MIUI 12.5 Mi Note 10 Lite - Global Kararlı Rom V12.5.1.0.RFNMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

Smhbrdbk12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi8 SE
Konular
7
OTA bağlantısını indirip twrp den yüklesem olur mu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

2. Sorum Recovery bağlantısını twrp den yüklesem IMEI, uygulamalarım, video ve fotoğraf larım silinir mi

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
OTA bağlantısını indirip twrp den yüklesem olur mu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

2. Sorum Recovery bağlantısını twrp den yüklesem IMEI, uygulamalarım, video ve fotoğraf larım silinir mi
1_ olmaz
2_imei asla silinmez , yüzde 99 veri kaybı yaşamazsınız fakat her ihtimale karşı yedek almanızı öneririm ayriyeten orrange fox twrp daha kullanışlı.

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
12.1.4 güncellemesini şikayetlerden ötürü yapmamıştım. 12.5 güncellemesi bana da gelir mi yoksa önce sıradaki güncellemeyi mi yapmam gerekiyor?
Hocam ben de sizin gibiydim. 12.0.3 de bıraktım, ta ki 12.5 gelsin diye ve bugün geldi. Genele göre bakıp yükleyeceğim.

deepblack13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sercan
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
1
Tr romuna gelmedi hala 12.5 maalesef. Garantiden çıkarmadan nasıl 12.5 romuna geçebilirim acaba? Zip dosyası indirip ota üzerinden falan güncelleme mi yapmam gerekiyor?

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
Tr romuna gelmedi hala 12.5 maalesef. Garantiden çıkarmadan nasıl 12.5 romuna geçebilirim acaba? Zip dosyası indirip ota üzerinden falan güncelleme mi yapmam gerekiyor?
XiaomiTool ile önce 12.1 global roma çevirip sonra ota ile 12.5 yükleyebilirsin. Bootloader kilidi de açılmamış oluyor ben de dün bu şekilde yükledim.

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
utkurei19, Tr romdan global roma geçebildiniz mi yani hocam bl kilidi açmadan ? Böyle bir şeyi ilk defa duyuyorum ondan soruyorum geçilmiyor diye biliyordum

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Hocalarım, bilgilendirme amaçlı yazıyorum.
Ben 12.0.3 sürümü sonrasında güncelleme olarak gelen, diğer 12.1.3 ve 12.1.4 sürümlerini sıkıntılı olduklarından dolayı yüklememiştim. 2 gün evvel 12.5 sürümü direk olarak geldi. Yüklediğimden bu yana herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Yani genel olarak kullanıcıların bahsettiği o eski sürümdeki (12.0.3) stabillik devam ediyor ve hatta biraz daha iyi olmuş diyebilirim. Şarj animasyonu küsürat eklendiğinden dolayı çok iyi olmuş. Ayrıca açılış kapanış ses efektleri ve parmak izi efektleri değiştirilmiş.(eskisine nazaran daha iyi) . Şarj konusunda hala bir fikir belirtmem, çünkü bugünlerde kamerayı çok kullandığından dolayı verilen ekran süresi tam belli olmuyor. Ayrıca şarj dolumu sırasında bazı arkadaşlarda dolum süresi yükselmiş (1,5 saat gibi) ama bende öyle bir sıkıntı olmadı, yani %15 den %100 e ortalama 1 saatte doluyor. Bildirimlerde herhangi bir sıkıntı yok, hatta daha stabil ve kullanışlı olmuş.
Bu arada güvenlik olarak Android 11'le beraber izin bildirimlerinde değişiklik olmuş, yani biraz daha güvenli (kullanınca görürsünüzangel~~) gözlemlerim bu kadar.
Bunlar dışında merak ettiğiniz herhangi bir şey varsa cevaplayabilirim.
İyi forumlar dilerim.

Üst Alt