Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Buna da göz atabilirsiniz sipariş verdim ben hafta sonuna kadar elimde olur inşallah
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Hocam bu kılıfı bugün gördüm telefona taktım ekranda nano vardı herhangi bi zarar vermedı koruyucuya kaldırır dıye korkuyodum ama sıkıntısız. Görünüşü oldukca hoş. Baska modeller beklıyorum o sebepten almadım

Loverman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
S7 EDGE
Konular
0
Hocam bu kılıfı bugün gördüm telefona taktım ekranda nano vardı herhangi bi zarar vermedı koruyucuya kaldırır dıye korkuyodum ama sıkıntısız. Görünüşü oldukca hoş. Baska modeller beklıyorum o sebepten almadım
Bugün elime ulaştı kılıf taktım güzel ince bişey degil biraz kalın düşmelere karşı korur biraz benim ekranda da nano koruyucu var alt tarafdan mimik bir çıkma yaptı sadece okadar

Ekli dosyalar

• IMG_20200717_180132.jpg
    IMG_20200717_180132.jpg
    2,9 MB · Görüntüleme: 72
  • IMG_20200717_180141.jpg
    IMG_20200717_180141.jpg
    6,9 MB · Görüntüleme: 68

Huseyin4291

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Realme Gt 2 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
bir de bildirimlerde ( twitter , Whatsup vb) ışıklı uyarı varmı yıllar sonra samsung tan başka telefon kullanınca bazı şeyler cok yabancı geliyor
Bu cihazda bildirim ışığı yok hocam

HyrllhDgn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hayrullah
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Elek Elek Mühendis
Konular
1
Bir iki gün içerisinde note 10 lite ile androide geri dönüyorum:)

fox5578

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
17
Selam arkadaşlar. Bende 7 plus var acaba mi note 10 lite geçmek mantıklı olur mu?

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Bende cihazı yeni alanlardanım net üzerinden nano tam kaplama önerebilecek birisi var mı ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Selam arkadaşlar. Bende 7 plus var acaba mi note 10 lite geçmek mantıklı olur mu?
Hocam bu arada piyasada bu fiyata alınabilecek en iyi telefon tek alternatif A71 olur ama mi note 10 lite ekranı çok daha iyi 2'sinide deneyimledim

Moody35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
Samsung m30s
Konular
1
Selamlar 1haftadır mi note 10 lite sahibiyim. Xiaomi Tr garantili. İlk aldığımda üzerinde 11.0.1 miui global yüklü geldi güncellemelerden 11.0.5 yükselttim. Telefon bu güncelleme ile biraz ısınmaya başladı. Google Chromeu stabil kullanamıyorum. Bazen düzeliyor. Ve en önemlisi telefon konuşmalarında sensör düzgün çalışmıyor, saçma sapan yerlere basıyor, ve işim gereği telefonla çok görüşen birisiyim benim için hiç hoş olmuyor. Sensörler ilgili bir konu açılmış telefon ayarlarından bazı düzeltmelerle sorunun çözüldüğünden bahsedilmiş fakat o ayarları yapmama rağmen aynı problem devam ediyor. Telefon görüşmelerinin kesin bir çözümü yok mu

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Selamlar 1haftadır mi note 10 lite sahibiyim. Xiaomi Tr garantili. İlk aldığımda üzerinde 11.0.1 miui global yüklü geldi güncellemelerden 11.0.5 yükselttim. Telefon bu güncelleme ile biraz ısınmaya başladı. Google Chromeu stabil kullanamıyorum. Bazen düzeliyor. Ve en önemlisi telefon konuşmalarında sensör düzgün çalışmıyor, saçma sapan yerlere basıyor, ve işim gereği telefonla çok görüşen birisiyim benim için hiç hoş olmuyor. Sensörler ilgili bir konu açılmış telefon ayarlarından bazı düzeltmelerle sorunun çözüldüğünden bahsedilmiş fakat o ayarları yapmama rağmen aynı problem devam ediyor. Telefon görüşmelerinin kesin bir çözümü yok mu
Arama yaptığınız zaman güç tuşu ile ekranı kilitlerseniz görüşme süresince ekran açılıp kapanmaz hocam yine siz güç tuşu ile açana kadar

Halil yıldız

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Halil
Cihazım
Niye 10 lite
Konular
0
Her aramada güç tuşu ile ekran kapatmak, yetkili bir teknik personelle gorusemeyip forumlarda çare aramak. Bence en iyisi başka cihaz alin

Z1atan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
6
11.05 den önce ısınmıyormuydu peki ?

Üst Alt