Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.5 ] Android 11 - 21.9.27 OneOs İndirme Bağlantıları

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Hocam karneli nerden yüklediniz bu karnel eu da çalışır mı

Merhaba rezz. Kernel ne yazık ki içine gömülü halde geliyor. Eu uyumu için bir şey diyemem ancak Eu tabanlı olduğu için uyması muhtemel. Ancak bu biraz uğraştırıcı bir iştir, o kernel'i rom içinden çıkar, Eu içine yaz, dene. Buna mesai harcanması lazım. Ben rom üreti ile irtibata geçmeye çalışır tek başına kernel paylaşmasını rica ederim. Olumlu ya da olumsuz dönüş sağlarım. Sevgiler.

mustafa hocam ekran süreni yazma şansın var mı? birde bu romu kurduğun zaman harici başka bir uygulama vs kuruyuyormusun başlatıcı tarzında vs. ?

Merhaba neomate53. Cihazı kullanan kişi ben olmadığım için ekran süresini akşam paylaşma şansım olur. Bazen çok yoğun kullanıyor, bazen çok az. Ama yoğun kullanımda bile tüm günü çok rahat çıkartıyor diyebilirim. Orta kullanımda, paylaştığım resimdeki süreyi çok rahat görürsünüz. Sevgiler.

nasty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
note 10
Konular
3
sorunun kesin cevabını buldum
Ayarlar - Konum - Kablosuz ağ taraması ve Bluetooth taraması seçeneklerini açık olması ( açık ise bile aç kapat yapınız ) benim saatimde düzeldi.
Çok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık

Hayata dair

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mi note 10
Konular
0
Tema uygulamasını eu rom başlığındaki uygulama ile Türkçe yapabiliyormuyuz rom u yeni yükledim temiz kurulum olarak gördüğüm tek hata şimdilik hava durumu uygulaması konumu bulamıyor edit:marketten tekrar uygulamayı yükledim düzeldi

Son düzenleme:

Hayata dair

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mi note 10
Konular
0
Alierdi41 hocam yeni sürüm çıkmış galiba

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
Güncelleme
21.6.7

anubis81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Xiaomi 13 T
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
11
Güncelleme
21.6.7

Teşekkürler hocam ...
Bende 21.6.7 sürümü değişiklikler bildirimini atayım bari .. :D

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Gözümüz aydın resmi 12.5 güncellemesi geldi
Gözümüz aydın resmi 12.5 güncellemesi geldi

Hayata dair

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mi note 10
Konular
0
Yeni sürümü yükleyen oldumu arkadaşlar

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Yeni sürümü yükleyen oldumu arkadaşlar
Evet yükledim, Ram kullanımında çok iddialıydılar ama kullanım hiç değişmedi aynı rami kullanıyor. Uygulama açılışları seri eskiye nazaran bir tık daha iyi gibi. Kamera ve galeri uygulamalarına 1 tık dahi artı özellik gelmemiş yani hiçbir değişiklik yok. Değişen şeyleri yazayım, ses barı gri renkte ios tarzı olmuş hoş görünüyor, bildirimler kısmı sağa sola kaydırma ile hızlı ayarlara aralarında geçiş yapılıyor artık. Telefonu kilitleme ve kilidi açma sesi değişmiş. O kadar vaatte bulundular 2-3 basit değişiklik yapılmış vaatlerinin hepsi boş çıktı anlayacağınız. Gördüklerim bu kadar arkadaşlar. Her yeri kurcalamaya çalıştım ama başka birşey göremedim. Fazla bir beklentiniz olmasın yani. Tek artı bi tık daha hızlı gibi, birkaç gün kullanınca anlaşılır zaten daha artıları eksileri

viper17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Xiaomi Mi4c
Konular
0
Evet yükledim, Ram kullanımında çok iddialıydılar ama kullanım hiç değişmedi aynı rami kullanıyor. Uygulama açılışları seri eskiye nazaran bir tık daha iyi gibi. Kamera ve galeri uygulamalarına 1 tık dahi artı özellik gelmemiş yani hiçbir değişiklik yok. Değişen şeyleri yazayım, ses barı gri renkte ios tarzı olmuş hoş görünüyor, bildirimler kısmı sağa sola kaydırma ile hızlı ayarlara aralarında geçiş yapılıyor artık. Telefonu kilitleme ve kilidi açma sesi değişmiş. O kadar vaatte bulundular 2-3 basit değişiklik yapılmış vaatlerinin hepsi boş çıktı anlayacağınız. Gördüklerim bu kadar arkadaşlar. Her yeri kurcalamaya çalıştım ama başka birşey göremedim. Fazla bir beklentiniz olmasın yani. Tek artı bi tık daha hızlı gibi, birkaç gün kullanınca anlaşılır zaten daha artıları eksileri
masik p ve oneos. gerisi yalan.

Üst Alt