MIUI 12.5 Mi Note 10 Lite - Global Kararlı Rom V12.5.1.0.RFNMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

sparco7000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Orm. End. Müh.
Konular
5
Valla telefona yeniden aşık oldum diyebilirim. Gecen aylarda satmak icin ilana koymustum iyiki de satilmamis. Yeni cihaz almis gibiyim. Hizi stabilitesi ve sarji mukemmel durumda. Eu 12.5.1 romu.

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Valla telefona yeniden aşık oldum diyebilirim. Gecen aylarda satmak icin ilana koymustum iyiki de satilmamis. Yeni cihaz almis gibiyim. Hizi stabilitesi ve sarji mukemmel durumda. Eu 12.5.1 romu.
Ota üzerinden mi geldi yoksa kendiniz mi yüklediniz? Bende otayı bekliyorum. Aynı şekilde bende satacaktım.

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
An itibariyle oronge fox üzerinden yükledim çok heyacanlıyım en son windows xpden windows 7 e geçerken böyle heyecanlamıştım gözüme çarpan iki şey oldu biri ses açma kapama animasyonu birde iş profili. İş profilinin ne işe yaradığını bilen varsa açıklarsa çok minattar olurum. Ayrıca parmak izi animasyonu daha iyi olmuş ve sanki hızı artmış gibi

Son düzenleme:

sparco7000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Orm. End. Müh.
Konular
5
Ota üzerinden mi geldi yoksa kendiniz mi yüklediniz? Bende otayı bekliyorum. Aynı şekilde bende satacaktım.
Ben 12.1.3 u ota uzerinden bl kilidi kapali garantili cihazima yukledikten sonra telefondan lanet ettim ve bl kilidini acarak 12.0.3 e geri donmustum. Ardindan eu 12.1.4 yukledim birkac ay kullandim ve bu rom gelince eu 12.5.1 i twrp uzerinden yukledim

raifcevherliol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raif
Cihazım
12T
Konular
18
Eu mu yuklemeli, global mi ?

sparco7000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Orm. End. Müh.
Konular
5
Eu mu yuklemeli, global mi ?
Cihazin bl kilidini actigim icin global yukleyince sertifika problemi yasadim, sonra twrp yi acip root yapacaktim ve sertifikali hale getirecektim ancak twrp de dosya isimleri karman corman gorununce eu yukledim ve kendinden sertifikali geldi. Stock ta Sertifika olmamasindan dolayi maximum uygulamasinda kartlarimi nfc ye acamiyordum. Eu yukleyince sorun kalkti. Eu ilk yukledigimde 5-6 saat kadar takilmalar yasadim ancak 2. Gun gayet stabil ve sorunsuz kullanabiliyorum. Stockta ilk yukledigim andan itibaren hicbir kasma problemi olmamisti. Tabi stockta google arama ve kisiler uygulamasi var onu da unutmayin. Eu da miui arama ve mesaj uygulamasi geliyor.

zeus67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
poco x3 GT
Meslek
Memur
Konular
23
Cihazin bl kilidini actigim icin global yukleyince sertifika problemi yasadim, sonra twrp yi acip root yapacaktim ve sertifikali hale getirecektim ancak twrp de dosya isimleri karman corman gorununce eu yukledim ve kendinden sertifikali geldi. Stock ta Sertifika olmamasindan dolayi maximum uygulamasinda kartlarimi nfc ye acamiyordum. Eu yukleyince sorun kalkti. Eu ilk yukledigimde 5-6 saat kadar takilmalar yasadim ancak 2. Gun gayet stabil ve sorunsuz kullanabiliyorum. Stockta ilk yukledigim andan itibaren hicbir kasma problemi olmamisti. Tabi stockta google arama ve kisiler uygulamasi var onu da unutmayin. Eu da miui arama ve mesaj uygulamasi geliyor.
Hocam widewine L1 sertifikası var mı euda?

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
bir daha xiaomi alırsam. ne güncelleme adam gibi, ne telefon yazılımı stabil.

dolphiny

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yunus
Cihazım
MI Note 10 Lite
Konular
0

Ekli dosyalar