Sohbet Mi Note 2 Kapak Ve Koruyucu 3D Cam

eminbilen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
orta
Cihazım
mi not 2 pro
Konular
3
Ulaştı hocam. Cam beş para etmez. Kılıf on numara fakat çok kısa sürede çatladı fakat değer.
HADİ YA NE YAPICAĞIZ EKRAN KORUYUCU LAZIM. BENDE ALDIM DA KORUYUCU OLARAK İYİ AMA EKRANI PARLATTI O GÜZELİM EKRAN ŞİMDİ PARLAK TELEFONU ELİME ALMAK İSTEMİYORUM.

VSM

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VESİM
Cihazım
Mİ5 32 GB
Konular
64
HADİ YA NE YAPICAĞIZ EKRAN KORUYUCU LAZIM. BENDE ALDIM DA KORUYUCU OLARAK İYİ AMA EKRANI PARLATTI O GÜZELİM EKRAN ŞİMDİ PARLAK TELEFONU ELİME ALMAK İSTEMİYORUM.

Büyük harflerle yazmak forum kurallarına aykırıdır
lütfen dikkat edelim

iyi forumlar

eminbilen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
orta
Cihazım
mi not 2 pro
Konular
3
Ulaştı hocam. Cam beş para etmez. Kılıf on numara fakat çok kısa sürede çatladı fakat değer.
uzun araştırmalar sonucunda bu iki ürünü aldım hakkımızda hayırlısı olsun bana ucuz geld,i daha ucuzunu bulamadım veya bana denk gelmedi.

Ürün ulaşır ulaşmaz görüntülerini paylaşırım.

Linkler

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
patron ön cam koruma elinize ulaştı mı

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Huawei Mate7'yi 2 sene Ekran korumasız kullandım, en ufak bir çizik dahi yok....Mi Max 2 yi alınca, maalesef henüz Aksesuarları olmadığı için, kutusundan çıkan dandik olduğunu düşündüğüm plastike benzeyen Ekran korumayı taktırdım ve o kadar çok şaşırdım ki, belli bile olmuyor ve İşini layıkıyla yapıyor....

eminbilen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
orta
Cihazım
mi not 2 pro
Konular
3
Son derece güzel hocam. Bendekinde ekran ve cam arasında boşluk kalıyordu ve dokunmatik hassasiyeti azalıyordu. Aynı zamanda güneş altında ekran çok parlıyordu. Demek ki çakmalardan almamak lazımmış... :D
merhaba,
ben de ekran koruyucu takdirdım ama benimde çok parlıyor keyif alamıyorum ekranından sizin şu an takdırdığınız nasıl parlama var mı

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
merhaba,
ben de ekran koruyucu takdirdım ama benimde çok parlıyor keyif alamıyorum ekranından sizin şu an takdırdığınız nasıl parlama var mı

Merhaba hocam.

Gerçekten memnun olduğum bir ekran koruyucu ben de bulamadım. Şu an koruyucusuz kullanıyorum ama en kullanışlısı kırılmaz cam veya nano cam değil eski usul jelatinlerdi :)

eminbilen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
orta
Cihazım
mi not 2 pro
Konular
3
Merhaba hocam.

Gerçekten memnun olduğum bir ekran koruyucu ben de bulamadım. Şu an koruyucusuz kullanıyorum ama en kullanışlısı kırılmaz cam veya nano cam değil eski usul jelatinlerdi :)
böyle kıvrımlı jelatin bulamaz mıyız acep :)

Üst Alt