Soru Mi10 pro 4.5 g

cavit63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cavit
Cihazım
mi10 pro
Meslek
Emekli
Konular
1
Arkadaşlar imei repairli mi10 prosunda vodafon hat kullanan varmı aramızda.Benim telefonumda vodafonda 4.5 g sürekli gidip geliyor 3g ye aldığımda hiç bir problem yaşamıyorum.Telefona turkcell ve t.telecom hat takıyorum hiç kesinti olmadan 4.5 g çalışıyor.telefona ikinci defa işlem yapıldı değişen olmadı telefonda problem var diye telefon değiştirildi aynı problem devam ediyor.Evde iki tane vodafon hat var iki hattada prblem var.Baz isyasyonundan diyeceğim ama 10 km uzaklıkta bile problem var meskun mahaldede yaşamıyorum şehrin merkezi.Aynı hat samsung ve iphone telefonda problemsiz çalışıyor.

cavit63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cavit
Cihazım
mi10 pro
Meslek
Emekli
Konular
1
merhaba 4.5 g de hangi band sorunlu nasıl tespit edebiliriz acaba? root atıp o bandı kaldırmak çözüm oluyor mu?
Bu proğramı yükleyip hanği banttan bağlandığını görebilirsiniz.

Oyla:

muhsin_2122

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhsin
Cihazım
mi 10 pro
Konular
0
Bu proğramı yükleyip hanği banttan bağlandığını görebilirsiniz.
Program yüklü o bandta sıkıntı yok. Kesilince hangi bandtan dolayı kesildiğini nasıl anlayacağım? Kesilme nedeni değişen bandın bizim telefonda aktif olmamasi değil mi. Yanlış olabilirim düzeltin lütfen.

Oyla:

quallyst

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cantuğ
Cihazım
Mi 10
Konular
4
İki gün önce aldığım Mi 10 cihazında aynı sorun vardı, Vodafone kullanıyorum. İlk imei'sini yapan kişi yanlış qcn dosyası kullanmış sanırım, ikinci kez uzaktan bağlantı ile sıfır bir dosyayla halletti. Şu an sorun kalmadı, VoLTE ile birlikte 4.5g'de kullanıyorum cihazı.

Oyla:

muhsin_2122

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhsin
Cihazım
mi 10 pro
Konular
0
Bana cihaz hazır bir şekilde geldi. Qcn yedeği de mevcut değil. Farklı bir mi 10 pronun qcn dosyasını alıp düzenleme yapıp repair işlemini yapsam düzelir mi acaba. Turkcell kullaniyorum ve band takibi yaptim band1-3-7-8 kullanıyor cihaz. Bu bandlardan birinin işlem sırasında eksik veya hatalı atıldığını düşünüyorum.

Oyla:

oguuzysr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
...
Cihazım
Poco X3
Meslek
Jandarma
Konular
5
Bana cihaz hazır bir şekilde geldi. Qcn yedeği de mevcut değil. Farklı bir mi 10 pronun qcn dosyasını alıp düzenleme yapıp repair işlemini yapsam düzelir mi acaba. Turkcell kullaniyorum ve band takibi yaptim band1-3-7-8 kullanıyor cihaz. Bu bandlardan birinin işlem sırasında eksik veya hatalı atıldığını düşünüyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kardeşim üstte attığım resimde görüldüğü gibi Bende mi 10 12/256 model kullanıyorum zamanina daha vardı ama eski samsung telefonun imeisini attırdım. Görüldüğü gibi Vodafone kullanıyorum sebekede herhangi bir problem yok.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-28-12-54-43-277_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2020-11-28-12-54-43-277_com.miui.home.jpg
    812 KB · Görüntüleme: 31
Oyla:

muhsin_2122

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhsin
Cihazım
mi 10 pro
Konular
0
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kardeşim üstte attığım resimde görüldüğü gibi Bende mi 10 12/256 model kullanıyorum zamanina daha vardı ama eski samsung telefonun imeisini attırdım. Görüldüğü gibi Vodafone kullanıyorum sebekede herhangi bir problem yok.
Teşekkürler kardeşim ben şebeke problemini 4.5g kullanırken ve özellikle yol yaparken yaşıyorum. Şehir içinde sıkıntı pek olmuyor. O yüzden 3gye aldım ama 3gde de benzer sorunu yaşayınca konunun band meselesinden ziyade imei atan kişinin hatalı atmasına bağladım.

Oyla:

cavit63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cavit
Cihazım
mi10 pro
Meslek
Emekli
Konular
1
Telefonu aldığım yer vodafon 4.5 g problemini çözdüklerini söyledi yukarıdada yazdığım gibi ben hattımı turkcell.e taşımış ve problemsiz kullanıyordum.Buğün imei repair işlemini tekrarladılar ve kızımın vodafon hattını takarak denemeler yaptım.30 dakika boyunca bant1-3ve8 de gidip gelmeler oldu hat 4.5 g de hiç kopmadı.Benle beraber problem yaşayan tel.sattıkları 2 arkadaşında problemini giderdiler onlardada 2 günden beri kopma olmadı.

Mi 10 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

DreamLuka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Galaxy S3
Konular
1
Telefonu aldığım yer vodafon 4.5 g problemini çözdüklerini söyledi yukarıdada yazdığım gibi ben hattımı turkcell.e taşımış ve problemsiz kullanıyordum.Buğün imei repair işlemini tekrarladılar ve kızımın vodafon hattını takarak denemeler yaptım.30 dakika boyunca bant1-3ve8 de gidip gelmeler oldu hat 4.5 g de hiç kopmadı.Benle beraber problem yaşayan tel.sattıkları 2 arkadaşında problemini giderdiler onlardada 2 günden beri kopma olmadı.

Tamamen çözüldüyse çok güzel . ve kime repair işlemini yaptırdınız yönlrndirirmisiniz ?

Oyla:

bayram1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram hançe
Cihazım
Mi 10 5G
Konular
9
Hocam mi 10 12 256 versiyon kullanıyorum ve Vodafone hat kullanıyorum şuan sıfır sknti atan arkadaş işin ehliydi hem repair işlemini yaptı hemde isteğim üzere root twrp kaldırıp normal cihaz gibi guncelelme ve fabrika ayarına dönebileceğimi söyledi 2 gündür kullanıyorum ilk haliyle aynı sekilde

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-12-26-10-06-17-702_org.zwanoo.android.speedtest.jpg
    Screenshot_2020-12-26-10-06-17-702_org.zwanoo.android.speedtest.jpg
    232,4 KB · Görüntüleme: 13
Oyla:

cavit63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cavit
Cihazım
mi10 pro
Meslek
Emekli
Konular
1
Hocam mi 10 12 256 versiyon kullanıyorum ve Vodafone hat kullanıyorum şuan sıfır sknti atan arkadaş işin ehliydi hem repair işlemini yaptı hemde isteğim üzere root twrp kaldırıp normal cihaz gibi guncelelme ve fabrika ayarına dönebileceğimi söyledi 2 gündür kullanıyorum ilk haliyle aynı sekilde
İyi günlerde problemsiz kullanın.Mi10 larda zaten problem olmuyor problem mi10 prolarda oluyordu oda çözüldü.

Oyla:
Üst Alt