Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.5 ] Android 11 - 21.9.27 OneOs İndirme Bağlantıları

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
mustafaozkan1414, Mustafa hocam masik p yi yüklemek istiyorum, Android sürümü düşeceği için dikkat etmem gereken bir nokta var mı, anti rollback falan olmaz dimi twrp den yükleyeceğim için.
Yok olmaz. Kurulum detaylarına dikkat edin yeter ki.

neomate53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Konular
4
mustafaozkan1414, Mustafa hocam masik p yi yüklemek istiyorum, Android sürümü düşeceği için dikkat etmem gereken bir nokta var mı, anti rollback falan olmaz dimi twrp den yükleyeceğim için.
ben orangefox ile oneostan masik p ye geçtim herhangi bir sıkıntı olmadı , şuan tekrar oneos kullanıyorum. Temiz kurulum yapıyorum.

Hakut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yener
Cihazım
Xiaomi redmi
Konular
1

neomate53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Konular
4
Teşekkür ederim, beğenmediniz mi masik p yi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkür ederim hocam
aslında beğendim ama , son kullanınlar bölümünün dikey olmasını daha çok seviyorum sırf o yüzden oneosla devam ediyorum :D

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Abi süper duvar kağıtları romda varsayılan olarak yüklü ama yapamıyorum tema uygulamasında yok, global tema uyg. yükledim bunda da yok bilgisi olan var mı acaba? OneOs son sürüm için konuşuyorum

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Abi süper duvar kağıtları romda varsayılan olarak yüklü ama yapamıyorum tema uygulamasında yok, global tema uyg. yükledim bunda da yok bilgisi olan var mı acaba? OneOs son sürüm için konuşuyorum

Beklersen eğer ben akşam tek tek dosya halini paylaşırım sana Yusuf. Menü ekranında basılı tutarak, duvar kağıdı seçimi yaptığında orada görünmüyorlar mı?

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Beklersen eğer ben akşam tek tek dosya halini paylaşırım sana Yusuf. Menü ekranında basılı tutarak, duvar kağıdı seçimi yaptığında orada görünmüyorlar mı?
Hayır o şekilde de baktım görünmüyor Mustafa abi. gerekli apk lar kurulu zaten abi sadece ayar bölümünde yok temalar bölümünde de yok önceden vardı hatta hatta alt alta şöyleydi,
DuvarKağıtalrı
Canlı Duvar Kağtları
Super Wallpepar diye
Şimdi Super olan yok ayarlar kısmında da temalar kısmında da. Yoksa da sorun değil ama önceki sürümde kullandım şimdi olmaması garip
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Abi çok gariptir ki kaldırıp geri kurunca geldi :) zaten ben kurmadım orjinalinde kurulu açıldı telefon, sadece kaldırıp geri kurdum :)

Son düzenleme:

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Aosp saf google romlarda dahil neredeyse denemediğim rom kalmadı diyebilirim. Android 10 olduğu için ve güncelleme almadığı için bir tek masik p romu denemedim. Orijinal rom da dahil şimdiye kadar kullandığım en iyi rom OneOs rom oldu. Artık bundan devam etmeye karar verdim. Benim görüşüm romdaki birkaç sorun dışında herşey gayet güzel, akıcı ve diğer bütün romlardan daha iyi. Chrome ve bunun gibi birkaç uygulamaya girince 3 saniye kadar geç açılma sorunu var. Bunları da güncelleme ile zamanla çözebilirlerse tadından yenmez. Bu saydıklarım dışında en kullanılabilir rom budur. Tecrübeli abilerimiz sağ olsunlar mustafaozkan1414 anubis81 tavsileriniz ve yardımlarınız için teşekkür ediyorum Allah razı olsun abi. Bu romu kurmakla ilgili düşünceli arkadaşlar varsa tavsiyemdir, boşuna başka romlar deneyip zaman kaybetmeyin derim. Ben çok kaybettim çünkü :)

viper17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Xiaomi Mi4c
Konular
0
Aosp saf google romlarda dahil neredeyse denemediğim rom kalmadı diyebilirim. Android 10 olduğu için ve güncelleme almadığı için bir tek masik p romu denemedim. Orijinal rom da dahil şimdiye kadar kullandığım en iyi rom OneOs rom oldu. Artık bundan devam etmeye karar verdim. Benim görüşüm romdaki birkaç sorun dışında herşey gayet güzel, akıcı ve diğer bütün romlardan daha iyi. Chrome ve bunun gibi birkaç uygulamaya girince 3 saniye kadar geç açılma sorunu var. Bunları da güncelleme ile zamanla çözebilirlerse tadından yenmez. Bu saydıklarım dışında en kullanılabilir rom budur. Tecrübeli abilerimiz sağ olsunlar mustafaozkan1414 anubis81 tavsileriniz ve yardımlarınız için teşekkür ediyorum Allah razı olsun abi. Bu romu kurmakla ilgili düşünceli arkadaşlar varsa tavsiyemdir, boşuna başka romlar deneyip zaman kaybetmeyin derim. Ben çok kaybettim çünkü :)
masik p rom rakipsiz

Posof

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
0