Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
hocam zore tarafında çok fazla farklı model var, biliyorsanız tam modeli nedir ürünün?
Hocam sitelerinde geçen gün vardı şuan baktım yok. Direk mağazada yaptırdım. Üstünde curve glass yazıyordu. Mi note 10 lite diye geçmiyor. Mi note 10 için var

podkayfom

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
14
Açıkçası ben arkadaki ana kamerayı çok beğendim, ön kamerada internette abartıldığı kadar kötü değil ama arka kamera bu fiyata göre bence şahane olmuş geceleri bile (normal mod da denedim) harika işler çıkartıyor, sallanma konusunda da ois olmamamısına rağmen görüntüyü biraz yumuşatarak baya biz stabilizasyon yapıyor, tek sıkıntım şuan şarj performansı, nedense ekran süresi 6 saat civarında aldım umarım yeni olduğu içindir.
Orta parlaklık, full hücresel veri ile 9-10 saat alıyorum

yusaozdemir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuşa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
20
Merhaba cihazı hb dan aldım birçok konuda yorum yaptım gorenleriniz olmuştur cihazımda sensör sorunu var iade etmek için gönderdim yetkili servis evofone konuşurken dik durmamı söyleyerek geri gönderdi iade için tüketici hakem heyetine başvura bilirmiyim bu prosedürü yapan varsa tecrübelerini rica ediyorum

Videoda mi9lite ile kiyasliyorum
Sensör durumunu mi 6 , Mi9lite , LG G3 , Samsung j7 gibi birçok cihazda denedim hiçbirinde yatayda açık kalmıyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
hocam bildiğim kadarı ile aynı sorunda 3 defa gönderirseniz iade veya değişim yapmak zorundalar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam sitelerinde geçen gün vardı şuan baktım yok. Direk mağazada yaptırdım. Üstünde curve glass yazıyordu. Mi note 10 lite diye geçmiyor. Mi note 10 için var
bu ürün galiba hocam, biraz kullandıktan sonra deneyimlerinizi aktarırsanız bende almak istiyorum

Orta parlaklık, full hücresel veri ile 9-10 saat alıyorum
dün akşam şarda farkettim telefonda yüzde aldatmacası var %100 olmasına rağmen daha dolmaya devam etti uzun süre, bununla alakalı detaylı bi konu yapmayı planlıyorum

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
hocam bildiğim kadarı ile aynı sorunda 3 defa gönderirseniz iade veya değişim yapmak zorundalar

bu ürün galiba hocam, biraz kullandıktan sonra deneyimlerinizi aktarırsanız bende almak istiyorum

dün akşam şarda farkettim telefonda yüzde aldatmacası var %100 olmasına rağmen daha dolmaya devam etti uzun süre, bununla alakalı detaylı bi konu yapmayı planlıyorum
evet hocam bu ürün. Hocam tek kötü yanı parmak izinin oldugu yerde yuvarlak olması. Orası da cam yanlış anlasılmasın fakat yuvarlak oldugu belli. O biraz sacma duruyor ama kılıfla kullanabildiğim ve özellikle cam oldugu için bunu pek önemsemiyorum. En azından daha iyi bir ürün bulana kadar.

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
evet hocam bu ürün. Hocam tek kötü yanı parmak izinin oldugu yerde yuvarlak olması. Orası da cam yanlış anlasılmasın fakat yuvarlak oldugu belli. O biraz sacma duruyor ama kılıfla kullanabildiğim ve özellikle cam oldugu için bunu pek önemsemiyorum. En azından daha iyi bir ürün bulana kadar.
Sadece parmak izi ve yanlarda yapışkan olduğu içindir hocam.Diğer taraflarda yapışkan yok.Kavisli ekrana başka türlü cam olmuyor sanırım.

yusaozdemir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuşa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
20

teşekkürler hocam bilgilendirdiğiniz için, ilerde kalkma vs. olursa tekrar yazarsanız memnun olurum

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Sadece parmak izi ve yanlarda yapışkan olduğu içindir hocam.Diğer taraflarda yapışkan yok.Kavisli ekrana başka türlü cam olmuyor sanırım.
Doğru hocam telefoncu da demıstı bu kısmı unutmusum

teşekkürler hocam bilgilendirdiğiniz için, ilerde kalkma vs. olursa tekrar yazarsanız memnun olurum
Tabıı kı hocam. Suan goruntu bu sekılde.

Ekli dosyalar

• IMG-20201011-WA0003.jpg
    IMG-20201011-WA0003.jpg
    118 KB · Görüntüleme: 48

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1

Merhabalar, bu tempered cammı üstad? Yoksa nano glass dedikleri şeffaf silikon tip malzememi? Birde ne kadar süre ile kullandınız kenarları kalkma yaptımı? Aslında benim kullanmak istediğim şu arkalı önlü 360 derece koruma sağlayan manyetik kılıflar çok hoş ama note 10 lite için bulamıyorum bir türlü. Bu ürün kalkma yapmazsa alır kullanırım.

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Merhabalar, bu tempered cammı üstad? Yoksa nano glass dedikleri şeffaf silikon tip malzememi? Birde ne kadar süre ile kullandınız kenarları kalkma yaptımı? Aslında benim kullanmak istediğim şu arkalı önlü 360 derece koruma sağlayan manyetik kılıflar çok hoş ama note 10 lite için bulamıyorum bir türlü. Bu ürün kalkma yapmazsa alır kullanırım.
Hocam 2 gün oldu herhangi bir sıkıntı olmadı kılıfla kullanıyorum. Tempered cam. Nanoya guvenemiyorum koruyacagını pek dusunmuyorum. 360 derece bende aradım bulamadım. Aliekspress de var ama ordan alma taraftarı degılım

dogankayalar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Doğan
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0

Hocam kılıfı nereden aldınız var mı linki?

Şimdi farkettim aynısı bendede var.

Sinir oluyorum 3500 TL'lik cihazda bu soruna. Servis çözer mi acaba? Çok rahatsız ediyor umarım yazılımsaldır.

Üst Alt