Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

MstfGcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 5 pro
Konular
12
Bu telefonu almayı düşünüyorum.Ama hiç aosp romları göremedim.Aosp romlar olmadan da alamıyorum.Çıkmayacak mı acaba?

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Selamlar 1haftadır mi note 10 lite sahibiyim. Xiaomi Tr garantili. İlk aldığımda üzerinde 11.0.1 miui global yüklü geldi güncellemelerden 11.0.5 yükselttim. Telefon bu güncelleme ile biraz ısınmaya başladı. Google Chromeu stabil kullanamıyorum. Bazen düzeliyor. Ve en önemlisi telefon konuşmalarında sensör düzgün çalışmıyor, saçma sapan yerlere basıyor, ve işim gereği telefonla çok görüşen birisiyim benim için hiç hoş olmuyor. Sensörler ilgili bir konu açılmış telefon ayarlarından bazı düzeltmelerle sorunun çözüldüğünden bahsedilmiş fakat o ayarları yapmama rağmen aynı problem devam ediyor. Telefon görüşmelerinin kesin bir çözümü yok mu
Aynı sorunları bende yaşıyorum yeni bir cihaz olduğu için malesef yazılımsal sorunlar olabiliyor umarım yakında stabil bir güncelleme gelir.

HyrllhDgn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hayrullah
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Elek Elek Mühendis
Konular
1
Mi note 10 lite ile katıldım tekrardan Nano koruyucuyu takamadim edge kısımları kalktı ekranda boşluklar oluştu ki bu konularda beceriksiz değilimdir, su lensun marka koruyucu telefonun etrafını komple çeviriyor değil mi internette bulduklarim sadece ön cami koruyor, o da kalkma yapmaz mı *kutudaki kılıf i kullaniyorum

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Mi note 10 lite ile katıldım tekrardan Nano koruyucuyu takamadim edge kısımları kalktı ekranda boşluklar oluştu ki bu konularda beceriksiz değilimdir, su lensun marka koruyucu telefonun etrafını komple çeviriyor değil mi internette bulduklarim sadece ön cami koruyor, o da kalkma yapmaz mı *kutudaki kılıf i kullaniyorum
Kutu'dan çıkan kılıfı köşelerden törpüledim benim sorunum çözüldü güzel bir işcilik olmaz ise kap çöp oluyor dikkat edin

bkrcan06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir Can
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
14
Hocam 2 gün önce bende lensun aldım arkalı önlü ve kamera lens koruyucuda vardı takması basit gibi pek zorlanmadım daha önce hiç tecrübem olmamasına rağmen ekranın kenarları falan gayet güzel oldu yapıştı da direk kalkma falan olmadı 2 3 tane hava boşluğu vardı sabaha kadar düzelmiş o da tavsiye ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam 2 gün önce bende lensun aldım arkalı önlü ve kamera lens koruyucuda vardı takması basit gibi pek zorlanmadım daha önce hiç tecrübem olmamasına rağmen ekranın kenarları falan gayet güzel oldu yapıştı da direk kalkma falan olmadı 2 3 tane hava boşluğu vardı sabaha kadar düzelmiş o da tavsiye ederim
Ayrıca bende kutuda ki kılıfı kullanıyorum şuan

@metinozturk.19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
METİN ÖZTÜRK
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
0
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca bende kutuda ki kılıfı kullanıyorum şuan
hocam nerden aldınız linkini atabilirmisiniz

@metinozturk.19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
METİN ÖZTÜRK
Cihazım
mi note 10 lite
Konular