Sohbet Mi Note 10 Lite Pil-Ekran Süreleri

pense34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Mı Note 10 Lite
Konular
10
Sürekli oyun açık halde denedim. Sonıç bu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resim eklemeyi unutmusum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-06-04-23-38-55-346_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2021-06-04-23-38-55-346_com.miui.securitycenter.jpg
    277,9 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:

pense34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Mı Note 10 Lite
Konular
10
Anlamadigim sey ekran suresi oyunun suresinden nasil dusuk oluyor onu anlamadim. Batarya sureleri hala sorunlu galiba, bi duzeltemediler.

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
önerebileceğiniz pil istatislik uygulaması var mı ne kadar ekran açık kalmış gösteren. xiaomi şu lanet güvenlik uygulamasını bir adam akıllı yapamadı gitti. işin kötü yanı güvenlik uygulamasından kurtulmakta çok zor telefonun en önemli uygulaması o olmadan bir çok sistem özelliği çalışmaz .

Sürekli oyun açık halde denedim. Sonıç bu

Resim eklemeyi unutmusum
eğer ekran süresi gerçekse çok başaralı şuan yeni güncellemeyi test ediyorum (12.5) bitince ekran süresini paylaşacağım hesaplarıma göre önceden 12.1.4.0 da en iyi 12-13 saat, ortalama 11 saat ekran süresi alırdım miui 12.5 ile ilk denememde 14 saat aldım şuan ikincideyim bunuda şarjım bitince paylaşırım

Son düzenleme:

pense34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Mı Note 10 Lite
Konular
10
önerebileceğiniz pil istatislik uygulaması var mı ne kadar ekran açık kalmış gösteren. xiaomi şu lanet güvenlik uygulamasını bir adam akıllı yapamadı gitti. işin kötü yanı güvenlik uygulamasından kurtulmakta çok zor telefonun en önemli uygulaması o olmadan bir çok sistem özelliği çalışmaz .

eğer ekran süresi gerçekse çok başaralı şuan yeni güncellemeyi test ediyorum (12.5) bitince ekran süresini paylaşacağım hesaplarıma göre önceden 12.1.4.0 da en iyi 12-13 saat, ortalama 11 saat ekran süresi alırdım miui 12.5 ile ilk denememde 14 saat aldım şuan ikincideyim bunuda şarjım bitince paylaşırım
Ekran suresi gercek hocam. Bir tum gun boyunca gece de dahil oyun surekli acik biraktim. Ekran kapali tus kilidi oldugunda da ayni sekilde calisti hic kapatmadim. Benim su anki versiyonum 12.1.3.0

fcelik63

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Felemez
Cihazım
Redmi note7
Konular
0
Arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz benim şarjm turbo şarj olmasına rağmen çok geç dolmaya başladı aynı sorunu yaşayan varmı çözümü nedir acaba. Not: Farklı adaptör ve kabloda denendi

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz benim şarjm turbo şarj olmasına rağmen çok geç dolmaya başladı aynı sorunu yaşayan varmı çözümü nedir acaba. Not: Farklı adaptör ve kabloda denendi
Evet bir çok kişi yaşıyor miui 12.5 da da çözülmemiş bu gün bir saat 45 dakikada doldu.

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
Evet bir çok kişi yaşıyor miui 12.5 da da çözülmemiş bu gün bir saat 45 dakikada doldu.
miui 12.5 ile çok daha yavaş şarj olmaya başladı ama şarj olması donanımsal bir şey bence gösterilen yüzde hatalı gibi

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Sizi bilmem de xiaomi benim için bitti artık. Bir seneyi aşkın süredir adam akıllı cihazı kullanamadım. Miui 12.5 dediler reklam yaptılar yine aynısı. Bu xiaomi note 10 lite benim için ilk ve son akıllı telefon oldu xiaomi tarafında.

Saygılar..

pense34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Mı Note 10 Lite
Konular
10
Hocam 12.5'de de çözülmemiş derken hangi eski sürümde sorun yaşıyorsunuz? Bende 12.1.3.0 var ve hızlı şarj gayet güzel çalışıyor.

Üst Alt