Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

coskunahmet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi Not 10 Lite
Konular
2
3,5 aydır kullanıyorum telefonu. 2 gündür Instagram'da storylere girdiğim zaman siyah ekran verip atmaya başladı. Uygulamanın önbelleğini temizledim, telefonu yeniden başlattım, tüm güncellemeleri yaptım ama yok düzelmiyor. Aynı sorunu yaşayan var mı?
Bu sorun googleden kaynaklı sistem web View güncelleyin bende bazı uygulamalar açılmadan kapanıyordu güncelledim sorun düzeldi.

ahmtayd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Verge lite
Konular
4
Arkadaşlar şuan 3.5k cihaz hepsiburadada. Tavsiye eder misiniz alınır mı, daha iyi bir alternatif var mı bu fiyata
sensör sorunu devam ediyor mu
ilk defa android cihaz alıyorum sorum çok :D yardımcı olursanız sevinirim

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Arkadaşlar şuan 3.5k cihaz hepsiburadada. Tavsiye eder misiniz alınır mı, daha iyi bir alternatif var mı bu fiyata
sensör sorunu devam ediyor mu
ilk defa android cihaz alıyorum sorum çok :D yardımcı olursanız sevinirim
Hocam tasarım ve malzeme kalitesi olarak üst segment telefon hissayatı veren, performans olarak romdan roma değişen bir cihaz. Ben bizzat kullanıcısıyım. Pil ve performans açısından memnunum. Sensör sorunu bu model için cihazdan cihaza değişiyor, yani bazıları ilk gelen güncelleme ile düzelirken bazılarında kronik bir sorun olarak devam ediyor. Lite olduğundan dolayı, güncelleme açısından biraz sıkıntılı bir cihaz. Şu an 12.5 güncellemesini bekliyoruz. Genel olarak tavsiye ederim ama bu görüş kişiden kişiye değişir. Biraz da sizin kullanış amacınıza bağlı. Yani normal kullanım amacıyla alıyorsanız ya da telefondan, Android'den anlayan ve rom, root işleriyle uğraşmayı seven biriyseniz; gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
Bu arada kampanyalı ve fırsat ürünleri aldığınız zaman dikkatli olun. Satıcının puanına ve yapılan yorumlara bakın. Kimse hayrına kolay kolay indirim yapmaz.
Son olarak alacağınız cihaz kessinlikle 64gb olmasın, 128gb olanı alın. Çünkü bu telefonun hafıza kartı girişi yok, sonraki zamanlar için mağdur olmayasınız. Sizin için hayırlısı nasip olsun.
İyi forumlar...

ahmtayd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Verge lite
Konular
4
Faruk 04 ilginiz için teşekkür ederim, dediğim gibi ilk defa android kullanacağım rom root falan bilmem uğraşmak da istemiyorum, orjinal gelen yazılımı memnun etmiyor mu acaba ?
lite olması sıkıntı dediniz başka hangi cihaza yönelebilirim

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Faruk 04 ilginiz için teşekkür ederim, dediğim gibi ilk defa android kullanacağım rom root falan bilmem uğraşmak da istemiyorum, orjinal gelen yazılımı memnun etmiyor mu acaba ?
lite olması sıkıntı dediniz başka hangi cihaza yönelebilirim
Orijinal gelen yazılımı gayet iyi. Son gelen Android 11 yazılımı biraz sıkıntılı çıktığı için MIUI 12.5 sürmünü bekliyoruz dedim.
Ayrıca dediğim gibi; normal kullanım için alıyorsanız pek bir sıkıntı yaşamazsınız. Sadece çoğu telefonda olduğu gibi bazen güncellemeler başınızı ağırtabilir, o da sonraki güncellemeyle düzelen bir şey.
Tavsiye konusunda forumda belirli fiyat aralığı için telefon önerileri mevcut. Ayrıca başka birçok platformda da istediğiniz fiyat aralığında telefon bulabilirsiniz. Benim üniversite işlerinden dolayı son 3-4 aydır telefonları fazla takip edemiyorum, dolayısıyla bu konuda bir şey diyemem.
Ama her halükarda, ios'dan androide geçecekseniz; Androidin kullanımı sizi tatmin edecektir, merak etmeyin.

ahmtayd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Verge lite
Konular
4
Orijinal gelen yazılımı gayet iyi. Son gelen Android 11 yazılımı biraz sıkıntılı çıktığı için MIUI 12.5 sürmünü bekliyoruz dedim.
Ayrıca dediğim gibi; normal kullanım için alıyorsanız pek bir sıkıntı yaşamazsınız. Sadece çoğu telefonda olduğu gibi bazen güncellemeler başınızı ağırtabilir, o da sonraki güncellemeyle düzelen bir şey.
Tavsiye konusunda forumda belirli fiyat aralığı için telefon önerileri mevcut. Ayrıca başka birçok platformda da istediğiniz fiyat aralığında telefon bulabilirsiniz. Benim üniversite işlerinden dolayı son 3-4 aydır telefonları fazla takip edemiyorum, dolayısıyla bu konuda bir şey diyemem.
Ama her halükarda, ios'dan androide geçecekseniz; Androidin kullanımı sizi tatmin edecektir, merak etmeyin.
anladım teşekkürler ilginiz için, model seçimi konusunda kararsız kalıyorum note 10 lite aslında istediğim her şeye sahip amoled, metal kasa, kıvrımlı kenar her şeyi tam istediğim gibi ama çok olumsuz yorum okudum bug var, sensör sorunu vs gibi çok çekindim açıkçası.
gözümü karartıp alsam mı diyorum
kimileri şey yazmış yüzde 50 ihtimalle pişman olursun

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
ahmtayd, %50 içindeyim ben diyenlerin haha--

Garantili Xiaomi yazılım olarak üzer sizi....

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
anladım teşekkürler ilginiz için, model seçimi konusunda kararsız kalıyorum note 10 lite aslında istediğim her şeye sahip amoled, metal kasa, kıvrımlı kenar her şeyi tam istediğim gibi ama çok olumsuz yorum okudum bug var, sensör sorunu vs gibi çok çekindim açıkçası.
gözümü karartıp alsam mı diyorum
kimileri şey yazmış yüzde 50 ihtimalle pişman olursun
Hocam bu fiyata bu kalitede çok az telefon var. Amoled kavisli ekran, metal kasa ve ön -arka cam istiyorsanız; bu telefon sizi yeterince tatmin edecektir. Yazılım gözünüzü korkutuyorsa bir şey diyemem ama gülü seven dikenine de katlanır.

ahmtayd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Verge lite
Konular
4
Faruk 04 sağolun hocam
birde bu rom olayı ne oluyor yok türkiye romu yok global falan nedir bu muhabbet rom atmak gerekli mi

Üst Alt