MIUI 12.5 Mi Note 10 Lite - Global Kararlı Rom V12.5.1.0.RFNMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

EmirhanKFB

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
10
Hocam şimdi ben kendim buradaki linkden güncellemeyi indirirsem gelecek sonraki güncellemeleride bu şekilde mi indirmem gerıkıntı çıkmaz. Kendiliğinden de gelebilir siz de yükleyebilirsiniz

Hocam şimdi ben kendim buradaki linkden güncellemeyi indirirsem gelecek sonraki güncellemeleride bu şekilde mi indirmem gerekecek.
Sıkıntı çıkmaz. İstersen yeni gelen güncellemenin sana gelmesini beklersin istersen suanki gibi oradan yujlersin. Fark yapmaz

alonedark35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
mi not 10 lite
Konular
0
bende yaptim guncellemeyi ama pc 3,0 girisine baglayinca devamli kopuyo pc den tlf dosya atilmiyo 2,0 takinca sikintisiz calisiyo anlamadim gitdi

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Kilit ekranında spotify bildirimi gitmiyordu. Dün hard reset attım şuan sıkıntı olmuyor.

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Ben 2.5 küsür gb komplike android 11 miui 12.5 sürümünü yayınlandığı zaman indirip tekrardan kuracağım. Batarya ile bir kaç sıkıntı var yine 30 dan sonrası su gibi gidiyor stabil değil gösterge. Ulan ne çektik be.

Can Kayadelen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
İphone 6s
Konular
0
Merhabalar benim sorunum şu düzelmişti fakat yine sanırım instagram güncellemesinden kaynaklı tekrar aynı sorun oldu Miui 12.5 den öncede de vardı bu arada sorunum şu instagram da art arda story atamıyorum veya video atıcam story ye instagram 4 5 story olarak bölüyor onu sorun yok ama atmaya çalışınca mesela 1.videoyu atıyor 2.olan yüklenemedi diyor sonra 3.video atılıyor tekrar dene diyorum malesef başka telefonda denedim aynı sürümü onda atıyor telefondan kaynaklı var mıdır bir çözümü :(

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Hocam güncellemeden sonra format attınız mı? Attıysanız bir değişiklik sezdiniz mi?
Ben bu telefonu kullanmıyorum malesef.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekran süresine baktığımda sürekli %80'den bu yana olan sonuçları hesaplıyor. %20'lik kısmı ekran süresine dahil etmiyor. Telefonu aldığımdan beri böyle şuan miui 12.5 sürümünü kullanıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim?
Düzeltemezsiniz. Başka bir uygulama kullanmanız gerekmektedir.

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Hocam bende wipe data yaptım ama spotify düzelmedi maalesef
Bildirim sorununun çözümü için aşağıdaki uygulamayı indirip yüklemeniz gerek. Bildirim uygulamasının en güncel versiyonu.

Üst Alt