Mi Note 2 Ekranı Kırıldı

ubemaryab

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uğur
Cihazım
mi note 2
Konular
2
1,5 aylık Mi note 2 telefonumun ekranı kırıldı.Hemde yataktan halıya düşürmeme rağmen.Bu ekranı nasıl yaptırabilirim ? Bu arada alacak olan arkadaşlara hiç tevsiye etmiyorum çok kasıyor cayır cayır ısınıyor hiç memun değilim.

VSM

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VESİM
Cihazım
Mİ5 32 GB
Konular
64
1,5 aylık Mi note 2 telefonumun ekranı kırıldı.Hemde yataktan halıya düşürmeme rağmen.Bu ekranı nasıl yaptırabilirim ? Bu arada alacak olan arkadaşlara hiç tevsiye etmiyorum çok kasıyor cayır cayır ısınıyor hiç memun değilim.

hocam aliexpres e bakın orda denk gelmiştim fakat orjinal mi değil mi bilgim yok
bende cihazı almayı düşüyordum fakat 3-4 yerde denk geldim kasa çok hassas sanırım
o yüzden vazgeçeceğim sanırım

ubemaryab

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uğur
Cihazım
mi note 2
Konular
2
hocam aliexpres e bakın orda denk gelmiştim fakat orjinal mi değil mi bilgim yok
bende cihazı almayı düşüyordum fakat 3-4 yerde denk geldim kasa çok hassas sanırım
o yüzden vazgeçeceğim sanırım
aliexpress te de yok. Kesinlikle tavsiye etmiyorum hatta xiaomi bile tavsiye etmiyorum. Xiaomi çok şans işi ve telefon kaiteleri birbirini tutmuyor. Her şeyi sorun. iki kuruş ucuz olcak diye komple telefon çöpe mi note 2 2500 tl idi o zaman s7 edge 2700 tl idi en azından yedek parça tamir var

VSM

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VESİM
Cihazım
Mİ5 32 GB
Konular
64
aliexpress te de yok. Kesinlikle tavsiye etmiyorum hatta xiaomi bile tavsiye etmiyorum. Xiaomi çok şans işi ve telefon kaiteleri birbirini tutmuyor. Her şeyi sorun. iki kuruş ucuz olcak diye komple telefon çöpe mi note 2 2500 tl idi o zaman s7 edge 2700 tl idi en azından yedek parça tamir var

hoca xiaomi nin iki cihazını kullandım ikisnde de sorun yaşamadım
bence genelleme yapmayalım
ama sizede hak eriyorum az çok

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Ben sana katılmıyorum xiaomi şans işi değil senin alışveriş in şans işi olmuş adamlar Çin'de 1 numara sen kalkmış samsung diyorsun selametle hocam

ubemaryab

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uğur
Cihazım
mi note 2
Konular
2
Ben sana katılmıyorum xiaomi şans işi değil senin alışveriş in şans işi olmuş adamlar Çin'de 1 numara sen kalkmış samsung diyorsun selametle hocam
hayır ben samsung demiyorum onun muadilini söyledim sadece aynı paraya eş değer diye. Yalnız nedense forumda hep telefonun orası bozuk yok telefon açılmıyor kamera odaklamıyor ekran gidiyor forumda her konuda bir şikayet var .Tamam telefonlar sorun çıkana kadar güzel olabilir ama sorun çıktıktan sonra at çöpe.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
hayır ben samsung demiyorum onun muadilini söyledim sadece aynı paraya eş değer diye. Yalnız nedense forumda hep telefonun orası bozuk yok telefon açılmıyor kamera odaklamıyor ekran gidiyor forumda her konuda bir şikayet var .Tamam telefonlar sorun çıkana kadar güzel olabilir ama sorun çıktıktan sonra at çöpe.
Forumlar sorunlara çözüm bulmak için var, kimse bir forum kurayım herkes memnuniyetini yazsın demez. Burada gördüğünüz sorun yaşayan kişiler pastanın bir dilimi, geri kalan arkadaşlar çok mutlular cihazlarından. Siz de o pastanın küçük dilimine bakıp xiaomi yi kötülemeye çalışıyorsunuz. Kimse size o bozulan cihazınızı zorla aldırmadı, kaldı ki bu bir kullanıcı hatası. Cihazı düşürdükten sonra ekranı kırıldı çok kalitesiz demek de gülünç bir durum galiba :)

ubemaryab

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uğur
Cihazım
mi note 2
Konular
2
Forumlar sorunlara çözüm bulmak için var, kimse bir forum kurayım herkes memnuniyetini yazsın demez. Burada gördüğünüz sorun yaşayan kişiler pastanın bir dilimi, geri kalan arkadaşlar çok mutlular cihazlarından. Siz de o pastanın küçük dilimine bakıp xiaomi yi kötülemeye çalışıyorsunuz. Kimse size o bozulan cihazınızı zorla aldırmadı, kaldı ki bu bir kullanıcı hatası. Cihazı düşürdükten sonra ekranı kırıldı çok kalitesiz demek de gülünç bir durum galiba :)
tabi ki kötülemiyorum ama cihazın 40 cm den halıya düşüp ekranın parçalanması abes.Ayrıca parçası hiç bir yerde yok. Şu anda bu söylediklerim bu cihaz için geçerli biz bu telefondan farklı zamanlarda ve farklı satıcılardan 2 adet aldık.Önce arkadaşım aldı ardından ben aldım arkadaşta kasa açıklığı vardı ve kasanın camla birleşme yerlerinde camların köşe noktaları siyah kaplı olması gerekiyorken cam içinde beyaz yerleri gözüküyor.Hadi dedik belki sana öyle gelmiştir sonra bende aldım aynı sorunlar bende de var.O kasa aralığı o kadar rahatsız ediyor ki konuşma yakarken sakallarımı ve saçlarımı yoluyor her seferinde bir çok kronik sorunu var.Yine bu telefon için konuşuyorum ama kesinlikle bu parayı hak etmiyor ne malzeme kalitesiyle ne de kullanımıyla. Diğer cihazların kalitesini bilmem ama benim ilk xiaomi telefonum oldu bu ama son da oldu çünkü bu aldığım xiaominin amiral gemi modeliydi ve gerçekten hatrı sayılır bir ücret ödedim alırken şuan hala 700 dolar civarında.Ve arkadaşlara uyarım şu ki alacakları cihazın önce bi yedek parça araştırması yapmaları ondan sonra istedikleri cihazı almaları.Saygılar

Hakko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi K40Gaming
Konular
8
Geçmiş olsun öncelikle, şahsen ben cihazdan çok memnunum. Gerek tasarım, gerekse performans anlamında hiç mi hiç bir sorunu yok cihazın. Ayrıca ısınma gibi bir sorun da yaşamadım. Tarafsız bakmk gerekirse fiyat konusuna bir şey diyemem evet biraz pahalı ama hakkını veriyor mu, bence veriyor. Ekran konusuna gelince ebay ve AliExpress üzerinde ekran ve batarya satanları görmüştüm sanırım. Ama çinden dışarı çıkana kadar bulunması zor gibi görünüyor.

ubemaryab

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uğur
Cihazım
mi note 2
Konular
2
Geçmiş olsun öncelikle, şahsen ben cihazdan çok memnunum. Gerek tasarım, gerekse performans anlamında hiç mi hiç bir sorunu yok cihazın. Ayrıca ısınma gibi bir sorun da yaşamadım. Tarafsız bakmk gerekirse fiyat konusuna bir şey diyemem evet biraz pahalı ama hakkını veriyor mu, bence veriyor. Ekran konusuna gelince ebay ve AliExpress üzerinde ekran ve batarya satanları görmüştüm sanırım. Ama çinden dışarı çıkana kadar bulunması zor gibi görünüyor.
aliexpress ve ebay da bakmadık yer bırakmadım hiç bir yerde yok.Anlamadım ki ben bu işi hadi burda bulmak zor ama ali de nasıl yok.Her türlü telefona yedek parça var buna yok ayret edici bi şey.Şu an telefon çöp 2500 lira yatıyo öyle.Valla arkadaşım telefonunu çok dikkatli kullan onlara uygun ekran koruyucu yok bi kaç tane aldım ebaydan hiç biri oturmuyo yapışmıyo. Bu telefonun tek düşüşlük canı var.

Üst Alt