Rehber Mi PC Suite 3.0 (Türkçe)

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
hocam 3. taraf yüklediğim uygulamaların yedeklerini geri yüklemek istediğim zaman çalışmıyor acaba miui 12.5 den mi kaynaklı diye tahmin ediyorum
bu konuda da bahsetmişdim Yardım - 3.Taraf uygulama yedekleme ve geri yükleme sorunu acaba ne yapabiliriz bu sorun için önceden canavar gibi çalışıyordu tüm uygulamalarımı geri yüklüyordum hiç bir sorun yoktu

loisalberto

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cerato
Cihazım
mi4w
Konular
0
merhabalar, cihazım mi4 w, bütün hepsini yaptım, fakat güncellmeyi yaptığımda cihaz sürümü eski diyor(: , eski sürümden devam ettiğimde ise yeterli alan yok mesajı veriyor yardımcı olursanız çok memnun olurum, amacım yedeğini alıp yeni telefona aktarmak.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
merhabalar, cihazım mi4 w, bütün hepsini yaptım, fakat güncellmeyi yaptığımda cihaz sürümü eski diyor(: , eski sürümden devam ettiğimde ise yeterli alan yok mesajı veriyor yardımcı olursanız çok memnun olurum, amacım yedeğini alıp yeni telefona aktarmak.
Merhaba hocam eski telefonda bu türlü hatalar almanız normal. Eğer amacınız yedek almak ise aşağıdaki linkte bulunan konuya göz atabilirsiniz. :)

ttr372a

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atıf Baş
Cihazım
Samsung
Konular
0
link için cagricakir hocama teşekkürler
burdan hesap ekranı yüzünden sorun yaşayanlar burdan denesinler ilk başta denemiştim olmadı.

yapmamız gerekenler hata ayıklama modunu ve usb üzerinden yükle açık olmalı.
Program açıldıktan sonra gelen uyarıyı yes sonra mi tunes uygulamasını yüklemek isteyecek izin verin sorun çözülüyor iyi forumlar
Ottoman,

Şimdi Hocam siz kendiniz mi geliştirdiniz bu uygulamayı reverse engineer ederek? Yoksa Weibo,QQ gibi yerlerde zaten dolaşıyor muydu bu uygulama ?

Xiaomi neden desteği kesmiş anlaması güç, neredeyse her markanın var böyle PC suite uygulamaları.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Ottoman,

Şimdi Hocam siz kendiniz mi geliştirdiniz bu uygulamayı reverse engineer ederek? Yoksa Weibo,QQ gibi yerlerde zaten dolaşıyor muydu bu uygulama ?

Xiaomi neden desteği kesmiş anlaması güç, neredeyse her markanın var böyle PC suite uygulamaları.
Bizim geliştirdiğimiz bir program değil hocam. Biz sadece mevcut programın Türkçe yamasını yaparak, kullanıcılarımıza sunduk.

satranc19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Engin
Cihazım
Redmi go
Konular
0
Redmi go da işe yaramıyor

Üst Alt