Rehber Mi PC Suite 3.0 (Türkçe)

fatihguven77

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih GÜven
Cihazım
VibeX2
Konular
0

Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Sayın hocam ne yaptıysam uygulamaların yedekleri için aldırmayın hala beceremedim. Yedeklenmiş görünüyor ama dosya boyutları hala sıfır.
Hocam Yüklü Uygulamalara gelin oradan Ayarlar bulun, ön bellek ve verileri temizleyin. İşlemi baştan yapar mısınız. Ayrıca PC driverlari kontrol edelim. Birde PC nizde Sürücü İmzası Zorlamasını devre dışı bırakın.

mstfclk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa ÇOLA
Cihazım
mi5s
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Hocam Yüklü Uygulamalara gelin oradan Ayarlar bulun, ön bellek ve verileri temizleyin. İşlemi baştan yapar mısınız. Ayrıca PC driverlari kontrol edelim. Birde PC nizde Sürücü İmzası Zorlamasını devre dışı bırakın.
PC drivelar nasıl olmalı bil

Sayın hocam driverler nasıl olmalı bilmiyorum ancak aşağıdaki resimde göründüğü gibi. dediklerini yaptım ama olmadı.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

murat1057

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
Ahmet hocam telefonun hakkında bölümünü istemiş ama bir de PC'den aygıt yöneticisinin ekran görüntüsünü alabilir miyiz? Bilgisayarın telefonu görmesi ayrı birşeydir, ADB driverları ayrı. Onu bir kontrol edelim.
Bir başka yapılacak kontrol de ADB devices komutunu vererek telefonun görüldüğünü test etmektir. ADB dosyası nerden bulayım derseniz PC Suite'in yüklendiği klasörün içinde var.

ADB drivers sorunlarını nasıl çözeceğiniz ile ilgili olarak ta şu konular size yardımcı olacaktır. Konudan sadece ADB driverları ile ilgili adımları uygulayın yazmama gerek yok sanırım. Google ve Xiaomi driverları ile pdanet'i indirin. Önce driverları deneyin, olmazsa Pdanet'i yükleyin. Ne zaman ki adb devices komutu verdiğinizde cihazınızı görürsünüz, o zaman sorun çözülmüş demektir.

Rehber - Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hocam merhaba,
Bu programdan telefonu görebilmek için illa unlock mu yapmak gerekiyor. Ben usb hata ayıklama ayarlarını açıyorum ama PC suite'te görünmüyor. Aslında telefonun bağlandığını anlıyor yeniliyor fakat usb hata ayıklama seçeneğini açın şeklinde uyarı veriyor.

tuncaykilinc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuncay
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
11
Hocam merhaba,
Bu programdan telefonu görebilmek için illa unlock mu yapmak gerekiyor. Ben usb hata ayıklama ayarlarını açıyorum ama PC suite'te görünmüyor. Aslında telefonun bağlandığını anlıyor yeniliyor fakat usb hata ayıklama seçeneğini açın şeklinde uyarı veriyor.
pdanet kurup bir deneyin, aynı hatayı bende alıyordum . pdanet ten sonra sıkıntı kalmadı.

murat1057

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
pdanet i telefona mı kurmam gerekiyor? kusura bakmayın bilgim yok anlatabilir misiniz?

şendoğan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
Rn 8 pro
Konular
0
Çok faydalı çalışma olmuş elinize sağlık

Üst Alt