Soru Mi10 pro 4.5 g

cavit63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cavit
Cihazım
mi10 pro
Meslek
Emekli
Konular
1
Arkadaşlar imei repairli mi10 prosunda vodafon hat kullanan varmı aramızda.Benim telefonumda vodafonda 4.5 g sürekli gidip geliyor 3g ye aldığımda hiç bir problem yaşamıyorum.Telefona turkcell ve t.telecom hat takıyorum hiç kesinti olmadan 4.5 g çalışıyor.telefona ikinci defa işlem yapıldı değişen olmadı telefonda problem var diye telefon değiştirildi aynı problem devam ediyor.Evde iki tane vodafon hat var iki hattada prblem var.Baz isyasyonundan diyeceğim ama 10 km uzaklıkta bile problem var meskun mahaldede yaşamıyorum şehrin merkezi.Aynı hat samsung ve iphone telefonda problemsiz çalışıyor.

TRMan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sulhi
Cihazım
Mi 10 Lite
Konular
12
Bulunduğum yer şehir merkezine (büyükşehir) 5 km uzaklıkta ve denemelerimi şehir merkezindede yaptım.Bant1 dende full çeken yerde kopma yaşıyorum ve problemim devam ediyor.Mi9 da çin cihazı idi ve bant 20 yoktu tek fark mi9 imei repairli değil pasaport kayıtlıydı hiç problem yaşamadım.Aynı zamanda evde vodafon hatlı 1 ad iphone ve samsung telefon var çatır çatır 4.5 g ile kullanılıyor kopma yapmıyor.Anlayacağınız mi10 prolarda vodafon hat ile imei repair de ne kadar problem yok densede şimdilik böyle bir problem var inşallah çözülürde telefonu ağız tadıyla kullanırız.
o zaman tek bir olasılık kalıyor geriye, mi10'daki imei atma işlemi sorunlu olmuş. Mi 10 serisinde oluyor mu bilmiyorum ama iyi bir qcn dosyası ile işlemi tekrarlatmanız sorununuzu giderebilir.

Oyla:

dipebatiq43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi 10 Pro
Meslek
Askeri personel
Konular
1
Arkadaşlar imei repairli mi10 prosunda vodafon hat kullanan varmı aramızda.Benim telefonumda vodafonda 4.5 g sürekli gidip geliyor 3g ye aldığımda hiç bir problem yaşamıyorum.Telefona turkcell ve t.telecom hat takıyorum hiç kesinti olmadan 4.5 g çalışıyor.telefona ikinci defa işlem yapıldı değişen olmadı telefonda problem var diye telefon değiştirildi aynı problem devam ediyor.Evde iki tane vodafon hat var iki hattada prblem var.Baz isyasyonundan diyeceğim ama 10 km uzaklıkta bile problem var meskun mahaldede yaşamıyorum şehrin merkezi.Aynı hat samsung ve iphone telefonda problemsiz çalışıyor.
Hocam kesinlik hiçbir zaman olmaksızın şahsi fikrim büyük ihtimalle imei repair yapılırken sıkıntı olmuş düzgün bir qcn dosyası attırmanız ile sorununuza çözüm bulunabilinir diye düşünüyorum. Tabi buda denemelerle olacak olup, yorucu olacaktır. Bazı bu cihazı kullanan yakın arkadaşlarımda da bu problemleri duydum fakat qcn dosyası ile düzeldiğini de duymuştum. Şimdiden bol şans inşallah düzelir diye umut ediyorum. Sonucu bizimle paylaşırsanız sorun yaşayan diğer arkadaşlar içinde ayrıca memnun kalırım.

Oyla:

cavit63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cavit
Cihazım
mi10 pro
Meslek
Emekli
Konular
1
Hocam kesinlik hiçbir zaman olmaksızın şahsi fikrim büyük ihtimalle imei repair yapılırken sıkıntı olmuş düzgün bir qcn dosyası attırmanız ile sorununuza çözüm bulunabilinir diye düşünüyorum. Tabi buda denemelerle olacak olup, yorucu olacaktır. Bazı bu cihazı kullanan yakın arkadaşlarımda da bu problemleri duydum fakat qcn dosyası ile düzeldiğini de duymuştum. Şimdiden bol şans inşallah düzelir diye umut ediyorum. Sonucu bizimle paylaşırsanız sorun yaşayan diğer arkadaşlar içinde ayrıca memnun kalırım.
Dün gece QCN dosyası ile 3 defa yaptığımız denemeler sonucunda vodafon hatta 4,5 g kopma problemini gideremedik.Şimdilik 3g ile kullanmaya devam ediyorum problemin kaynağı bulunduğunda tekrar denemeler yaparak sorunu inşallah çözeriz.Eğerki bir çözüm bulunamazsa taahütümü bozarak turkcell.e geçmeyi düşünüyorum.Benim gibi aynı yerden alınma cihaz ve vodafon hatlı bir kullanıcıdada aynı problem var gelişme olursa buradan bilği veririm.

Oyla:

TRMan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sulhi
Cihazım
Mi 10 Lite
Konular
12
Dün gece QCN dosyası ile 3 defa yaptığımız denemeler sonucunda vodafon hatta 4,5 g kopma problemini gideremedik.Şimdilik 3g ile kullanmaya devam ediyorum problemin kaynağı bulunduğunda tekrar denemeler yaparak sorunu inşallah çözeriz.Eğerki bir çözüm bulunamazsa taahütümü bozarak turkcell.e geçmeyi düşünüyorum.Benim gibi aynı yerden alınma cihaz ve vodafon hatlı bir kullanıcıdada aynı problem var gelişme olursa buradan bilği veririm.
aynı qcn dosyasıyla sorununuza çözüm bulamazsınız. Farklı qcn dosyalarını denemeniz lazım.

Oyla:

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27

Play store den NETWORK CELL İNFO uygulamasını indirin bakın hangi.Bant ta Band 7 veya 1 de sorun olmuyormuş diğerlerinde oluyor deniliyor denemekte.fayda var
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

cavit63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cavit
Cihazım
mi10 pro
Meslek
Emekli
Konular
1
Play store den NETWORK CELL İNFO uygulamasını indirin bakın hangi.Bant ta Band 7 veya 1 de sorun olmuyormuş diğerlerinde oluyor deniliyor denemekte.fayda var
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bu proğramla kontrol ediyorum zaten. Benim bulunduğun şehirde maalesef 4.5 g bant 8 le bağlanıyor ve kopuyor 3g ye alırsam bant1 ile bağlanıp stabil kalıyor .Benzer imei repairli telefon başka şehirde bant3 ile problem yaşamıyor
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Son düzenleme:
Oyla:

dipebatiq43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi 10 Pro
Meslek
Askeri personel
Konular
1
Hocam farklı farklı qcn dosyaları ile denemek şart. Eğer ki düzelmezse ki inşallah düzelir. Dediğiniz gibi Turkcell e geçmek en mantıklısı olacaktır.

Oyla:

Muzafferaksahin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muzaffer
Cihazım
Xiaomi mi 10
Konular
0
Bende de mi 10 var ve aynı sorunu yaşıyorum telefon çekerken 1 adım sonrası kopuyor ama 3g sorunsuz çalışıyor hattı değiştirilen okuduklarima göre
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende de mi 10 var ve aynı sorunu yaşıyorum telefon çekerken 1 adım sonrası kopuyor ama 3g sorunsuz çalışıyor hattı değiştirilen okuduklarima göre

Oyla:

cavit63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cavit
Cihazım
mi10 pro
Meslek
Emekli
Konular
1
Farklı şehirlerde turkcell ile problem yaşayan oldumu hiç arkadaşlar 4.5 g ile.Bu problem anladığım kadarıyla sadece vodafonda var.Zira bir kaç kişide daha vodafon ile problem yaşayan gördüm.

Mi 10 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt