Rom Mi Note 10 Lite Avrupa(EEA) Kararlı v11.0.8.0 QFNEUXM İndirme Bağlantısı

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Yapmam gereken bir şey var mı? Sorun falan var mı?bekleyince gelir mi

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Yapmam gereken bir şey var mı? Sorun falan var mı?bekleyince gelir mi
Hocam arastırdım kodları da EU olan Avrupa bölgesi, MI olan ise diğer tüm bölgeler anlamına geliyormuş. Hepsiburadadan Türkiye garantili aldım. Benimkinin neden MI kodlu oldugunu anlamadım açıkcası. Güncelleme ile ilgili herhangi bir sıkıntı olur mu.gelmeme veya geç gelme açısından.

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Hocam arastırdım kodları da EU olan Avrupa bölgesi, MI olan ise diğer tüm bölgeler anlamına geliyormuş. Hepsiburadadan Türkiye garantili aldım. Benimkinin neden MI kodlu oldugunu anlamadım açıkcası. Güncelleme ile ilgili herhangi bir sıkıntı olur mu.gelmeme veya geç gelme açısından.
Hocam ikisi ayrı romlar olduğu için birine gelen güncelleme ötekine de gelecek diye bir şey yok sonuçta. İkisi de kendi içinde hatalarını düzeltmeye çalışır. Güncelleme açısından bir sıkıntı olmaz tabi

Mazlumchalisir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MRight
Cihazım
Mi9T
Konular
26
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi Note 10 Lite Avrupa(EEA) Kararlı v11.0.8.0 QFNEUXM İndirme Bağlantısı

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.

3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

OTA Bağlantısı:

Recovery Bağlantısı:

Fastboot Bağlantısı:
Paylaşıldığında eklenecektir

Mi Flash Türkçe Sürüm:

Uyarı: Verilen talimatları eksiksiz ve doğru uygulamaktan kendiniz sorumlusuz. Kurulumda veya sonrasında Cihazınızda olabilecek arızalardan ben veya miuiturkiye.net sorumlu tutulamaz, sorumluluk kabul edilmez.
Merhaba. Elinize sağlık. Söz konusu romun yüklenmesi halinde Google arama ve mesajlar yine duracak mıdır yoksa xiaominin orijinal uygulaması mı gelecek? Teşekkürler.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Merhaba. Elinize sağlık. Söz konusu romun yüklenmesi halinde Google arama ve mesajlar yine duracak mıdır yoksa xiaominin orijinal uygulaması mı gelecek? Teşekkürler.
Google uygamalari vardır bu rom'da. Xiaomi uygulamaları için hindistan,Endonezya veya custom rom yüklemeniz gerekiyor

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Te
Hocam ikisi ayrı romlar olduğu için birine gelen güncelleme ötekine de gelecek diye bir şey yok sonuçta. İkisi de kendi içinde hatalarını düzeltmeye çalışır. Güncelleme açısından bir sıkıntı olmaz tabi
Teşekkürler hocam

Mess

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mess
Cihazım
iPhone8Plus
Konular
0
Merhaba Google Arama ile sensör uyumsuzluğu sorunu yaşanıyor. Kılıf takınca sensör aramalarda ekranı kapatmıyor veya kapatınca ekran açılmıyor. Fakat kılıfsız aramalarda sorun yok . Şimdi sorum şu Hindistan romu yükleyip kendi arama uygulamasını denemek istiyorum. Hindistan Romunu nereden indirebilirim? Yardımcı olur musunuz? Bir de Hindistan romunda Türkçe dil desteği de oluyor değil mi?

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek