Soru Mi10 pro 4.5 g

cavit63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cavit
Cihazım
mi10 pro
Meslek
Emekli
Konular
1
Arkadaşlar imei repairli mi10 prosunda vodafon hat kullanan varmı aramızda.Benim telefonumda vodafonda 4.5 g sürekli gidip geliyor 3g ye aldığımda hiç bir problem yaşamıyorum.Telefona turkcell ve t.telecom hat takıyorum hiç kesinti olmadan 4.5 g çalışıyor.telefona ikinci defa işlem yapıldı değişen olmadı telefonda problem var diye telefon değiştirildi aynı problem devam ediyor.Evde iki tane vodafon hat var iki hattada prblem var.Baz isyasyonundan diyeceğim ama 10 km uzaklıkta bile problem var meskun mahaldede yaşamıyorum şehrin merkezi.Aynı hat samsung ve iphone telefonda problemsiz çalışıyor.

brk_41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
9
Arkadaşlar imei repairli mi10 prosunda vodafon hat kullanan varmı aramızda.Benim telefonumda vodafonda 4.5 g sürekli gidip geliyor 3g ye aldığımda hiç bir problem yaşamıyorum.Telefona turkcell ve t.telecom hat takıyorum hiç kesinti olmadan 4.5 g çalışıyor.telefona ikinci defa işlem yapıldı değişen olmadı telefonda problem var diye telefon değiştirildi aynı problem devam ediyor.Evde iki tane vodafon hat var iki hattada prblem var.Baz isyasyonundan diyeceğim ama 10 km uzaklıkta bile problem var meskun mahaldede yaşamıyorum şehrin merkezi.Aynı hat samsung ve iphone telefonda problemsiz çalışıyor.
Ben de merak ettim. Mi 10 pro su olan bir arkadaşımız vodafone hatti takip deneyebilirmi?

Oyla:

mahmutuslu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
MI 6
Konular
3
iğrenç vodafone un kalitesizliğinden kaynaklı bir problem gibi gözüküyor imei işlemi yapılmadan önce böyle bir problem var mıydı ?

Oyla:

cavit63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cavit
Cihazım
mi10 pro
Meslek
Emekli
Konular
1
iğrenç vodafone un kalitesizliğinden kaynaklı bir problem gibi gözüküyor imei işlemi yapılmadan önce böyle bir problem var mıydı ?
Telefon imeli alındı.Aynı hattı pasaport kayıtlı mi9 da kullanıyordum böyle bir problem yaşamıyordum bulunduğum yerde hatta mi9 da çin versiyonu idi

Mi 10 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Vodafone hatlarda bu sorun devam ediyor ancak kayıtlı ve Repair yapılmamış cihazlarda bu durum.yok bu konuda çalışıldığı söylenir bekleyip görülecektir sonuç..

Oyla:

mahmutuslu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
MI 6
Konular
3
benim tahminim imei repair den sonra vodafone un kullandığı bazı bandlar kullanılamıyor

Oyla:

cavit63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cavit
Cihazım
mi10 pro
Meslek
Emekli
Konular
1
Vodafone hatlarda bu sorun devam ediyor ancak kayıtlı ve Repair yapılmamış cihazlarda bu durum.yok bu konuda çalışıldığı söylenir bekleyip görülecektir sonuç..
Bu bilğiyi nereden aldınız kaynak varmı

Mi 10 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

brk_41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
9
Bu konuda çalışanlar kim hocam?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

benim tahminim imei repair den sonra vodafone un kullandığı bazı bandlar kullanılamıyor
Durum böyleyse imei repair yapanlar, bu sorunu bilmiyormu acaba?

Son düzenleme:
Oyla:

Alpertunga16

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Konular
0
Aynı problem bende de oldu durup dururken telefon bir anda çekmeyip 1 dkya tekrar çekmeye başlıyor. ben de çare olarak turkcelle geçmeyi buldum. Geçiş için başvurdum bakalım sıkıntı geçecek mi paylaşırım

Oyla:
Üst Alt