MIUI 12.5 Mi Note 10 Lite - Global Kararlı Rom V12.5.1.0.RFNMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Arkadaşlar size bir sorum olacak...
Arkadaşımda bu telefondan var. A10 M11 kullandığı zamanlarda Zedge her türlü çalışıyordu. Ne zaman ki telefonu A11'e güncelledi artık telefona Zedge kurulmuyor. Komple verileri siliyoruz ve kaldırıyoruz. Ne marketten yükleniyor ne de Google'dan apk olarak yükleniyor...
12.5 güncellemesi geldi onu da yaptık durum hala aynı. Sizce neden Zedge yüklenmiyor olabilir?

Hard reset mi atmak lazım acaba...

Son düzenleme:

asdemirtas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
1
Arkadaşlar size bir sorum olacak...
Arkadaşımda bu telefondan var. A10 M11 kullandığı zamanlarda Zedge her türlü çalışıyordu. Ne zaman ki telefonu A11'e güncelledi artık telefona Zedge kurulmuyor. Komple verileri siliyoruz ve kaldırıyoruz. Ne marketten yükleniyor ne de Google'dan apk olarak yükleniyor...
12.5 güncellemesi geldi onu da yaptık durum hala aynı. Sizce neden Zedge yüklenmiyor olabilir?

Hard reset mi atmak lazım acaba...
Zedge zararlı yazılım olarak görünüyordu benim bildiğim o yüzden olabilir

Bekirsamikahya

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir Sami
Cihazım
Mi13TPro 12/512
Meslek
Memur
Konular
8
bende de durum aynı xiaominin beta kullanıcı ekibine falan katılmak lazım sanırım ama bl kilidiniz açıksa twrpden yükleyebilirsiniz
Bl kilidi açık twrp olmadan yükleme imkanı yok mu peki

keremduzmen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem Düzmen
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
MIUI 12.5 kullanmaya başladıktan sonra kulaklığı jack girişine taktığımda 4-5 saniye sonra algılamaya başladı. Çözümünü bilen var mı?

mstekr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
2
Bende yeni bir sorun başladı güncellemeden sonra. Üstten çekilen ayar ve bildirim çekmecesi dokunmadan yaklaşık 2-3 saniye sonra tepki veriyor. Bu durum olduğunda parmak izi sensörü de geç algılıyor. Sistemde genel bir kasma oluyor. Telefonu kapatıp açınca bir süre düzeliyor sonra yine başlıyor. Ne stabil sürümmüş gerçekten .

emregull12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mİ NOTE 10 LİTE
Meslek
Makine MÜH.
Konular
0
Telefonum otomatik olarak güncellendi ama sadece ses açma kapama tuşları değişmiş geri kalan herşey aynı yanlış bişey mi var?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Telefonum otomatik olarak güncellendi ama sadece ses açma kapama tuşları değişmiş geri kalan herşey aynı yanlış bişey mi var?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hangi versiyondan yükseldi hocam? 12.1.6 yada 12.1.4'se arada çok fark var. Stabillik olarak, sorun düzeltme olarak.

emregull12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mİ NOTE 10 LİTE
Meslek
Makine MÜH.
Konular
0
Hangi versiyondan yükseldi hocam? 12.1.6 yada 12.1.4'se arada çok fark var. Stabillik olarak, sorun düzeltme olarak.
12.1.6'dan otomatik olarak yükseltme yaptım. Sarj ekran süresi vb çalışma stabilitesi azda olsa yükseldi fakat dediğim gibi yeni arayüzlerden sadece ses düğmeleri değişti sadece ben de mi böyle acaba bu durum.

Cyberbeta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
Açıkça belirtmek gerekiyor ki, yine ismi stabil olan, fakat kendisi stabil omayan bir sürüm olmuş.
4 senedir kullandığım ve herkese önerdiğim xiaomi markası ne yazık ki global pazarda çıkardığı tonlarca model yüzünden, zamanında nokia'nın ve samsung'un düştüğü bug ve mütekabiliyet yeteneğinden yoksun kalmış.
Ucuz, kaliteli ve önerilebilir telefon özelliği yitirilen bir kurum haline dönüşen xiaomi ne yazık ki bu telefon ile birlikte en azından benim tercih ettiğim bir marka olmaktan çıkmış durumda.
Yine de hayal kırıklığına uğramış bir şekilde, en azından verdiğimiz paranın hakkını karşılayabilmesi umuduyla yeni güncellemelerle tüm sorunların çözülmesini umuyorum.
Açıkçası daha fazla dayanamayıp iOS ekosistemine dönüş yaptım.
4 sene sonra xiaomi markasını bırakmak üzücü bir gelişme oldu benim için.
iPhone 12 ve diğer ekosisteme ait telefonların en azından basit bazı işlem olan şeyleri düzgün yapabilmesi yeterli benim için.
Bir insan bir sensör problemini 1,5 sene olmuş çözemiyorsa güle güle deme vakti gelmiştir.

Üst Alt