Sohbet Mi Note 2 Kapak Ve Koruyucu 3D Cam

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
bu arada şunu aldim arkadaşlarlar denemek için kullanan varmı aramızda. ne olur ne olmaz diye 2 tanede film aldim kıvrımlı

Xiaomi mi note 2 için temperli cam yüksek kalite aaa kalite 3d kavisli tam kapak ekranı korumalı film için xiaomi mi note 2

(from AliExpress Android)

ismail57

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
şuan yok
Konular
1
Arkadaşlar bu cihazlar için orijinal kılıf varmı kapak kapalıyken uygulama kullanabileceğim? lg g4 kullanan varmı bilmiyorum ama kendi kılıfı oldukça ince ve kullanışlıydı. Onun gibi bir kılıf arıyorum.

Mi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
kırılmaz cam sonunda geldi hemen taktım bir sıkıntısı yok şuana kadar. yanlardan kalkma yapmadı dokunma hassasiyeti de iyi gibi. Bundan önce normal film takmıştım hemen yanlardan kalkmıştı. Zaten pahali sayilmaz tavsiye ederim.
buarada eski mi4c nin Kamerası mi note 2 den bariz daha iyi, gerçekten aklım almıyor... :|

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
mendocino_610 hocam sadece kenarlardan mı yapışıyor yoksa ekranın tamamına yapıştı mı acaba?
tamaminda yapıştırıcı vardi ic yüzeyinde. bastırıyorum ortalara kalkik gibi degil hocam, tamamı yapışmış gibi duruyor. orta kısımda dokunmatikte sorunsuz.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
tamaminda yapıştırıcı vardi ic yüzeyinde. bastırıyorum ortalara kalkik gibi degil hocam, tamamı yapışmış gibi duruyor. orta kısımda dokunmatikte sorunsuz.

O zaman çok güzel hocam. Bana gelenlerin hepsinde sadece kenarlarda yapıştırıcı vardı. Bir kaç gün kullandıktan sonra da eğer sorun olmazsa ben de sipariş edeyim aynısından :)

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
O zaman çok güzel hocam. Bana gelenlerin hepsinde sadece kenarlarda yapıştırıcı vardı. Bir kaç gün kullandıktan sonra da eğer sorun olmazsa ben de sipariş edeyim aynısından :)
garip bi cam önceki kullandıklarım gibi değil ama sorun varmi yok. dokunmatik iyi kalkmada olmassa tamamdir

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
garip bi cam önceki kullandıklarım gibi değil ama sorun varmi yok. dokunmatik iyi kalkmada olmassa tamamdir

Aynen hocam. En büyük sorun kalkıp dokunmatiği etkilemesi ve araya toz girmesi zaten. Eğer bunlar olmazsa son derece güzel durmuş.

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
ah şu ekranı ve kamerası az daha iyi olaydı. güncellemeyle kamera düzelirmi acaba ,bakıyorum da uzun süredir güncelleme de gelmiyor hatta sadece bir tane global stabil güncelleme almış 7-8 aylık alet.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
ah şu ekranı ve kamerası az daha iyi olaydı. güncellemeyle kamera düzelirmi acaba ,bakıyorum da uzun süredir güncelleme de gelmiyor hatta sadece bir tane global stabil güncelleme almış 7-8 aylık alet.

Maalesef bence de düşük ışıkta kamera en büyük eksisi... :(

Üst Alt