Sohbet Mi Note 10 Lite Pil-Ekran Süreleri

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
ekran açık süresi kendi kendine düşüyor akşam yatmadan önce 7 saat ekran açık süresi gösteriyordu ama bu sabah tekrar baktım 6.30 saate düşmüş. gece 1 saat daha kullanmama rağmen. Neden böyle olmuş olablir hiç anlamıyorum

Hıdır62

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Donanım
Cihazım
Mı note 10 lite
Konular
6
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
ilk defa bu kadar iyi gidiyor sarj

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
ekran açık süresi kendi kendine düşüyor akşam yatmadan önce 7 saat ekran açık süresi gösteriyordu ama bu sabah tekrar baktım 6.30 saate düşmüş. gece 1 saat daha kullanmama rağmen. Neden böyle olmuş olablir hiç anlamıyorum
Hocam güvenlik uygulamasında sıkıntı var. Bayadır var bu sorun. Belirli bir süre sonra yaklaşık 24 25 saatten sonra ekran süresini tam göstermiyor. Grafiğe bakarsanız eğrinin %100 Den değil de daha aşağıdan itibaren oluştuğunu görürsünüz.

pense34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Mı Note 10 Lite
Konular
10
Hocam güvenlik uygulamasında sıkıntı var. Bayadır var bu sorun. Belirli bir süre sonra yaklaşık 24 25 saatten sonra ekran süresini tam göstermiyor. Grafiğe bakarsanız eğrinin %100 Den değil de daha aşağıdan itibaren oluştuğunu görürsünüz.
Hocam bu konu hakkında Xiaomi moderatörlerden çözümü aldım. Güvenlik uygulamasının önce güncelleştirmelerini sonra da depolama alanını siliyorsunuz. Sonrasında tekrar güncelleştirme yapıyorsunuz sorun çözülüyor. Eve geçtiğimde forum link'ini paylaşacağım.

pense34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Mı Note 10 Lite
Konular
10
Hocam moderatör güncelleştirmeleri bekleyin dediler. Ben de bekliyorum. Konuya ulaşabilirsiniz.

_erayerdogan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
0
Benim batarya tamamen doluyordu yüzde 100 oluyordu 2 hafta önce falan şarj 91 de kaldı şu an sürekli 91e kadar şarj oluyor. Sıfırladım 2 sefer çözüm olmadı 12.1.4.0 yüklü bu hatayı en son 12.1.1.0 da görmüştüm yardımcı olabilecek var mı?

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Hocam moderatör güncelleştirmeleri bekleyin dediler. Ben de bekliyorum. Konuya ulaşabilirsiniz.
Hocam bu sorun bayadır var. MIUI 11 de iken güncellemeleri kaldırdıgımızda sıkıntı olmuyordu. Faakat MIUI 12 de guncelleme kaldırsak dahi düzelmiyor. Bu sorunun üzerine 3 4 guncelleme gelmıstır. Sorun hala aynı. Pek umudum kalmadı açıkçası.

pense34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Mı Note 10 Lite
Konular
10
Hocam bu sorun bayadır var. MIUI 11 de iken güncellemeleri kaldırdıgımızda sıkıntı olmuyordu. Faakat MIUI 12 de guncelleme kaldırsak dahi düzelmiyor. Bu sorunun üzerine 3 4 guncelleme gelmıstır. Sorun hala aynı. Pek umudum kalmadı açıkçası.
Ben de birçok yabancı foruma baktım herkes bu dertten müzdarip. Umarım nihai bir çözüme kavuştururlar.

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
Hocam bu konu hakkında Xiaomi moderatörlerden çözümü aldım. Güvenlik uygulamasının önce güncelleştirmelerini sonra da depolama alanını siliyorsunuz. Sonrasında tekrar güncelleştirme yapıyorsunuz sorun çözülüyor. Eve geçtiğimde forum link'ini paylaşacağım.
Yardımınız için çok teşekkür ederim hocam inşallah önümüzdeki güncelleme ile çözülür

fcelik63

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Felemez
Cihazım
Redmi note7
Konular
0
Arkadaşlar merhabalar bu son güncellemelerle şarjın geç dolmasi sorunuyla karşılaşan varmı orjinal adaptör ve kabloyla turbo şarj olarak 2.5 saatin üstünde doluyor aynı sorunu yaşayan varmı acaba kuzenimde de aynı model var aynı sorunu yasiyor

Üst Alt