Mi Note 2 Ekranı Kırıldı

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
Güneş ışığında ekran kapalı iken ekran parlement mavisi renk ise amoled tir orijinaldir.

çok eski modeller için refurbished ekran üretimi var, ekran sağlam ama film arızalı cihazlar için filmi yan sanayi üretip sanayi tipi cihazlarla film montajı yaptıkları ref ekranlar olabilir. ekran ışığı ayarlanıyorsa amoled olmalı.

JoBlack

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cemil
Cihazım
Mi note 2
Konular
0
Hocam konu güncel Mi note 2 ekranım kırıldı sol taraf filmi de zarar gördü dokunmatiği çaışmıyor sol köşenin Evo servis 2000 tl fiyat biçti akıl mantık işi değil Evo TR nin en kötü servisi sayılabilir ? Yardımcı olabilirseniz ekran konusunda sevinirim .

mjfurkan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Android one
Konular
0
20 günlük telefonun ön camı kırıldı dün, çok kısa bi mesafeden düşürmeme rağmen. Dokunmatik full çalışıyor, çatlaklar dışında görüntüde de sorun yok.

ekran veya ön cam değişimi konusunda bir gelişme oldu mu arkadaşlar? konuda yazılan yorumlar epey eski sayılır, bir gelişme, fiyat, önerebileceğiniz bir yer var mı?

Kartalll

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi note 2
Meslek
Elektrik mühendisi
Konular
4
Degerli arkadaşlar mi note 2 ekran istanbulda Yıldız handa bir kac dukkanda mevcut.
Ve jelatinleri sokmeden iade garantili.
Fiyati ise yanlis hatirlamiyorsam 610 tl idi...

yuhaqyaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmed bal
Cihazım
n7100
Konular
2
var mı işine yaramayıp kenarda ekranı kırık halde mi note 2 cihazı yatan. anakartına talip olabilirim arkadaşlar.

Üst Alt