Sohbet Mi Note 2 Kapak Ve Koruyucu 3D Cam

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
arkadaşlar kırılmaz camlar sadece kenarlardan yapışıyor normal filmlerde sadece çizilmeye karşı koruyor. Yokmudur şöyle her taraftan yapışan hemde az kalın sağlam bi koruyucu. linkteki ürünü kullanan varmıdır aramızda ona göre alacağım yada Türkiye'den bir ürünü öneren.

sanane88

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gsgsdf
Cihazım
sfdsfdsf
Konular
7
arkadaşlar kırılmaz camlar sadece kenarlardan yapışıyor normal filmlerde sadece çizilmeye karşı koruyor. Yokmudur şöyle her taraftan yapışan hemde az kalın sağlam bi koruyucu. linkteki ürünü kullanan varmıdır aramızda ona göre alacağım yada Türkiye'den bir ürünü öneren.

İkisinden aldım kargoda gelince yazarım. En kaliteli markalar Mofi ve Nillkin Çin'de. Çok araştırdım.

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Mi note 2 telefonumu sattığım için iki adet kullanılmamış kılıfım var. isteyen olursa anadolu yakasında oturmak kaydıyla, maltepe tarafında olursa daha iyi olur yardımcı olabilirim.

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20

İkisinden aldım kargoda gelince yazarım. En kaliteli markalar Mofi ve Nillkin Çin'de. Çok araştırdım.

nillkin kılıf daha öncede kullandım note 2 içinde bende var şık güzel ama abartıldığı kadar değil, basit sert plastik bir kılıf diğerlerinin iki katı fiyatına değmiyor. mofi tempered cam'a gelince kenarlardan yapışkanlı hepsi gibi. Ekranda yapışkan olmadığı için arada boşluk kalıyor zamanla araya toz giriyor, kenarlardan ekrandan yiyor kavisli ekranın bi anlamı kalmıyor. benks nano aldım bakalım o da olmazsa daha birşey almayacağım basit film kullanacağım yada korumasız.
sıvı koruyucuya pek inanmıyorum aslında ama gelsin kullan bakalım dediğini yapıyormu.

Son düzenleme:

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
Mi note 2 telefonumu sattığım için iki adet kullanılmamış kılıfım var. isteyen olursa anadolu yakasında oturmak kaydıyla, maltepe tarafında olursa daha iyi olur yardımcı olabilirim.

nasıl hocam kılıflar ben alabilirim.

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Öyle marka kılıflar değil. ama tecrubelerimle şunu söyleyebilirim. 4 ay kadar kılıf ve koruma camı olmadan kullandım tek çizik dahi olmadı. Nillkin kesim ve kalite olarak başarılı. Birde mercury bakabilirsiniz.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
sağdaki siyah olani şuan kullanıyorum çokta memnunum nillkinden daha iyi bence. gri olanida eski telefonumda kullanmıştım alabilirim hocam.

sanane88

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gsgsdf
Cihazım
sfdsfdsf
Konular
7
nillkin kılıf daha öncede kullandım note 2 içinde bende var şık güzel ama abartıldığı kadar değil, basit sert plastik bir kılıf diğerlerinin iki katı fiyatına değmiyor. mofi tempered cam'a gelince kenarlardan yapışkanlı hepsi gibi. Ekranda yapışkan olmadığı için arada boşluk kalıyor zamanla araya toz giriyor, kenarlardan ekrandan yiyor kavisli ekranın bi anlamı kalmıyor. benks nano aldım bakalım o da olmazsa daha birşey almayacağım basit film kullanacağım yada korumasız. sıvı koruyucuya pek inanmıyorum aslında ama gelsin kullan bakalım dediğini yapıyormu.

Aldığınız ürün PET yani sadece basit çizikllere karşı koruma sağlıyor. Tırnak-Para vs darbe koruması yok. Bence Tempered glass takın tozlanınca değiştirirsiniz hiç yoktan yere düşmelerde vs içiniz daha rahat olur. Telefon camı 200$ :D Kılıf olarakta bundan almayı düşünüyorum baya sağlam duruyor.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
Aldığınız ürün PET yani sadece basit çizikllere karşı koruma sağlıyor. Tırnak-Para vs darbe koruması yok. Bence Tempered glass takın tozlanınca değiştirirsiniz hiç yoktan yere düşmelerde vs içiniz daha rahat olur. Telefon camı 200$ :D Kılıf olarakta bundan almayı düşünüyorum baya sağlam duruyor.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

evet bilerek aldım cam değil ama normal dandik filmlerden de değil, o sebepten komple yapışır diye düşündüm bakalım artık nolacak. camları denedim hocam cok kötü duruyor ekranda hiç kullanmam daha iyi.

Üst Alt