Rom Mi Note 10 Lite Avrupa(EEA) Kararlı v11.0.8.0 QFNEUXM İndirme Bağlantısı

Mazlumchalisir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MRight
Cihazım
Mi9T
Konular
26
Telefon bugun geldi.Sorum şu şuan 11.0.1 güncellemesi yüklü herhangi bir güncelleme yok.dogal mı boyle olması.tam anlamıyorum bunları.
Merhaba... Bn de yeni aldım... Aynı sürüm bende de yüklü idi... Lakin aradan bir hafta geçtikten sonra 11.0.05 güncellemesi geldi.

yahyademirci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yahya
Cihazım
mi 9 lite
Konular
4
Hocam bu fastbood rom dediğiniz hindistan romunda türkçe ve band 20 varmı ? Birde bunu indirip sistem güncelleme menüsünden dosyayı göster diyip yüklediğimiz romdanmı. Benim cihaz hepsiburadadan alınma bootloader filan kilitli.
Şu google arama ve sms uygulamalarından kurtulabileceğim bootloader kilidi filan açmadan bir yol varmı.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Hocam bu fastbood rom dediğiniz hindistan romunda türkçe ve band 20 varmı ? Birde bunu indirip sistem güncelleme menüsünden dosyayı göster diyip yüklediğimiz romdanmı. Benim cihaz hepsiburadadan alınma bootloader filan kilitli.
Şu google arama ve sms uygulamalarından kurtulabileceğim bootloader kilidi filan açmadan bir yol varmı.

Hindistan romlarında Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Ota üzerinden yani belirttiğiniz gibi Sistem güncelleyici üzerinden güncellemeleri alırsınız.
Band20 rom ile alakalı değildir. Cihazın Model versiyonu ile alakalıdır. Çin model ise Band20 yoktur Global modeller de band20 bulunur.
Bootloader kilidini açmadan Rom değişimi yapamadığınız gibi Bootloader kilidinin açılması cihazınızın Garantisini de Devre dışı bırakacaktır.

Son düzenleme:

yahyademirci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yahya
Cihazım
mi 9 lite
Konular
4
Yani bu durumda googleyi kullanmaya mecburuz.

Üst Alt