MIUI 12 Mi Note 10 Lite - Global Kararlı Rom V12.1.4.0.RFNMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Mi Note 10 Lite
Global Kararlı Rom
V12.1.4.0.RFNMIXM
[ Android 11 ]

images-5.jpg

Güncelleme ve Kurulum Yöntemleri
1)OTA üzerinden güncellemenin gelmesini bekleyebilirsiniz.
2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

OTA İndirme Bağlantısı

Recovery İndirme Bağlantısı

Fastboot İndirme Bağlantısı

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.

Son düzenleme:

Meastro

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
2
Mi Note 10 Lite
Global Kararlı Rom
V12.1.4.0.RFNMIXM
[ Android 11 ]

images-5.jpg

Güncelleme ve Kurulum Yöntemleri
1)OTA üzerinden güncellemenin gelmesini bekleyebilirsiniz.
2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

OTA İndirme Bağlantısı

Recovery İndirme Bağlantısı

Fastboot İndirme Bağlantısı
Paylaşıldığında eklenecektir.

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
Sürekli güncelleme geliyor. Hiç bir soruna çözüm yok.
% 98 sorununun çözüldüğü söyleniyor. Ben denemedim.
Bildirim yazı kayması devam ediyormuş.

montella41

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamdi
Cihazım
mi6
Konular
23
Yenilikler, farklılıklar nedir

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Şarj sorunu kesin çözüldü mü?

Onuralp

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onuralp
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
10
Güncelleme gözüktü o arada telefonda başka işim vardı indirmedim. İşim bittikten sonra tekrar indireyim dedim güncelleme kontrol etti güncelleme yok dedi, geri çekildi sanırım güncelleme. Bir gelişme olursa yazarım

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maviii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Mi not 10 lite
Konular
0
Güncelleme gözüktü o arada telefonda başka işim vardı indirmedim. İşim bittikten sonra tekrar indireyim dedim güncelleme kontrol etti güncelleme yok dedi, geri çekildi sanırım güncelleme. Bir gelişme olursa yazarım

Aynı sorunu bende yaşadım güncelemede büyük ihtimalle hata var ondan geri çekilmiştir

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11

Sayın MIUI forum kullanıcıları;
Herkesin telefonuna zaman zaman güncellemeler gelir. Fakat bu güncellemeler herkese aynı zamanda dağıtılmaz. Parti parti dağıtılır. Bunun sebebi sistemde aşırı yoğunluk ve yüklenme olmaması içindir.
Dolayısıyla bu yoğunluğun önüne geçmek için belirli kontenjandaki kullanıcılara, belirli bir süreliğine güncelleme hakkı verilir. Bu süre içerisinde güncellemesini indiren kullanıcılar bundan faydalanır, indirmeyen kullanıcılar ise hakkını devreder. Bir dahaki hakkının gelme süresi güncellemeye göre değişir (ama fazla sürmez, yani en fazla 2 - 3 haftaya tekrar hak gelir). Güncelleme dağıtımı tüm partilere dağıtıldıktan sonra, güncellemeniz kalıcı olarak ta ki siz yükleyene kadar telefonuzda bekler.
Bu bilgiyi paylaşmamın nedeni; kullanıcıların güncellemeler geldikten bir süre sonra, güncelleme haklarının geçmesini yanlış anlayıp güncellemenin geri çekildiğini sanması.
Şu bilinmelidir ki firmalar güncelleme yayınladıkları zaman, (heleki kararlı sürüm ise) güncellemelerini kolay kolay geri çekmezler. Umarım anlatabilmişimdir
Yanlışım varsa düzeltin, iyi forumlar.
Saygılarımla...
.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Maviii,

Buraya bakınız.

Onuralp

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onuralp
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
10
Dosya indirip yükledim şu an bir sorun yok. Temiz kurulumu 12.1.1 için yaptım. Bu güncelleme güvenlik güncellemesi olduğu için temiz kurulum gerek görmedim. Benim bildirim ve güvenlik uygulamasında temizleme sorunu vardı sadece. Temizleme hala sorunlu çalışmıyor.

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Arkadaşım yükledi. %98de kalan şarj düzelmiş dedi.

Son düzenleme:

Meastro

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
2
Ben de kurdum. Bildirimlerdeki yazı kayması dışında sorun yok gibi. Ancak V12.1.3.0 sorunlara rağmen çok akıcıydı. Bu sürümde eski hantallık tekrar gelmiş :) Böyle kullanmaya devam edeceğim.

Üst Alt