Mi Note 2 Ekranı Kırıldı

dervisates

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dervis
Cihazım
5s plus 128
Konular
5
Casper General mobile bazı modelleri de ambled ekran. Cihazların ederi 500tl ama ekranları 350 tl

Amoled ekran in yan sanayisi yoktur, sadece ve sadece Samsung üretir ve fiyatı da kolay düşmez. Verdiğim fiyatta sadece 25 dolar montaj için ek yaptım.

Verdiğim. Fiyatın aç gözlülük ten benim yüksek verdiğim bir fiyat olduğu aklınıza gelmesin.

Orijinal Mi5s ekranı renge göre 85 105 dolar yan sanayisi 45 dolsr

Orijinal Mi5s plus ekranı 180 dolar civarında ama Mi5s Plus ekranı 2 ay sonra düşer.

Mi mix ekranı çıtası 100 dolar çıtayı 130 dolar.

hocam bu işi yapıyorsan tabıkı para kazanacaksın. ben senın soyledıgın rakama bırsey demedım. sadece o paraya ekranı yaptıracagıma tlf nun kendısını alırım. arastırıyorum işte 100 usd ye felan yaptırabılrıım anca. beklıcem gerekırse bıraz daha.

dervisates

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dervis
Cihazım
5s plus 128
Konular
5
Casper General mobile bazı modelleri de ambled ekran. Cihazların ederi 500tl ama ekranları 350 tl

Amoled ekran in yan sanayisi yoktur, sadece ve sadece Samsung üretir ve fiyatı da kolay düşmez. Verdiğim fiyatta sadece 25 dolar montaj için ek yaptım.

Verdiğim. Fiyatın aç gözlülük ten benim yüksek verdiğim bir fiyat olduğu aklınıza gelmesin.

Orijinal Mi5s ekranı renge göre 85 105 dolar yan sanayisi 45 dolsr

Orijinal Mi5s plus ekranı 180 dolar civarında ama Mi5s Plus ekranı 2 ay sonra düşer.

Mi mix ekranı çıtası 100 dolar çıtayı 130 dolar.

hocam bu işi yapıyorsan tabıkı para kazanacaksın. ben senın soyledıgın rakama bırsey demedım. sadece o paraya ekranı yaptıracagıma tlf nun kendısını alırım. arastırıyorum işte 100 usd ye felan yaptırabılrıım anca. beklıcem gerekırse bıraz daha.

dervisates

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dervis
Cihazım
5s plus 128
Konular
5
nıhayet mi note 2 ekran ı buldum.

asagıdakı lınkten satın alınabilir.

su anda %5 indirim diyor. tahmını ne kadar süre sonra biraz daha indirim alabiliriz. ?

Kuon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note2
Konular
5
nıhayet mi note 2 ekran ı buldum.

asagıdakı lınkten satın alınabilir.

su anda %5 indirim diyor. tahmını ne kadar süre sonra biraz daha indirim alabiliriz. ?

Getirttiniz mi hocam sonuç ne oldu.

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
Fiyatın düşmesini bekliyor sahibi ama durum şu,

samsung s3 amoled ekranı 60 dolar civarında. fiyatı düşmedi cihazın ederi ile aynı.

oneplus 3 ekranları 150 dolarlardan 110 dolarla düştü.

mi note2 ekran fiyatı düşse düşse 150 dolara düşer 3 4 aya en fazla.

dervisates

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dervis
Cihazım
5s plus 128
Konular
5
bekliyorum arkadsım. 200 usd vermem ekrana. tlf nun kendısını alırım daha iyi. ındırım felan olursa 100 150 usd arası belkı alırım. acelem yok ekran calısıyor nasıl olsa. 1 tane full cover aldım onunla gayet guzel

umile

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi note 2
Konular
0
Fiyatın düşmesini bekliyor sahibi ama durum şu,

samsung s3 amoled ekranı 60 dolar civarında. fiyatı düşmedi cihazın ederi ile aynı.

oneplus 3 ekranları 150 dolarlardan 110 dolarla düştü.

mi note2 ekran fiyatı düşse düşse 150 dolara düşer 3 4 aya en fazla.
Hocam neden inatla samsung amoled diyorsunuz anlamadım telefonun ekran ve panel üreticisi LG donanım bilgilerinde net gözüküyor bu durum samsung ne iş

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
Hocam neden inatla samsung amoled diyorsunuz anlamadım telefonun ekran ve panel üreticisi LG donanım bilgilerinde net gözüküyor bu durum samsung ne iş

O zaman iki farklı tedarikçi olabilir zira elimle gördüğümü de söylerim. Bazıları LG demek ki LG yazısı var lcd 'nin fleksinde, bazında marka bilgisi yok, ki onlar samsung.

Üst Alt