Yardım Mi note 10 lite yakınlık sensörü sorunu

yahyademirci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yahya
Cihazım
mi 9 lite
Konular
4
Arkadaşlar kolay gelsin. Mi note 10 lite cihaz aldım ama yakınlık sensörü kafasına göre çalışıyor. Bunun bir çözümü varmı. Bazen ekran kapanıyor bazen kapanmıyor. O çekirdek sürümünede girdim ekranı kapatınca 5 olan rakam 0 oluyor ama sağlıklı çalışmıyor.

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
Bencede bu cihazda yakınlık sensörü kesinlikle yok yazılımsal olsa başka sürüm atan arkadaşlar var güncelleme gelen arkadaşlar var en ufak değişme yok ve defalarca test yaptım denedim asla düzenli çalışmıyor elimi koyuyorum dik konumdayken kapatmıyor bazen ekranı kapatınca elimi çekiyorum ekran gelmiyor yani bi sensör varmış gibi değil suni bi şekilde çalışıyor. Google aramaylada alakası yok çünkü WhatsApp aramadada aynı şeyi yapıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Jiroskop la beraber çalışan bi sistem var bence ordan algılayıp sistem çalışıyor. İyi bi şekilde entegre olmadığı için düzgün çalışmıyor.

Kesinlikle katılıyorum söylediklerine. Bende artık emin oldum, sensör düzgün çalışmıyor. Yurtdışı cihazı oldğu içinde iade şansımda yok, artık bu şekilde kullanacağız napalım.

Oyla:

dulger007

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tarık
Cihazım
Xiaomi 9T
Konular
6
Kesinlikle katılıyorum söylediklerine. Bende artık emin oldum, sensör düzgün çalışmıyor. Yurtdışı cihazı oldğu içinde iade şansımda yok, artık bu şekilde kullanacağız napalım.

Telefona o kadar alıştım beğendim ama bu durum gerçekten can sıkıcı. Daha önce 9T vardı onuda çok beğenerek kullanıyordum ondada arama anında ekran kapatmama oluyordu ama bunun kadar değil bu tamamen fiyasko. Çok can sıkıcı artık arama yapmak kabus oldu benim için acaba ekran kararacak mı kararmıyacak mı sürekli tetikte oluyorum :)

Oyla:

cemrehan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemrehan
Cihazım
miui
Konular
0
kimi güncelleme ile düzelmiş demiş kimi sorun gene devam ediyor demiş neye inanacağımızı şaşırdık vallahi

Oyla:

ymktb

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ozgur
Cihazım
z2
Konular
0
evet arkadaşlar, sayenizde son anda almaktan vazgeçtim telefonu. biraz daha araştırınca tamamen vazgeçtim. çok teşekkürler bilgiler için

Oyla:

dulger007

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tarık
Cihazım
Xiaomi 9T
Konular
6
V12.0.2 geldi şimdi indiriyorum inşaallah kurtuluruz. Yakınlık sensörüyle alakalı bi şey yazmıyor ama inşaallah düzelir.

Oyla:

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
kimi güncelleme ile düzelmiş demiş kimi sorun gene devam ediyor demiş neye inanacağımızı şaşırdık vallahi

Eu rom çoğu kişide soruna çözüm oldu mesela ben kurdum aynen devam etti sıkıntı şuan eea rom da hiçbir sıkıntı yok. Her cihazda aynı sonucu göstermiyor demek ki anlam verilemeyen bir durum.

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Eu rom çoğu kişide soruna çözüm oldu mesela ben kurdum aynen devam etti sıkıntı şuan eea rom da hiçbir sıkıntı yok. Her cihazda aynı sonucu göstermiyor demek ki anlam verilemeyen bir durum.

miui 12 geldi belki çözülmüştür sensör sorunu

Oyla:

dulger007

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tarık
Cihazım
Xiaomi 9T
Konular
6
Ben şimdi güncelledim ve denedim problem olduğu gibi devam ediyor...

Oyla:
Üst Alt