir kulaklık girişi koymak bu kadar mı zor? Ses kasmadan bu tarz oyunları oynamak hikaye. Gidelim bilmem kaç saniye gecikme ile kablosuz kulaklık mı kullanalım şimdi yani. Anlayamıyorum bu teknoloji işini..

xDecount

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mİ10T PRO 5G
Meslek
Telefoncu
Konular
3
Hocam kutudan dönüştürücü aparat çıkıyor aldığınız yer size vermemiş herhalde

XDroid

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Galaxy S8+
Konular
6
Hocam kutudan dönüştürücü aparat çıkıyor aldığınız yer size vermemiş herhalde
Hocam telefonu daha almadım, araştırıyorum. Eğer oyuna girersem günün yarısı oyun ile geçiyor benim, yani gireyim 1-2 saat oynayayım yok bende. Bu durumda şarjda ve kulaklık ile oynayabilmem lazım. Mevcut telefonum OnePlus 7 Pro denemediğim dönüştürücü kalmadı. En kralı bile ses kalitesini/yüksekliğini ve mikrofonumdan çıkan sesi minimuma düşürüyor. Bıktım bu işten anlayacağınız. Şimdi doğal olarak insanlar git o zaman BlackShark benzeri oyun telefonu al diyebilir ama Xiaomi böyle bir f/p telefon çıkarmış ve sırf benim gözümde bir kulaklık girişi için daha yüksek paralara içim razı olmuyor.

xDecount

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mİ10T PRO 5G
Meslek
Telefoncu
Konular
3
Hocam telefonu daha almadım, araştırıyorum. Eğer oyuna girersem günün yarısı oyun ile geçiyor benim, yani gireyim 1-2 saat oynayayım yok bende. Bu durumda şarjda ve kulaklık ile oynayabilmem lazım. Mevcut telefonum OnePlus 7 Pro denemediğim dönüştürücü kalmadı. En kralı bile ses kalitesini/yüksekliğini ve mikrofonumdan çıkan sesi minimuma düşürüyor. Bıktım bu işten anlayacağınız. Şimdi doğal olarak insanlar git o zaman BlackShark benzeri oyun telefonu al diyebilir ama Xiaomi böyle bir f/p telefon çıkarmış ve sırf benim gözümde bir kulaklık girişi için daha yüksek paralara içim razı olmuyor.
Sizde haklisiniz hocam o zaman inanin yapabilecek bişey yok cihazın kutusundan çıkan aparat hiç ses kalitesi kaybı yaratmıyor ama siz şarjda da oynamak istiyorsunuz valla hocam bu durumda maalesef yapabilecek bişey yok yardımcı olmak isterdim

Üst Alt