Rehber Mi PC Suite 3.0 (Türkçe)

Su-i Hal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Önder
Cihazım
Mi6
Konular
3
Arkadaşlar adb devices komutu olsun adb reboot-bootloader komutusu olsun hepsını verdigimde cihazı tanıyor hatta fastboot yazısı ekranda belirip başlıyor ancak hala unconnect your phone diyor hem pc suite olsun hem unlock ekranında ne yapsam çözemedim driverleri de güncelleştirdim.Acaba sorun usb kablosunda mı
Senin sorununun çözümü bu konu değil. Forumu araştırırsan mutlaka bulursun.
[doublepost=1527534419,1527516612][/doublepost]Bir sorunla karşılaştım. 7124 mesaj yedekledim telefona. Daha sonra Miui AM roma geçiş yaptım. Geri yükleme yaparken yalnızca 2700 tane yedekliyor. Çözemedim bir türlü.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Arkadaşlar adb devices komutu olsun adb reboot-bootloader komutusu olsun hepsını verdigimde cihazı tanıyor hatta fastboot yazısı ekranda belirip başlıyor ancak hala unconnect your phone diyor hem pc suite olsun hem unlock ekranında ne yapsam çözemedim driverleri de güncelleştirdim.Acaba sorun usb kablosunda mı
Ekran görüntüsü atın lütfen.
adb devices komutu verdiğinizde gelen ekranın görüntüsü, aygıt yöneticisi ekran görüntüsü.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Senin sorununun çözümü bu konu değil. Forumu araştırırsan mutlaka bulursun.
[doublepost=1527534419,1527516612][/doublepost]Bir sorunla karşılaştım. 7124 mesaj yedekledim telefona. Daha sonra Miui AM roma geçiş yaptım. Geri yükleme yaparken yalnızca 2700 tane yedekliyor. Çözemedim bir türlü.
Mesajları Mi Cloud hesabınızda tutabilirsiniz. Cloud hesabınızdan silmedikçe silinmez.
Aşağıdaki uygulamayı tavsiye ederim. Benim isteklerim doğrultusunda oğlumun yazdığı bir uygulamadır. Resimleri de dahil olmak üzere rehberinizin, çağrı geçmişinizin ve mesajlarınızın yedeklerini alabilirsiniz. Bunlar telefonda backupall adlı bir klasöre yedeklenir. Bu klasörü bilgisayarınıza aktarıp yedeklerinizi sağlama alabilirsiniz.

Su-i Hal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Önder
Cihazım
Mi6
Konular
3
Mesajları Mi Cloud hesabınızda tutabilirsiniz. Cloud hesabınızdan silmedikçe silinmez.
Aşağıdaki uygulamayı tavsiye ederim. Benim isteklerim doğrultusunda oğlumun yazdığı bir uygulamadır. Resimleri de dahil olmak üzere rehberinizin, çağrı geçmişinizin ve mesajlarınızın yedeklerini alabilirsiniz. Bunlar telefonda backupall adlı bir klasöre yedeklenir. Bu klasörü bilgisayarınıza aktarıp yedeklerinizi sağlama alabilirsiniz.

Teşekkür ederim. Zaman bulunca deneyeceğim.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

makpinar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Orta
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Merhaba
Öncelikle konu için teşekkür ederim. Ancak Türkçe yamayı indirmek problem oldu benim için. SS aldım. Ek'te görebilirsiniz. Neyi yanlış yaptım acaba?
[doublepost=1528821186,1528821030][/doublepost]
Merhaba
Öncelikle konu için teşekkür ederim. Ancak Türkçe yamayı indirmek problem oldu benim için. SS aldım. Ek'te görebilirsiniz. Neyi yanlış yaptım acaba?
Not : Linke tıkladığımda ikinci sayfaya yönlendiriliyorum.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 42
  • 2.jpg
    2.jpg
    65,7 KB · Görüntüleme: 42

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Merhaba
[doublepost=1528821186,1528821030][/doublepost]
Not : Linke tıkladığımda ikinci sayfaya yönlendiriliyorum.
Farklı bir tarayıcı üzerinden deneyebilir misiniz hocam. Şimdi denedim bir sıkıntı yok.

fenygs

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Cihazım
mi 5
Konular
2
usb hata ayıklamayı actığım halde hala bağlanmıyor. tekrar kapatıp acıyorum gene aynı.

by_hector

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi9T
Meslek
Topoğraf
Konular
60
hocam yedekleme yaptıgımızda nereye kaydediyor yardımcı olabilir misiniz bulamadım da birde yedekledikten sonra yedeği telefona nasıl aktarıyoruz tekrardan?

Üst Alt