Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.5 ] Android 11 - 21.9.27 OneOs İndirme Bağlantıları

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Selamlar. Bugün çıkan sürümü yükledim. Maalesef yine ayarlar bölümünde bazı özelliklere giremiyorum. İşin kötü yanı akıllı saatimin programına sürekli çalışması için izin veremediğimden dolayı maalesef saat ile tlf arasındaki bağlantı kopuyor.
Merhaba. Format data yaptıktan sonra recovery modda yeniden başlatın. Romu yükleyip sistemi yeniden başlatın, bu esnada magisk yüklemeyin. Sistemi başlatın, tüm kurulum işlemlerini bitirin ve recovery moda yeniden başlatarak magisk yüklemesini yapın. Akıllı saatinizin modeli nedir bilmiyorum ancak mi band 5 modelinde deneme şansımız oldu. Bağlantıda herhangi bir sorun yaşamadık. Bu işlemleri dediğim şekilde yaparak tekrar denemek isterseniz, deneyebilirsiniz. Sevgiler.

nasty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
note 10
Konular
3
Mustafa Bey alakanız için teşekkür ederim. Yükleme işlemini bahsettiğiniz şekilde yaptım. Ancak enteresan bir şekilde olmuyor. Saatim huawei gt2. Şimdilik health uygulamasını kapatmadan devam ediyorum. Yeni versiyonla birlikte yeniden bakarım. Tekrar teşekkür ederim.

viper17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Xiaomi Mi4c
Konular
0
Mustafa Bey alakanız için teşekkür ederim. Yükleme işlemini bahsettiğiniz şekilde yaptım. Ancak enteresan bir şekilde olmuyor. Saatim huawei gt2. Şimdilik health uygulamasını kapatmadan devam ediyorum. Yeni versiyonla birlikte yeniden bakarım. Tekrar teşekkür ederim.
4 wipe yaptınız mı

umeran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
umran
Cihazım
minote 10 pro
Konular
1
Çok teşekkur ederım hocam bu sürüm yüklü bende zaten. denemediğim şey kalmadı malesef sonuç aynı. şu anda orjinal anroid 11 firmwareyi yüklüyorum sıfırdan deneyeceğim
link açılmıyor ben açamaıyorum sahsen

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Merhaba. Format data yaptıktan sonra recovery modda yeniden başlatın. Romu yükleyip sistemi yeniden başlatın, bu esnada magisk yüklemeyin. Sistemi başlatın, tüm kurulum işlemlerini bitirin ve recovery moda yeniden başlatarak magisk yüklemesini yapın. Akıllı saatinizin modeli nedir bilmiyorum ancak mi band 5 modelinde deneme şansımız oldu. Bağlantıda herhangi bir sorun yaşamadık. Bu işlemleri dediğim şekilde yaparak tekrar denemek isterseniz, deneyebilirsiniz. Sevgiler.
Selamlar Mustafa abicim, konuyla alakalı değil ama nereye yazacağımı bilemedim, eskiden redmi 5 telefonum vardı Mi-Globe rom kullandım hep onda çok iyiydi şimdi aklıma geldi sitesine gittim baktım miui 12.5 versiyon falan hepsi mevcut hiçbir konuda hiçbir yerde paylaşılmamış göremedim kimse kullanmıyor mu bunu bir bilgin var mı bu romla abi? link bırakıyorum

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Bu romu görmüştüm ama içeriği nedir, ne kadar stabil emin değilim. Aslında bu romu aşağıdaki konu altında bulabilirsiniz. Eu tabanlı bir rom bu. Yani eu içindeki bazı şeyleri istemezsen bunda onları seçip yüklemeyi özelleştirebilirsin. Ama bunun için rom indirmene gerek de yok. Root yetkili bir uygulama ile içinde gereksiz uygulamaları silersen aynı mantığa geliyor. Burda karar sende :)

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Bu romu görmüştüm ama içeriği nedir, ne kadar stabil emin değilim. Aslında bu romu aşağıdaki konu altında bulabilirsiniz. Eu tabanlı bir rom bu. Yani eu içindeki bazı şeyleri istemezsen bunda onları seçip yüklemeyi özelleştirebilirsin. Ama bunun için rom indirmene gerek de yok. Root yetkili bir uygulama ile içinde gereksiz uygulamaları silersen aynı mantığa geliyor. Burda karar sende :)

abi çok teşekkür ederim :)

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
hocam eğer indirirsen kullandıktan sonraki yorumlarını aktarır mısın
Vallahi hocam aosp romlarda kamerayı çözemeyince orijinal V12.1.2.0 firmwareyi flaşladım simdilik gayet iyi telefon miui 12,5 çıkmasını bekleyeceğim inşallah beklediğimize değer, denersem paylaşırım tabiki detaylı olarak . Eskiden mi-globe romu çok uzun zaman kullanmıştım çok iyiydi bozmadılarsa yine öyledir tahminim

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
hocam eğer indirirsen kullandıktan sonraki yorumlarını aktarır mısın

Merhaba. Romu deneme şansımız oldu, Eu romdan biraz daha iyi, OneOs romdan biraz daha kötü bir rom diyebilirim. Burada Eu romu kötülemek istemem tabii ki, bir çok kullanıcının halen fazlasıyla tercih ettiği bir rom, hakkını yiyemem. İçinde öyle çok fazla özelleştirme yok, yani büyük beklentileriniz olmasın. Yine stabilite ve kararlılıkta OneOs yada Masik P romu tek alternatif gibi görünüyor. Dilerseniz sizde indirip bir tecrübe edin. Belki sizin hoşunuza gidebilir ve cihazdan cihaza değişiklik gösterebilir. Sevgiler.

Üst Alt