Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Yok arkadaş bir daha xiaomi mayomi almam akıl parası olsun bana. İPhone alanlara kızıyordum, artık kızmıyorum. Adamlar biliyor da alıyor neticede. Siz daha android kullanıcılarını mutlu edemiyorsunuz. Kaldı ki İPhone kullanıcılarını memnun edeceksiniz. Bu imkansız bir olay. Geçenlerin çoğu pişman zaten. Bir telefonu adam akıllı şarj edemeyen bir firmadan nasıl bir hamle beklenir ki zaten. Yarın satışa koyacağım bu cihazı. Gidip oppo reno 4 alacağım. Eminim bundan kat kat kat iyidir her özelliği ile.

pardus28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
xyz
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
4
Trendyoldan siparişini verdiğim TR garantili telefonum bugün elime ulaştı. Cihaz 11.0. 6 Android 10 sürümüyle geldi. Çok şükür ki forumda bahsedilen sensör sorunu, bildirim sorunları ve şarz problemlerini yaşamadım. Fakat sürekli 12.0.3. 0 güncelleme isteği geliyor telefona. Ne dersiniz kabul edip sürümü yükseltiyim mi yoksa kararlı sürümü mü bekliyim. Bu güncelleme bildirimini kapatabileceğim bir yer yok mu? Sürekli geliyor kapatamıyorum. Ayrıca gor marka ekran koruyucu alıp kendim taktım bugün. Kendi kılıfıyla gayet güzel oldu sıkıntı yaşayacakmışım gibi durmuyor.

Ekli dosyalar

• IMG_20210417_005253.jpg
    IMG_20210417_005253.jpg
    49 KB · Görüntüleme: 6

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Trendyoldan siparişini verdiğim TR garantili telefonum bugün elime ulaştı. Cihaz 11.0. 6 Android 10 sürümüyle geldi. Çok şükür ki forumda bahsedilen sensör sorunu, bildirim sorunları ve şarz problemlerini yaşamadım. Fakat sürekli 12.0.3. 0 güncelleme isteği geliyor telefona. Ne dersiniz kabul edip sürümü yükseltiyim mi yoksa kararlı sürümü mü bekliyim. Bu güncelleme bildirimini kapatabileceğim bir yer yok mu? Sürekli geliyor kapatamıyorum. Ayrıca gor marka ekran koruyucu alıp kendim taktım bugün. Kendi kılıfıyla gayet güzel oldu sıkıntı yaşayacakmışım gibi durmuyor.
Şu an size gelen 12.0.3.0 sürümü, o telefon için şimdiye kadarki gelmiş geçmiş en stabil sürüm. Yani gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Bu sürümü indirdikten sonra muhtemelen birkaç gün içerisinde Android 11 güncellemesi gelecektir (12.1.4.0). Bu gelecek olan Android 11 güncellenmesi indirmenizi tavsiye etmem. Daha stabil bir sürüm çıkana kadar, şimdi yükleyeceğiniz olan 12.0.3.0 güncellemesinde kalmanız en iyisi. Zaten bu başlığı ve yeni gelecek olan güncellemelerin başlıklarını takip ederek, hangi güncellemeyi indirebileceğinize karar verebilirsiniz.
Hayırlı olsun inşallah, İyi günlerde kullanın.
İyi forumlar...

pardus28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
xyz
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
4
Şu an size gelen 12.0.3.0 sürümü, o telefon için şimdiye kadarki gelmiş geçmiş en stabil sürüm. Yani gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Bu sürümü indirdikten sonra muhtemelen birkaç gün içerisinde Android 11 güncellemesi gelecektir (12.1.4.0). Bu gelecek olan Android 11 güncellenmesi indirmenizi tavsiye etmem. Daha stabil bir sürüm çıkana kadar, şimdi yükleyeceğiniz olan 12.0.3.0 güncellemesinde kalmanız en iyisi. Zaten bu başlığı ve yeni gelecek olan güncellemelerin başlıklarını takip ederek, hangi güncellemeyi indirebileceğinize karar verebilirsiniz.
İyi forumlar...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İyi forumlar...
Samimi cevabınız için teşekkür ederim.

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
Hayirli olsun hocam güzel günlerde kullanin inşallah. Bence hemen 11.0.6 dan 12ye geçmeyin biraz 11.0.6 yi kullanin pil ve perfmansi 1 hafta gözlemleyin derim bazi arkadaşlar 12.0.3 de pilin 11 e göre daha çabuk pilin bittiğini söylüyorlar. Fakat ben böyle bir sorun yaşamadim pil hemen hemen iki sürümde de ayni iki sürüm arasında azıcık arayüz ve sistem uygulamalari dışında bir fark yok güvenle 12.0.3 global yükleyebilirsiniz ama sakın adroid 11 e geçmeyin

ahmtayd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Verge lite
Konular
4
Hocalarım, bu telefonda güncelleme gelmesine rağmen hâlâ sensör sorunu yaşayan varsa bana bildirebilir mi? Bir de hangi romu kullandığınızı yazarsanız sevinirim. Bazı kullanıcılarda kalıcı olan bu sorunun, telefon veya güncelleme ile alakalı olmama ihtimali var.
Hocam telefonu aldım 2-3 gündür kullanıyorum. Muhteşem bir şey çok memnunum. Şükür ki sensör sorunu fakan Yok. Kutudan 11 küsür bir miui ile çıktı. Hiç bir güncelleme yapmadım. Tavsyie eder misiniz 12 ye geçmeyi?

Bir tek şuan xioami servise bilmem ne sim etkinleştirilemedi hatası veriyor sürelkli sms atıyor 80 kuruş bunu çözemedim. Bu modelle ilgili bir problem değil ailemdeki diğer telefonlarda da var

pardus28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
xyz
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
4
Hayirli olsun hocam güzel günlerde kullanin inşallah. Bence hemen 11.0.6 dan 12ye geçmeyin biraz 11.0.6 yi kullanin pil ve perfmansi 1 hafta gözlemleyin derim bazi arkadaşlar 12.0.3 de pilin 11 e göre daha çabuk pilin bittiğini söylüyorlar. Fakat ben böyle bir sorun yaşamadim pil hemen hemen iki sürümde de ayni iki sürüm arasında azıcık arayüz ve sistem uygulamalari dışında bir fark yok güvenle 12.0.3 global yükleyebilirsiniz ama sakın adroid 11 e geçmeyin
Teşekkür ederim cevap için deneyeceğim pil performansını

d.yigit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Deniz
Cihazım
Mi 5
Konular
12
Arkadaşlar telefonumun ekranı kırıldı.Dokunmatikte sorun yok ama ekranda çatlaklar var. Telefon yurtdışı ekran değişimi ne kadar tutar bilen var mı acaba?
Ekran tamiri için önerebileceğiniz bir yer var mı

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
d.yigit, Amoled ekranın dezavantajı da bu tamir/değişim masrafı neredeyse bir telefon ücreti kadar...

Bu gsmileitişim ile görüşebilirsiniz,6 ay garanti veriyorlarmış...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

d.yigit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Deniz
Cihazım
Mi 5
Konular
12
d.yigit, Amoled ekranın dezavantajı da bu tamir/değişim masrafı neredeyse bir telefon ücreti kadar...

Bu gsmileitişim ile görüşebilirsiniz,6 ay garanti veriyorlarmış...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Maalesef öyle... 1200₺ vermeye değer mi bilemedim açıkçası

Üst Alt