Rehber Mi PC Suite 3.0 (Türkçe)

Siteçerezi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çerez
Cihazım
Xiaomi
Konular
3
note 8 pro kullanıyorum denilenleri yapıyorum mi kullanıcı adı şifremi girince o ekran da kalıyor hiç bir yere geçemiyorum sorun nedir acaba ??

selviharun34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
2
Uygulamayı kurdum ama güncelleme ekranında yanıt vermiyor ve güncellemiyor uygulamayı çıldırmak üzereyim bilen biri yardımcı olsun bana lütfen?
Ottoman

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Uygulamayı kurdum ama güncelleme ekranında yanıt vermiyor ve güncellemiyor uygulamayı çıldırmak üzereyim bilen biri yardımcı olsun bana lütfen?
Ottoman
Telefon mu yanıt vermiyor yoksa program mı hocam? Birde kullandığınız telefonun ana konusuna güncelleme ile ilgili başlıklara göz atabilirsiniz.

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12
mi kullanıcı adı şifremi girince o ekran da kalıyor hiç bir yere geçemiyorum sorun nedir acaba ??
mi11 lite

Moderatör tarafında düzenlendi:

kyleS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi9t
Konular
0
Mi9t kullanıyorum. Geliştirici ayarlarından USB üzerinden yükle ayarını açtığım zaman altta "The device is temporarily restricted" yazılı bir uyarı çıkıyor ve ayar açılmıyor nasıl düzeltebilirim.

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
Mi9t kullanıyorum. Geliştirici ayarlarından USB üzerinden yükle ayarını açtığım zaman altta "The device is temporarily restricted" yazılı bir uyarı çıkıyor ve ayar açılmıyor nasıl düzeltebilirim
mi hesap onaysız klasörü içindeki apk klasörünün içinde mi tunes ve mi backup apklarını telefona kopyalayıp yükleyin
büyük ihtimalle backup apksını yükleyemeyeceksiniz ama önemli olan mi tunes uygulaması onu yükledikten sonra tekrar deneyin telefonu tanıtmayı olacaktır

Karaanka53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
1
Hayırlı geceler hocam dediğiniz yöntemi yapıyorum ancak uygulama hiç açılmıyor pc windows 10
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hayırlı geceler hocam dediğiniz yöntemi yapıyorum ancak uygulama hiç açılmıyor pc windows 10
Hocam o sorunu çözdüm ama şimdi de ben direk qr kod ile giriyorum ve bu ekrandan ilerisine gidemiyorum sorun nedir?
Ottoman
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

bugraaydin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
BUĞRA AYDIN
Cihazım
BAND 4+NOTE PRO
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
18

Hocam o sorunu çözdüm ama şimdi de ben direk qr kod ile giriyorum ve bu ekrandan ilerisine gidemiyorum sorun nedir?
Ottoman

Aynen bende de bu şekil oluyor x basınca profil ekranında program tamamen kapanıyor

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12

Ottoman
bu sorun bendede var maalesef, diğer kullanıcısız giriş yapan prgramlada dogru düzgün yedek almıyor

Üst Alt