MIUI 12.5 Mi Note 10 Lite - Global Kararlı Rom V12.5.1.0.RFNMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Ota İndirme bağlantısı konuya eklenmiştir.
Ota indirme bağlantısını indirerek Sistem güncelleyici üzerinden güncellemeyi kurabilirsiniz.

Ömereis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer Faruk D
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
1
Bu arada gerekli konuyu araştırdım ancak bulamadım.Rica etsem bilen kişi Mi Health (Sağlık) uygulamasını nasıl kullanabiliceğimizi anlatabilir mi yada konu linkini atabilir mi?

ylmz.anil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anık
Cihazım
Note 10 lite
Konular
0
12.1.4 güncellemesini şikayetlerden ötürü yapmamıştım. 12.5 güncellemesi bana da gelir mi yoksa önce sıradaki güncellemeyi mi yapmam gerekiyor?

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Bu arada gerekli konuyu araştırdım ancak bulamadım.Rica etsem bilen kişi Mi Health (Sağlık) uygulamasını nasıl kullanabiliceğimizi anlatabilir mi yada konu linkini atabilir mi?
YouTube da inceleyenler olmuş uygulama hakkında bilgi veriyor ama biraz karmaşık sanırım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

12.1.4 güncellemesini şikayetlerden ötürü yapmamıştım. 12.5 güncellemesi bana da gelir mi yoksa önce sıradaki güncellemeyi mi yapmam gerekiyor?
Doğrudan miui 12.5 gelmesi gerekir.

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
YouTube bir video açınca ve uygulamayı kapatınca bildirim gitmiyor. Umarım size
Walla dostum uygulamanın bildirimlerinin hepsini kapattım bir daha da bu sorunu yaşamadım. Kilit ekranında youtube bildirimi olmasa da olur.. Bu şekilde çözdüm ben. Bir kere de kusursuz bir güncelleme yapsalar şaşarım.
Hocam bu aralar çok yogunum vaktim olsa bu sorunu çözebilirim belki size ilham kaynağı olur miui 12.0.3 romunun sistem uygulamalarinda bildirimler uygulamasının apksi + com.qti.qualcomm.datastatusnotification. Bu apksini alıp miui 12.5 in sistem uygulamasina kursak sorun bence ortadan kalkar ben denedim yapamadim çok uğraşmadim ondan sonra belki yapabilecek arkadaşlara ilham oluruz belki bunun için düşük ihtimallide olsa root gerekebilir. İllaki miui 12.0.3 ün sistem uygulamalari olmasi gerekmez söylediğim apklarin eski sürümleri de iş görebilir kanımca.

ylmz.anil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anık
Cihazım
Note 10 lite
Konular
0
Güncelleme bana da geldi yaptım fakat canlı duvar kağıdı gelmedi bana artı olarak ses duvar kağıdı gibi şeyleri değiştirmek için girdiğimde sürekli temalar uygulamasına yönlendiriyor beni. Bu herkeste mi böyle?

Blacklight

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
1
Güncelleme bana da geldi ilk izlenimimi aktaracak olursam,bildirim sorunu ortadan kalkmış cihaz daha stabil ve bı nebze hızlanmış.Merak ettiğim bir diğer husus batarya performansi onuda ilerleyen süreçte paylaşırım.

ilhan24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
mi note 3
Konular
1
Telefon açılışta 98 le açıldı yine 5 dk içinde de 92 ye kadar geriledi belki telefonu sıfırlamak gereklidir. Normalde sorun olmamasi gereken bildirim sorunu düzelmiş ona sevincez artık. Yazılım özelliği olarak açıklanan cok iyi ama uygulamada öyle değil model sayısı arttıkça altindan kalkamıyorlar artık

Urtur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Utku
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
2
Güncellemeyi ben de yaptım. Simge animasyonları geri geldi. Şimdi açtım kapattım telefonu gene kayboldu animasyonlar.
Sizde durumlar nasıl arkadaşlar? Simge animasyonları var mı?

mirzay06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mirza
Cihazım
Mi not 10 lite
Konular
3
Arkadaşlar bu mesajlarda Kayan pencere sorunu var mesaj geldiğinde küçük pencerede açmak istediğimde direk mesaj uygulamasını açıyor

Üst Alt