Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.5 ] Android 11 - 21.9.27 OneOs İndirme Bağlantıları

anubis81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Xiaomi 13 T
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
11
Merhaba. Romu deneme şansımız oldu, Eu romdan biraz daha iyi, OneOs romdan biraz daha kötü bir rom diyebilirim. Burada Eu romu kötülemek istemem tabii ki, bir çok kullanıcının halen fazlasıyla tercih ettiği bir rom, hakkını yiyemem. İçinde öyle çok fazla özelleştirme yok, yani büyük beklentileriniz olmasın. Yine stabilite ve kararlılıkta OneOs yada Masik P romu tek alternatif gibi görünüyor. Dilerseniz sizde indirip bir tecrübe edin. Belki sizin hoşunuza gidebilir ve cihazdan cihaza değişiklik gösterebilir. Sevgiler.
Aynen katılıyorum mustafaozkan1414 hocam
Masik P Android 10 da kaldı fakat stabilirliği hala tartışmasız en iyi rom diyebilirim. Kim bilir bir mucize olur yada sürpriz yaparlar da Android 11 li MIUI 12.6 çıkarırlarsa yine tahta oturur gibime geliyor.
OneOS her zamanki gibi kalitesinden ödün vermediği gibi EU rom u ve diğer MIUI tabanlı romları yine geride bıraktı.
Şahsi görüşüm olarak diyebilirim ki : Masik sahalara dönmediği sürece en kararlı en stabil rom ilk tercihim olarak hep OneOS olacaktır ...
Saygılarımla ....

kubatlifaruk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
mi note 10
Konular
3
Merhaba. Romu deneme şansımız oldu, Eu romdan biraz daha iyi, OneOs romdan biraz daha kötü bir rom diyebilirim. Burada Eu romu kötülemek istemem tabii ki, bir çok kullanıcının halen fazlasıyla tercih ettiği bir rom, hakkını yiyemem. İçinde öyle çok fazla özelleştirme yok, yani büyük beklentileriniz olmasın. Yine stabilite ve kararlılıkta OneOs yada Masik P romu tek alternatif gibi görünüyor. Dilerseniz sizde indirip bir tecrübe edin. Belki sizin hoşunuza gidebilir ve cihazdan cihaza değişiklik gösterebilir. Sevgiler.
Bu akşam deneme fırsatım oldu. O kadar güzel tarif etmişsin ki abi tam dediğin gibi romdu, yeniden Oneos tercihim olacak; teşekkür ederim

vj_sinan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi6
Meslek
Ceyrancı
Konular
0
Mustafa Bey alakanız için teşekkür ederim. Yükleme işlemini bahsettiğiniz şekilde yaptım. Ancak enteresan bir şekilde olmuyor. Saatim huawei gt2. Şimdilik health uygulamasını kapatmadan devam ediyorum. Yeni versiyonla birlikte yeniden bakarım. Tekrar teşekkür ederim.
Bende Huawei saat var bağlanti koptumu tekrardan uygulamayı ac kapa yapmak durumunda kalıyorum, bir sürekli düzgün çalışması için bir yöntem varmıdır ?

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Bende Huawei saat var bağlanti koptumu tekrardan uygulamayı ac kapa yapmak durumunda kalıyorum, bir sürekli düzgün çalışması için bir yöntem varmıdır ?

Merhaba. Cihaz ayarları içinde, Bağlantı & Paylaşım alt menüsünde Wlan'ı, mobil ağları ve Bluetooth sıfırla seçeneği varsa dener misiniz rica etsem. Bazen bu tarz sorunların çözümleri çok basit olabiliyor, bu yöntem sonrasında uygulama ayarları içinden Bluetooth uygulamasının verilerini de temizle diyerek de bakabilirsiniz. Sevgiler.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Merhaba arkadaşlar. OneOs son güncelleme sonrası kernel uyumu ile ne kadar stabil çalıştığının resmini paylaşmak istedim. Geçmek isteyenler için batarya açısından en iyi rom bu diyebilirim. Sevgiler.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

kubatlifaruk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
mi note 10
Konular
3
Merhaba arkadaşlar. OneOs son güncelleme sonrası kernel uyumu ile ne kadar stabil çalıştığının resmini paylaşmak istedim. Geçmek isteyenler için batarya açısından en iyi rom bu diyebilirim. Sevgiler.

Hay maşallah abi ekran süresi kaç saat geldi

anubis81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Xiaomi 13 T
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
11

Hocam telefona AKÜ mü taktın maaşallah diyelim de aman nazar değmesin ... :D :D :D
Şaka bir yana bi ara bende 34 yada 37 saat gibi bi ekran almıştım
Kernel uyumu tartışmasız mükemmel seviyede

rezz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
fatih
Cihazım
note 10
Konular
7

Hocam karneli nerden yüklediniz bu karnel eu da çalışır mı

neomate53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Konular
4

mustafa hocam ekran süreni yazma şansın var mı? birde bu romu kurduğun zaman harici başka bir uygulama vs kuruyuyormusun başlatıcı tarzında vs. ?

vj_sinan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi6
Meslek
Ceyrancı
Konular
0
Mustafa Bey alakanız için teşekkür ederim. Yükleme işlemini bahsettiğiniz şekilde yaptım. Ancak enteresan bir şekilde olmuyor. Saatim huawei gt2. Şimdilik health uygulamasını kapatmadan devam ediyorum. Yeni versiyonla birlikte yeniden bakarım. Tekrar teşekkür ederim.
sorunun kesin cevabını buldum
Ayarlar - Konum - Kablosuz ağ taraması ve Bluetooth taraması seçeneklerini açık olması ( açık ise bile aç kapat yapınız ) benim saatimde düzeldi.

Üst Alt