MIUI 12.5 Mi Note 10 Lite - Global Kararlı Rom V12.5.1.0.RFNMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
Bismillah sorunla başladık.Spotift kilit ekranından kaybolmuyor.Uygulamanın bütün bildirimlerini kapatmama rağmen.Temiz kurulum yapsam düzelirmi acaba?
Nerden bulaştık xiaomi 'ye adam gibi yazılım yapamıyorlar hep sorun hep sorun .
bu konunun 6. sayfasına bakın lütfen

ahmtayd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Verge lite
Konular
4
ben hala miui 11.0.4 deyim
kalmaya devam mı çıkalım mı 12.5 a yorumlarınız nedir

mstekr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
2
bu konunun 6. sayfasına bakın lütfen
Baktım hocam şimdi farklı bir öneri yok. Bu tip sorunlar custom romlarda olur , xiaomi hiç mi test yapmıyor ota göndermeden önce anlamıyorum gerçekten. Dokunmatik takılıyordu şimdi bu çıktı.Güncellemeye korkar olduk.

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
Baktım hocam şimdi farklı bir öneri yok. Bu tip sorunlar custom romlarda olur , xiaomi hiç mi test yapmıyor ota göndermeden önce anlamıyorum gerçekten. Dokunmatik takılıyordu şimdi bu çıktı.Güncellemeye korkar olduk.
Hocam silinmeyen bildirim için sorun yaşadığınız uygulamanın uygulama bilgilerine gidip (uygulamaya uzun basarak) oradan uygulumayı durmaya zorlayınca bildirim kalkacak oradan. Eğer durmaya zorla seçeneği aktif değilse uygulamayı açın arkaplanda çalışırken uygulama seçeneklerine gidin aktif olacaktır

coskunahmet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi Not 10 Lite
Konular
2
Güncelleme bana da geldi yaptım fakat canlı duvar kağıdı gelmedi bana artı olarak ses duvar kağıdı gibi şeyleri değiştirmek için girdiğimde sürekli temalar uygulamasına yönlendiriyor beni. Bu herkeste mi böyle?
Youtubede bir video var link vermiş adam direk kuruyorsunuz orijinal şekilde tema ve duvar kağıdı kısmına süper duvarkagitlari diye ek seçenek geliyor bukadar basit

mstekr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
2
Hocam silinmeyen bildirim için sorun yaşadığınız uygulamanın uygulama bilgilerine gidip (uygulamaya uzun basarak) oradan uygulumayı durmaya zorlayınca bildirim kalkacak oradan. Eğer durmaya zorla seçeneği aktif değilse uygulamayı açın arkaplanda çalışırken uygulama seçeneklerine gidin aktif olacaktır
Xiaominin bize yaşattıği deneyim gerçekten paha biçilemez. Kararlı sürüm zulmü.Yok ilk fırsatta kurtulacağım bu cihazdan.

mirzay06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mirza
Cihazım
Mi not 10 lite
Konular
3
Ya bu sms de pence içinde pencere uygulama sorunu yaşayan yokmu

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
hocam hangi sürüme göre 4 saat arttı, 11 de miydiniz önceden
12.1.4.0 e göre arttı. ama şunu söyleyeyim bir çok kişi miui 12nin 11 e göre daha fazla pil tükettiğini söylerdi ama bende tam tersi oldu ben miui 11.0.8 den miui 12.0.3 e geçince ekran sürem az da olsa artmıştı

Üst Alt