Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
imei kayıt işlemi sorunlu olur ise sılınıp en bastan tekrar yapılabılıyor ama degıl mı? Cihazın çöp olma gibi bir durumu yok

Çöp olmaması lazım...

Sorunlu olursa tekrar yaptırırsıniz...

Son düzenleme:

KrAll5759

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
3
Arkadaşlar ben bu telefonla redmi note 9 pro arasındayım ileride parçasını bulmak kolay olur mu mi10t nin ?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Lonesomecowboy

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cs
Cihazım
iphone 12
Konular
2
Cihazın donanımı çok iyi. Bu noktada birkaç sorum olacak.
Cihazda nfc var diye biliyorum. Nfc ile ödemede sorun yaşadınız mı?
Youtube, netflix, amazon prime gibi video servislerinde içerik tüketirken sorun yaşadınız mı? Sanırım netflixin sertifikasyon sorunu varmış. O yüzden en yüksek detayda izlemek mümkün olmuyormuş.
Xiaomi nin bluetooth kulaklığını kullanıyorum ama bazen telefona bağlanmıyor veya görüşme esnasında bir kulaklıktan gelen sesi kesiyor. Sahip olduğum cihazda ve kuşaklığımda bt 5 standartını desteklemektedir. Mi band 4 ile sorn yaşamıyorum bu arada...
Aslında iphone se 2 düşünüyorum ama onun pili az gidiyormuş ve wifide bağlantı problemi olabiliyormuş. Mi 10 tnin pili ile sorun yaşayan okumadım ama wifi ile sorun yaşadığını belirten kullanıcılar var. Szin bu konudaki deneyimleriniz nedr?
Cevaplarınız için teşekkür ederim.

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
Valla dostum arkadaş bugün sipariş verecekti engelledim bende. Dediğim gibi bir makina var cnc makinası gibi. Cihazın modelini giriyor malzemeyi koyuyor cihaz malzemeyi telefonun modeline göre kesiyor ve sonra cihaz yerleştiriliyor ve koruyucu telefona yapıştırılıyor. Bu cihazdan bulursan yaptır düşme darbelerine karşıda sağlam. Tornavida arkası ile vuruyorlar birşey olmuyor gözümle gördüm. Bende mi note 10 için yaptıracağım izmit merkezde.
hocam bu yer izmitte nerede?

Deeprise

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
S6 Edge Plus
Konular
1
Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Mi10T Pro almayı düşünüyorum ancak ekran hakkında yapılan yorumlar çok kafamı karıştırdı. Özellikle Poco F2 Pro ile yapılan karşılaştırma videoları. İzlediğim yerli bi videoda mi10t pro yu yere gömüp poco f2 pro yu göklere çıkarıyorlar. Ybancılar tam tersi ekranın amolede yakın olduğunu söylüyor. Gerçekten ekranı bu kadar kötü ve renkler bu kadar cansız mı ? Bahse konu videonun linki bırakıyorum. Kullanan arkadaşlar ekran konusundaki görüşlerini belirtebilir mi? Teşekkürler şimdiden..

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69

Oguzali

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oğuz Ali
Cihazım
Mi10T
Konular
0
Merhaba,Arkadaşlar ilk kez Xiaomi telefon kullanıyorum ve Mi10T aldım. Aşağıya rapor olarakta belirttiğim sorunları yazdim. Bilgisi olan ve yardımcı olabilecek arkadaş varsa yardımlarınızı rica ederim.

Saygılar, Sevgiler.

1) Telefonda Titreşim problemleri var. Örnek verecek olursak telefon titreşim modunda iken what's up mesaj bildirimi gelmiyor aramalarında ise titreşim bildirim gibi geliyor bi kez oluyor ve sonrası yok onu da açabilmek için baya çaba sarf ettim. Grup aramalarında hiç bir şekilde titreşim yok.

2)Telefon Bluetooth kulaklıga bağlı iken mesela twitter rt ve favlamada hem telden hem kulaklıktan ses geliyor.

3)Bluetooth kulaklık bağlı iken ses artırma yada azaltma yaptığımda ekranda görünmüyor. Bu ses açma kısma ekranı daha detaylı olmalı. Kulaklıktan zor bi kullanım. Daha önce hep samsung kullandim çok temiz çalışıyordu.

4) Ayni anda 2 ses özelliğini kapatmama rağmen hem müzik hem video sesi birlikte geliyor.

5)Bazı sesleri kapattım mesela silme sesini. Uygulamaları sildiğim de hala ses geliyor.

6)Bu cihazda 865 imleci var bazen arayüz hiçbir sebep yokken (Hersey kapalı olsa bile) telefon kasıyor. Bildiğin fps atlıyor gibi. (144hz açıkken gerçi hepsini değiştirip denedim sonuç değişmedi.)

7)Titreşimle ilgili ilave bir madde ekleyeyim. Cok zayıf bazen teli bulmak için arıyorum titreşim o kadar az ki bulamıyorum telefonu.

Sonuç olarak cihazın yazılımında parça parça bir çok sorunu var ki ben bunu 2 haftalık deneyimle buldum. Yazılım özensizce hazırlanmış. Bir test mühendisi olarak prod ortama böyle çıkmak büyük risk.

İlk kez Xiaomi kullanıyorum ve sorunlar en kısa sürede çözülmez ise bir daha alacagimi sanmıyorum.

Yukarida belirttiğim sorunların çözümü varsa yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

Üst Alt