MIUI 12.5 Mi Note 10 Lite - Global Kararlı Rom V12.5.1.0.RFNMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

sparco7000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Orm. End. Müh.
Konular
5
Stabilite, modernlik, animasyon, pil ilk 12 sürümlerine (12.0.x.x) bakarak nasıl geçmeye değer mi, widevine sürümünüz nedir
stabilite mükemmel, modernlik diğer 12 sürümleri ile hemen hemen aynı, animasyon diğer sürümler ile hemen hemen aynı, pil ilk birkaç gün kullanımda gayet iyiydi yaklaşık 10 saat civarı veriyordu ancak birkaç gün sonrasında 7-8 saatlere geldi. muhtemelen kullandığım uygulamalardan birkaçından dolayı düşünüyorum. diğer bütün miui sürümlerine göre geçmeye kesinlikle değer. telefonu yeni almış gibi olacaksınız.

bu arada eu kullanıyorum.

Hıdır62

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Donanım
Cihazım
Mı note 10 lite
Konular
6
Arkadaşlar güncelleme benim telefon a gelmedi global sürüm

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
miui 12.5 in ilk sorunu hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar youtube wanced veya müzik gibi kilit ekranında bildirim kullanan uygulamaların bildirim sorunu aynı sorun eu rom kullanan arkadaşlarda da yaşanmış .
Merhaba. Ana ekranda muzik uygulamasının kontrolcüsü bir turlu gitmiyor. Ana ekrandan sağa atıp siliyorum ama tus kilidi yapınca yine geri geliyor.
Screenshot_2021-06-02-21-18-35-378_lockscreen.jpg
şuanlık çözümü uygulama ayarlarından uygulamayı durmaya zorlamak

sparco7000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Orm. End. Müh.
Konular
5
miui 12.5 in ilk sorunu hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar youtube wanced veya müzik gibi kilit ekranında bildirim kullanan uygulamaların bildirim sorunu aynı sorun eu rom kullanan arkadaşlarda da yaşanmış .

şuanlık çözümü uygulama ayarlarından uygulamayı durmaya zorlamak
bende yok böyle bir sorun. tekrar tekrar denedim ancak oluşmuyor böyle bir sorun.

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
bende yok böyle bir sorun. tekrar tekrar denedim ancak oluşmuyor böyle bir sorun.
Youtube vanced yada Spotify gibi bildirimi kalan uygulamanın otomatik aç(otomatik başlat) ayarını kapatın hocam. Bence sorun çözülecektir.

sparco7000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Orm. End. Müh.
Konular
5
allah allah çok ilginç bildirimi kapattıktan sonra aç kapa yaptınız değil mi
Evet butun sorun yaratabilecek ayarlari denedim hicbir problem ile karsilasmadim. Tek problemim suan ilk gunler gibi sarjin uzun gitmemesi, onuda butun uygulamali kaldirarak gun gun birer birer yukleyerek deneyecegim acab programdan kaynakli birseymi diye, bakalim.

zeus67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
poco x3 GT
Meslek
Memur
Konular
23
Youtube vanced yada Spotify gibi bildirimi kalan uygulamanın otomatik aç(otomatik başlat) ayarını kapatın hocam. Bence sorun çözülecektir.
Otomatik başlatma kapalı hocam, sorun devam etmekte. Spotify, youtube music vs. Hepsi ana ekranda kalmaya devam ediyor.

Üst Alt