Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Arkadaşlar şuan 3.5k cihaz hepsiburadada. Tavsiye eder misiniz alınır mı, daha iyi bir alternatif var mı bu fiyata
sensör sorunu devam ediyor mu
ilk defa android cihaz alıyorum sorum çok :D yardımcı olursanız sevinirim
Hocam bu cihaz 3500'e bedava çünkü çok premium bir cihaz. Ama alırsanız cihazı kutudan çıktığı haliyle kullanın güncellemeyin. Güncelleyince bildirim kayması, sensör sorunu gibi sorunlar oluyor android 11'e yükseldiği için. Kendi kamera uygulaması gündüz iyi çekerken gece sizi memnun etmez. Bunun için de gcam yükleyerek güzel gece fotoğrafları çekersiniz. Ama 3,5'a 128 hafızalı cihaz vermezler, 64 ise almayın hafıza sorunu çekersiniz.

ahmtayd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Verge lite
Konular
4
TacoNikky kutudan çıkan halinde sensör sorunu yok mu hocam, yeni alan bi kaç kişiye de sordum yaşamamışlar sorun

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Faruk 04 sağolun hocam
birde bu rom olayı ne oluyor yok türkiye romu yok global falan nedir bu muhabbet rom atmak gerekli mi
Yok hocam çok da gerekli bir şey değil. Rom'un ne olduğunu merak ediyorsanız Google amcaya sorabilirsiniz.;)

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
ahmtayd, Hocam Hepsiburadan alıyorsanız Xioami Türkiye garantilidir herhalde. Rom ve root işleri ile uğraşamazsınız zaten garanti dışı kalma durumu olur. Ben de Hepsiburada üzerinden aldım ilk tanıtıldığı hafta. 9-10 aydır kullanıyorum illa rom root işlerine girmek zorunda değilsiniz ama bazı hatalar vs olabilir global romda onlar canınızı sıkabilir belki o durumlarda da güncelleme beklemek zorunda kalıyoruz tabii

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7

ahmtayd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Verge lite
Konular
4
ahmtayd, Hocam Hepsiburadan alıyorsanız Xioami Türkiye garantilidir herhalde. Rom ve root işleri ile uğraşamazsınız zaten garanti dışı kalma durumu olur. Ben de Hepsiburada üzerinden aldım ilk tanıtıldığı hafta. 9-10 aydır kullanıyorum illa rom root işlerine girmek zorunda değilsiniz ama bazı hatalar vs olabilir global romda onlar canınızı sıkabilir belki o durumlarda da güncelleme beklemek zorunda kalıyoruz tabii
hocam siz sensör sorunu yaşıyor musunuz çok can sıkıyor mu
sonuç olarak tavsiye eder misiniz

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
ahmtayd, Yani şuanda sensörle ilgili bir sorun yaşamıyorum hocam. Android 11 geldikten sonra ısrarla konuşurken sallıyorum hafif kulağımdan uzaklaştırıyorum falan ama bir sorun olmuyor. Tabi unutmayın ki sizin aldığınızda da çözülmüştür demesi zor. Teknoloji şans işi biraz. Ben genel olarak çok memnunum hocam. Pil konusunda ortalama kullanımda iki gün götürüyor beni o açıdan çok çok memnunum. Ekranı ve tasarımı çok hoş ki özellikle amoled ekran istiyordum o açıdan da kaliteli baya. Parmak izi okuması hızlı çalışıyor ama işte eller kirliyse okuması zorlaşıyor klasik olarak. Onun dışında kamera olarak da çok memnunum ki çok fotoğraf çeken ve düzenleyen birisiyim. Genel olarak benim gönlümü alan bir telefon hocam. Ama sizin ölçüp biçmeniz lazım ihtiyaçlarınıza göre tabi hocam ona göre karar veriniz

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Hocalarım, bu telefonda güncelleme gelmesine rağmen hâlâ sensör sorunu yaşayan varsa bana bildirebilir mi? Bir de hangi romu kullandığınızı yazarsanız sevinirim. Bazı kullanıcılarda kalıcı olan bu sorunun, telefon veya güncelleme ile alakalı olmama ihtimali var.

Son düzenleme:

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Artık göndereceksiniz gönderin şu miui 12.5 yazılımını. Aptal şarj sorunları bezdirdi. %100 de bile tak çıkar yapıp duruyor. Allah belanızı versin diyesim var.

Üst Alt