Sohbet Mi Note 10 Lite Pil-Ekran Süreleri

Hıdır62

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Donanım
Cihazım
Mı note 10 lite
Konular
6
Şarj çok az gidiyor bunun çözümü yok mu
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

asdemirtas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
1
12.5.1 henüz tr rom a gelmedi ama geldiğinde telefonu güncelleyip sıfırlamak mı daha iyi olur pil için?

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
12.5.1 henüz tr rom a gelmedi ama geldiğinde telefonu güncelleyip sıfırlamak mı daha iyi olur pil için?
hocam ben globaldeyim. Geldikten sonra hard reset attım pil çok daha iyi oldu. Ayrıca spotify bildirimi kilit ekranından gitmiyordu o sorun da çözüldü. denemekte fayda var.

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Güncel ekran sürem. Şu zamana kadar hiç bu kadar fazla ekran süresi almamıştım. Kullanım şeklim de ortalama olarak aynı.
Bu ekran süresi boyunca genel olarak nasıl bir kullanım gerçekleştirdiniz. Neler yaptırnız mesela youtube da bu süreleri görebilir fakat pupg yada cod gibi oyun muhtemel olacak ki süre düşecektir. Teşekkürler.

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Bu ekran süresi boyunca genel olarak nasıl bir kullanım gerçekleştirdiniz. Neler yaptırnız mesela youtube da bu süreleri görebilir fakat pupg yada cod gibi oyun muhtemel olacak ki süre düşecektir. Teşekkürler.
Hocam herhangi bir oyun oynamadım. Genel olarak wp Instagram kullandım. Fakat önceden aynı kullanımla bu kadar fazla almamıştım.

pense34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Mı Note 10 Lite
Konular
10
Hocam herhangi bir oyun oynamadım. Genel olarak wp Instagram kullandım. Fakat önceden aynı kullanımla bu kadar fazla almamıştım.
Hocam ben oyun oynamadan sadece haberlere bakıp çıktım internet tarayıcısından ve 104 saat aldım. Gün boyu oynayınca ekran süresi 10-11 arasında değişiyor.

Z1atan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
6
Hocam sadece wp insta ile 17 saat aldıysanız çok fantastik olur. Bence bu 17 saat içinde dizi filim video ve ekstra wp insta vs var.. Oyun olarak zaten bu süre alınamaz ki alan telefonda şuan piyasa da yoktur. Ben de 12.5 kullanıyorum resette attım ancak full wifi kullanmama rağmen 9 10 saat civarı alyorum.

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Hocam sadece wp insta ile 17 saat aldıysanız çok fantastik olur. Bence bu 17 saat içinde dizi filim video ve ekstra wp insta vs var.. Oyun olarak zaten bu süre alınamaz ki alan telefonda şuan piyasa da yoktur. Ben de 12.5 kullanıyorum resette attım ancak full wifi kullanmama rağmen 9 10 saat civarı alyorum.
Yok hocam olsa söylerim. Neden saklayayım ki. Wp insta kullandım. Zaten gözüküyor hangi uygulamaları kullandığım.

Üst Alt